Una mamma per amica или мами в Италия 70

  • 13 466
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ааа, овчева, и мен са ме питали старо и младо тук на какъв език говоря с майка си на италиански, нали и на какъв език и пиша писма. НАиситина, как се казваш, кажи си нежното тайфунско име, много си симпатична и зареждаш с позитивни емоции и енергия Hug

# 16
  • Мнения: 5 475
 Wink  То снимката май само при мен не е кацнала, та ако се класирам пращай и на мен. Hug

# 17
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
За новите мацки тук, мунал разказ как свекито мсе изцепи по повод киселото мляко и колко е жтачено у нас и как сме израстнали с него. С умен и разтревижен поглед назидателно и изразително клатейки глава ми каза да не давам на малката много кисело млеко да не получи вагинална инфекция, че е момиченце Shocked Joy Joy

# 18
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Wink  То снимката май само при мен не е кацнала, та ако се класирам пращай и на мен. Hug

Тц  Naughty има и други некласирали се...

# 19
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
ааа овчева е много готина руса мацка! Забравих да и благодаря за снимките

# 20
  • Мнения: 170
Цитат
То снимката май само при мен не е кацнала, та ако се класирам пращай и на мен.
И аз си чакам...

# 21
  • Мнения: 5 475
Линдитка и allya , поне до описание се докопахме, оттам на фантазия ще го обръщаме... Laughing

 ooooh!  Миленче, твоята свеки направо... #Crazy

# 22
  • Мнения: 359
О.К.ще направя коп инкола и ще ви ги пусна.Овчева=Петя.Мъжа ми се казва Паоло.Морена се казва Петя,мъжа -Паоло.Най голямата ми приятелка се казва Петя,мъжа и италианец казва се...Ще копна снимките и ще се върна да ви разправям миналият ден в Наполи как изкарах от нерви една италанка,че чак си съблече блузката от разпенване.Ако се забавя малко може и Морена да ви го раздуха

# 23
  • Мнения: 2 804
Запис !

# 24
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
О.К.ще направя коп инкола и ще ви ги пусна.Овчева=Петя.Мъжа ми се казва Паоло.Морена се казва Петя,мъжа -Паоло.Най голямата ми приятелка се казва Петя,мъжа и италианец казва се...Ще копна снимките и ще се върна да ви разправям миналият ден в Наполи как изкарах от нерви една италанка,че чак си съблече блузката от разпенване.Ако се забавя малко може и Морена да ви го раздуха

И аз си имам един Паоло  Blush

Разказвай , много ми стана интересно... Joy

# 25
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Бре, таман си говорихме смъжа ми за семйства познати, де децата им не лягат до 23, полунощ, че и 01 часа, мъкнат ги от малки по пицерии и ги тормозят в количките сред шум и светлина, после реват, че не спяли нощем до късно или че били нервни, под нас комшиите също крещят до 12-1 през нощта, лудница!

# 26
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Бре, таман си говорихме смъжа ми за семйства познати, де децата им не лягат до 23, полунощ, че и 01 часа, мъкнат ги от малки по пицерии и ги тормозят в количките сред шум и светлина, после реват, че не спяли нощем до късно или че били нервни, под нас комшиите също крещят до 12-1 през нощта, лудница!


И аз винаги съм се 4удила на тези родители дето си мандахеркат посред нощите децата по пицерии и сладоледаджийници, аз като малка си лягах най късно кам 21.30.

Ов4ева, мерси  Hugсупер си

Може ли да дойда да ми изготвиш една фитнес програма, в нас имам велоергометър (степер), гири4ки и килим4е за коремни преси.. Peace ако ще ти е от полза

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 16:44 от Lindita

# 27
  • Мнения: 5 475
аз като малка си лягах най късно кам 21.30.

Аз и като по-голяма лягах най-късно в 22,30. Embarassed

 Сега не знам как си ги представят тези неща. Rolling Eyes
Много се ядосах на едни , които бяха завели бебе на рицарската вечеря (не знам помните ли като разказвах за рожденния ми ден ).
Спектакъла е рицарска битка с коне и т.нат., такъв шум имаше и горкото бебе  ревеше яко, според мен се беше упашило.  Confused
Родителите изобщо не се усетиха да излезнат и да не притесняват другите, да не говорим че и за самото дете не мисля че беше добре. Twisted Evil

И аз видях Овчева.  Party

# 28
  • Мнения: 2 617
Душици  Hug Разсмяхте ме днес от сърце  Heart Eyes Много сте ми сладки  Peace

Споделям мненията ви за италианците и също смятам, че не се касае за дипломи и класи. Аз ъук правя един експеримент, когато ме питат от къде съм. Първко казвам: "София", за да се зарадвам на празния поглед, който се вперва в мен (е, имало е изключения, но едва ли се броят на пръстите на едната ръка, гинекологът ми дори така и не беше запомнил, от къде съм и си мислеше, че съм от Румъния, където беше през лятото на лов  Rolling Eyes).
В Сицилия съм живяла 3 месеца, не съм имала кой знае, какви контакти с италианки там, по/скоро ме беше впечатлил начинът им на обличане и гримиране  ooooh! вярно е, че правенето на паста се смята за трудоемко  Tired
За свекървите (свеки за мен е твърде мило название), знаете моето мнение. Аз с моята съм прекратила всякакви директни и индиректни комуникации и контакти  Naughty
уф, вие все за ядене говорите. Да ви призная, завиждам ви за апетита. Аз се върнах от болницата с моите 50 кг, ям като за световно сладкиши, но нищо не качвам. Не се ограничавам особено, с изключение на кафе, газирани, лук, чесън, салами и т.н., но съм забелязала, че организмът сам си се регулира. Педиатърката ни предписа едни капки за метеоризъм. Нямам и апетит за тях сега, сякаш всичко ми е омръзнало. Като отидем за покупки, вече дори не знам, какво да взема.
Липсват ми много български вкуснотии, майка ми беше донесла дори и баничка и боза  Crazy отядох си добре тогава  Blush
Ние днес ходихме до Куестурата да подадем документи за паспорт, вчера Д. го върнали. първия път му бяха казали, че аз трябва да отида, когато вземаме паспорта, вчера ново двайсет, искали и аз да отида. Сутринта се курдисваме тримата (нали все ходим пакет навсякъде) и оная изтърси, че снимките не й харесвали. Аз й посвих сърмите, защото ми писва от тромавата им и некомпетентна бюрокрация, но така или иначе, ситуирахме се в едно фото да се снимаме наново. да, ама не. Елеонора Прекрасна ни направи напук и цяла сутрин не благоволи да си отвори очите, сякаш й бях дала някакво сънотворно, нищо не беше в състояние да я накара да се увековечи за италианските власти. като се прибрахме, разбира се, като ми ги ококори тези оченца  Crazy
мили, много е сладка Маргарет! Много нежно дете  Peace Hug Heart Eyes
Анджи, не съм забравила за снимките  Wink

До после, може би   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 617
Овчева, не можеш да ме пренебрегаваш и мен  Naughty

Сонче, все забравям да пиша, че Сами е голям симпатяга. Одрал ти е кожата  Blush

Общи условия

Активация на акаунт