Una mamma per amica или мами в Италия 70

  • 13 453
  • 270
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 167
Момичета, исках  да ви попитам/предложа... да организираме нещо благотворително за Коледа?

# 256
  • Мнения: 40
Дани, мерси за отговора  Simple Smile Hug

Мерси на pepeusi и Kaлa(Bella13) за доброто посрещане !!!   bouquet

 

# 257
  • Мнения: 750
Тук в нашата зона има доста българи Peace.Дори днес един познат е видял един пълен автобус със българи Crazy
Добре дошли на вси4ки нови моми4ета и от мен Hug

# 258
  • Мнения: 750
Бонжур мацки Hug
Хайде на закуска Hug

Да ви се похваля моето звер4е спа цяла нощ непробудно и се събуди 4ак в 7.30h Crazy.Не мога да повярвам ooooh!
Приятен ден на вси4ки  bouquet

# 259
  • Мнения: 438
Здравейте !!!

Лени, навита съм  Peace

Ивета, Маттео след 3 дена става на 6 месеца.  Wink

Ники, явно е бил спокоен, не го е боляло коремчето. И Маттео имаше такива нощи. Ще видиш, че след още малко ще започне да си спинка по цяла нощ постоянно. Маттео веднага след отделянето му в негвата си стая на 4 месеца започна да спи п цяла нощ.

# 260
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте  Hug

Поздрави от София и от мен, тук е студеничко, но грее слънце, но се очаква да се затопли. Аз имам чувството че изобщо не съм отсъствала, всичко е така както го оставих, котето ме позна  Heart Eyes Heart Eyes , наште само се чудят какво да ми угодят....изобщо живота е прекрасен. Даже сега като се върна , Паоло съм решила малко да го превъзпитам и той да ми угажда както тука.... Crossing ArmsСлед малко отивам в центъра на разходки. Засега италия я оставям в дъното на мислите си, малко да живна и аз, че май много зле ми влияе.
Успешна седмица, целувки....  bouquet
 

# 261
Добро утро и успешна седмица! Hug

Да се похваля, че уикенда бяхме на планинска разходка с кучето и ми подейства доста ободряващо. Иначе cъм в момента на вълна "Търся си кола", защото в Тренто и околностите, където живеем ние, без автомобил е като да си с едно око и с един крак...инвалид... аз за сега джиткам все с влака, ама ми писна вече и съм постоянно зависима от "лесно подвижни хора". Та ако имате създадено мнение по Lancia Ypsilon, много ще се радвам да го чуя. Последно на това съм се спряла, за моите нужди е идеална.

И още нещо, бях дала на майката на Емилиано БГ кори за баница и тя ги беше замразила във фризера. Прияде ми се баклавичка   chef и реших да ползвам корите, на тях пък им изтекъл срока на годност. Ама даже и замразените кори ли се развалят???  newsm78 Вие какво мислите? Жал ми е да ги хвърлям в боклука, 'щото тук не се намират изобщо...

# 262
  • Мнения: 6 167
аз съм имала фини кори от бг с изтекъл срок във фризера - чудна баница стана  Laughing

# 263
  • Мнения: 40
Добро утро и от мен !!!!   Hug

ElisaElisa заз корите няма проблем щом са били във фризера. Готви спокойно , после да почерпиш   Embarassed

Лени, и аз съм навита  Simple Smile

nik77, прекрасна закусна... мммммммммммммммммммммммммммммммммммм  Hug

# 264
  • Мнения: 764
Аз,без да ме бият другите,мисля,4е нищо им няма PeaceИ аз така ги замразявам,после вадя и ползвам,без да погледна срока EmbarassedОба4е до сега не са ме предавали PraynigА ги имам от 1 година.Сега са ми останали 2 последни и ще ги държа за Нова година за баница с късмети и баклава.После...ще ходя да диря паста фило-то на Буитони Rolling Eyes
И аз кола нямам,4е даже и книжка CrazyНо сега ,нали планираме да се местим по околностите,моят мъж взе да подхвърля да ме у4ел и книжка да съм вземела,кола мъни4ка ще ми намерел....Аз знам,4е трябва,ама пусто като никога не съм имала кой знае какъв мерак за кола Rolling EyesСтрах ме е мисля да помъкна и хора с мен,то ако се прасна сама някъде,все тя,по скоро хора да возя ме е страх....Май съм по навита за мотопед4е Thinking

# 265
  • Мнения: 6 167
навити, но за какво. идеята ми е заедно да измислим нещо, не аз да кажа какво да правим Laughing

ще отворя след мъничко нова тема...

# 266
  • Мнения: 5 475
Добро утро и усмихната седмица !   bouquet

ddenis , добре дошла и от мен! Hug

За баниците доста пъти сме говорили, тук става добра и  с паста фило. (Прилича на пресните бг  кори) Wink

Тази седмица ще съм доста заета, в петък ми пристигат гости от Холандия и сме в луда подготовка на рожденния ден на дъщеря ми.
Така че ще се включвам вероятно рядко, особено след четвъртък.  Wink

# 267
  • Мнения: 6 167
заповядвайте в новата тема  Hug

# 268
  • Мнения: 2 379
Лени, а по_конкретно, ние между нас ли ще се организираме или ще се вклЮчим към германките?

Денис (ДЮн), защо си толкова тънкообидна? Grinning Изобщо не съм си вадила генерални изводи за теб (!!!!! Laughing), а цитирах теб, понеже ти си цитирала Гери и обръщението ми беше генерално по принцип, а не генерално към теб. Wink
Айде пийс и камомила! Peace Wink

Анджи, права си за това, което казваш за спането. Според мен. Аз съм ЗА.
Андреа спи в собствена стая от възраст на 10 дена и винаги спи спокойно и непробудно. Спи по 12 часа от 21 до 9. После следобед още една яка дрямка. По сънливост 100% се е метнал на баща си. Аз така не мога, а татко му умира от завист и си мечтае за режим на новородено. Laughing

# 269
Ах, олекна ми, че вече точех сълзи по корите.  Peace Но щом сте правили баница с такива кори и още пишете по форума без стомашни разстройства, значи и аз ще съм спокойна...

За карането на кола: Аз книжка ужким имам от 10 години, но кажи-речи никога не съм карала.  Mr. Green Приятелият ми се престрашава в неделя следобед да ме изкарва в зона индустриале и там се мъча. От време на време ми "позволява" да се включа в трафика на града, но тогава става страшно, 'щото например, пешеходците ги нямам за нищо...никакво предимство не им давам... застрашавам им живота максимално...  Rolling Eyes ама когато аз съм на "стришите" и искам да пресека, и колите не спират, да видите как псувам тихичко шофьорите...  #Cussing out Ако имате път към Тренто, да предупреждавате, да не карам колата, да не загазите...  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт