Чувствате ли се специални ?

  • 2 504
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Разбира се, че си специална, добре е и когато останалите мислят така, за да се чувстваш наистина прекрасно. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременост и много специални положителни емоции  bouquet

# 31
  • Мнения: 114
Сама за себе си се чувствах различна-специална,глезена.Всеки път когато мина покрай някоя витрина на мазазин се оглеждам в нея и вдигам гордо брадичка,защото ще ставам МАМА.Няма по хубаво чувство от това.

# 32
  • Мнения: 753
Разбира се, че си специална, добре е и когато останалите мислят така, за да се чувстваш наистина прекрасно. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременост и много специални положителни емоции  bouquet
Peace Hug

# 33
  • Мнения: 165
Аз за съжаление не се чувствам като повечето от вас и това на моменти дори ме натъжава,но избягвам да мисля затова и да не се притеснявам.Блазе на всички който са обгрижвани...Завиждам Ви благородно и се надявам да няма други като мен newsm45

# 34
  • Мнения: 8 917
      Мили бъдещи мами,

  Сигурно ще решите, че тотално съм изфирясала, но откакто бременността ми пролича се чувствам някак си специална  Blush , а как е при вас?
Дааа, чувствах се и все още се чувствам специална Flutter

# 35
  • Мнения: 593
Аз също се чувствам специална, не само пред близките, ами навсякъде, незнам от къде ми идва Simple Smile

# 36
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Даммммм. Laughing
Даже понякого вниманието ми идва в повече.

# 37
  • Мнения: 1 733
И аз сечувствах специална. И, честно казано, нямам търпение да мине още малко време, за да го почувствам отново Simple Smile

# 38
  • Мнения: 251
Чувствах се специална за себе си и семейството си .

И аз така  Peace

# 39
  • Мнения: 521
Разбира се, че си специална!!!
Всяка жена, която носи в себе си живот е специална!
[/quote

# 40
  • Мнения: 2 005
Да , така е наистина  newsm78 Върнаме две години назад и като си спомня - да така се чувствах от специална , по- специална Rolling Eyes Усещането е страхотно  Joy

# 41
  • Мнения: 5 401
Чувствах се, както казваше една стара колежка, посочена!  Simple Smile Даже още преди да изскочи коремчето, още преди роднините ми да знаят, се чувствах специална и си въобразявах, че всички забелязват по-особеното ми положение само по погледа ми.

Бременността беше най-най-щастливия период в живота ми и се надявам след някоя и друга година отново да ми се случи.  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 753
много, ама много специална се чувствах. Адски ми беше кеф да бременея и много ми липсват тези дни. Ще взема пак да се погрижа да се чувствам така специална... Simple Smile

Чувствах св благословена,а и знам че наистина съм и още след самото раждане,та до сега бременността ми липсва!

# 43
  • София
  • Мнения: 17 592
Чувствах се много специална. Сега също. И преди тоа. Но тогава... наистина е специално, неповторимо, незаменимо усещане.

# 44
  • Мнения: 3 069
Не съм се чувствала специална!
Бременноста е нормален процес.
Бях щастлива и предпазлива!

Общи условия

Активация на акаунт