Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 окт. 2007, 19:03 ч.

"Пълна промяна" - 2 част

• 26 719
  • 703
  •   1
Отговори
# 690
Roland  Mouret- Moon  Dress    Доста е популярна тази  рокля.

Моделът "Луна" (Moon Dress) е наследник на неговата прочута "Галакси", която беше вдъхновена от Грейс Кели и се превърна в хита на 2005 г.

Новият вариант е тип "оригами", изработен е от стреч памук и струва 990 лири стерлинги

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 21:53 от bluevelvet

# 691
Нейната не беше май на Mouret, но беше хубава много.
Факт.

# 692
Негова е    четох   го  в Дейли Мирър  .

Пош Спайс предизвика завист в Ел Ей с "лунна рокля" от Ролан Муре

Съдружник на моделиера е мениджърът на Бекъмови - Саймън Фулър, който осигури на Виктория моделите от новата колекция на дизайнера половин година преди пускането им в продажба
Екземплярът от лимитираната серия в розово, която ще се продава само в един магазин в Ню Йорк през ноември, беше допълнен с чанта "Бъркин" от "Ермес" - щраусова кожа за 10 хил. лири, плюс обувки "Баленсиага".

Връзката с моделиера направил мениджъра на Бекъмови - Саймън Фулър, останал в историята като създател на момичешката група "Спайс гърлс" и тв формата "Idols", популярен у нас като "Мюзик айдъл".

Новата колекция на Муре ще бъде с марката RM, тъй като той изгуби правата върху името си заради "творчески различия" със спонсорите, които бяха и негови съдружници.

# 693
  • София
Тя има предвид, че на Кремена не е била негова Peace

# 694
Рзбрахме се ...   най  вероятно е  изкопирала модела колко му е   WhistlingИ все пак   1000   лири   бълха я  ухапала  Кременка ..      може и  да е оригинал  Flutter

# 695
Може...
Както каза Гала в един анонс за Кр.Х. :
"...за чиито гардероб може да й завиди и Мадона"
 Simple Smile

Демек, аз и Мадона й завиждаме.

# 696
Последно си купила една цяла колекция  рокля в стил  Готик   от Америка  ,    които  все още не била обличала   Mr. Green

# 697
Недей, че няма да спя тази вечер...
Интересно би било да се види - Кремена в готически стил. Нещо като Мадона във Frozen.
 Simple Smile

# 698
Недей, че няма да спя тази вечер...
Интересно би било да се види - Кремена в готически стил. Нещо като Мадона във Frozen.
За някой специален коктейл  били.....щяло да им дойде и на тях  времето    чудех се къде  го   четах  мисля че в Ева   Mr. Green

# 699
Намирате ли прилика?

и

http://www.palnapromiana.com/profile.php?eid=18&id=&gp=2

# 700
Аз пък харесах младежа как се получи! Според мен има голяма промяна от преди и този път одобрявам дори цвета на косата му, просто му отива. Ама майка му да си беше махнала мустаките поне за пред тиливизиятъ... Mr. Green

# 701
Аз пък харесах младежа как се получи! Според мен има голяма промяна от преди и този път одобрявам дори цвета на косата му, просто му отива. Ама майка му да си беше махнала мустаките поне за пред тиливизиятъ... Mr. Green

И на мен ми хареса.
Майка му не мога да проумея как излезе така Rolling Eyes

# 702
  • София /Абсурдистан
На някои жени изобщо не им пука от такива неща.

# 703
  • Sofia
Цитат
... Темите превишаващи 30 страници ще се заключват.

Моля някой от списващите тук, да следи поне за това.
Поздрави.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт