Аплодисменти за ...!

  • 4 319
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 279
Е, как може някой да се подписва със своето име под чужда творба. Срамота! Та в контекста на темата давам своите аплодисменти за истинската авторка Пинче (Павлина   bouquet)

Първо, държа да отбележа, че моето име все пак не е "Мама Слонка", макар, че вероятно би ми подхождало на външния вид! Rolling Eyes

Второ, аз още в началото на поста си, съм отбелязала, че съм изплагиатствала част от стихотворението и съм променила друга!
Цитат
Ей тъй, просто за забавление!Признавам си без бой, че откраднах част от стихчето, ама...с добри помисли!!!

И трето - моите аплодисменти за истинската авторка на оригиналното стихче, най-вече за това, че има чувство за хумор, а не търси кого да захапе!!!

И едно допълнение - не търся аплодисменти и овации от никой, търся усмивки и добро настроение!!!Жалко, че не всеки го разбира!

# 46
  • Мнения: 1 732
Аплодирам родителите ми, които с безкрайна обич и топлина се грижат за дъщеря ми, когато отсъствам!  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 3 880
аплодисменти за мъжа ми...той е най-добрият и прекрасен съпруг на света! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Аплодисменти за репортерите на БТВ по време на преговорите. Те показаха истински разговор между двама министри тази вечер. Сега вече се изясняват много неща.

# 49
  • Мнения: 3 405
Аплодисменти за всички майки, които правят всичко възможно да помогнат за спасението на дечицата в темите "Помогнете"!

# 50
  • Мнения: 3 622
Аплодисменти за моите родители, които винаги са до мене и много ми помагат
Аплодисменти за брат ми, който при нужда веднага се отзовава
Аплодисменти за мъжа, който е до мен

# 51
  • Мнения: 6 206
Аплодисменти за една невероятна жена, която ми подаде безкористно ръка в началото когато започвах бизнеса си. Един неин жест направи толкова много.
Без нея никога нямаше да съм това, което съм сега.

                                             Благодаря ти!
 От все сърце й желая успех във всяко начинание. И съм сигурна, че всяко добро се връща.

# 52
  • Мнения: 698
Майка ми. По принцип.  Hug Heart Eyes  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 072
Аплодисменти за Тео7777, Зори, Дуци и специални такива за лулу!. Скоро ще видите защо.

# 54
  • Мнения: 27 524
За един млад човек, който излезе от дома си късно вечерта и занесе чиния с топло ядене на едно бедно момче.

# 55
  • Мнения: 2 070
Аплодисменти за Тео7777, Зори, Дуци и специални такива за лулу!. Скоро ще видите защо.

Ееее, ама прекалявате вече с тая конспирация. И ние сме хора, давайте да гледаме.

# 56
  • Мнения: X
Е, как може някой да се подписва със своето име под чужда творба. Срамота! Та в контекста на темата давам своите аплодисменти за истинската авторка Пинче (Павлина   bouquet)
Произходът на това стихче живо ме заинтригува...съжалявам, че спамя темата, но LidiS, имаш ли престава дали горепосочената Пинче (Павлина) има нещо общо с ето тази Калина? Thinking
http://kalina.blog.bg/viewpost.php?id=4669

# 57
  • Мнения: 186
Аплодисменти на създателите на този сайт!Какво щяхме да правим без него.И на хората с добри сърца ,които помагат на изпадналите в нужда !Радвам се ,че все още има хора с главно Х!

# 58
  • Мнения: 3 521
Аплодисменти за свекърва ми, която не само пожела сама да вземе детето за една вечер та да се почувстваме и ние със съпруга ми за малко хора, но и ми позвъни сега да пита какво точно меню да и подбере, защото знае, че необичам малката да бъде тъпкана със салами и шоколад. Така, че сега отивам да се приведа в човешки вид и довечера ще ходя на концерт, ресторант, бар, ще пия кайпирини, ще видя някой безбожно късен филм и утре ще спя поне до 11. Три пъти "ура" за свека omm
Густо майна, Филибето! icanfly

# 59
  • Мнения: 1 895
дали горепосочената Пинче (Павлина) има нещо общо с ето тази Калина? Thinking
http://kalina.blog.bg/viewpost.php?id=4669

Няма общо! Калина е авторката на стихчето, пише по форумите за поезия. А Павлина Йосева има няколко сходни творби и предполагам затова настана объркването. Иначе и двете можеш да ги намериш в нета. Хубаво пишат!

И за да не съм ОФФ:
Аплодисменти за нашата детска градина №19, "света София" в Лозенец, която отвори врати след ремонт и днес всички учителки, въпреки стачката и неяснотите по развоя й посрещаха дечицата в празнично настроение  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт