За новите лични карти

  • 1 202
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 596
Такааааа сега нека обясня, за да е ясно.
Тъй като не съм слушала новините, а само подучух от разни мами /които явно не са слушали добре/ пуснах темата тук възмутена разбира се и се надявах някой да ме светне за какво иде реч, за което съм благодарна разбира се  Peace

Ще приемеш ли един съвсем доброжелателен съвет от мен?  Wink
Обикновено, когато чуя някой слух, правя опит да се убедя, че чутото е вярно. И питам чичко Гугъл или търся по вестниците, или ако се наложи да пусна тема, направо питам - вярно ли е, че...
И от отговорите, които получавам, зависи дали ще  newsm62, или  smile3511, или  #Sniper.
Оказва се, че тук има много информирани и компетентни хора, които могат да дадат по-добър съвет от моите приятелки.  Peace

# 16
  • Мнения: 15 522
Единственото, което ме дразни е това, че отговорите се дават толкова рязко, като че ли съм попитала кой знае какво.
Не се засягай. В Клюкарника "освобождаваме напрежението" понякога, така да се каже. И се държим малко по-свободно, го наречи. Не го приемай като лична нападка... просто си пишем тук.
Всички ли питаш? 'Щото някои сме чели  Wink
На мен си говоря Peace... обичам да си задавам въпроси и да си отговарям бързо. Чувствам се по-умна някакси... Mr. Green

Такааааа сега нека обясня, за да е ясно.
Тъй като не съм слушала новините, а само подучух от разни мами /които явно не са слушали добре/ пуснах темата тук възмутена разбира се и се надявах някой да ме светне за какво иде реч, за което съм благодарна разбира се  Peace

Ще приемеш ли един съвсем доброжелателен съвет от мен?  Wink
Обикновено, когато чуя някой слух, правя опит да се убедя, че чутото е вярно. И питам чичко Гугъл или търся по вестниците, или ако се наложи да пусна тема, направо питам - вярно ли е, че...
И от отговорите, които получавам, зависи дали ще  newsm62, или  smile3511, или  #Sniper.
Оказва се, че тук има много информирани и компетентни хора, които могат да дадат по-добър съвет от моите приятелки.  Peace


Благодаря ви. Прави сте  Peace

# 17
  • Мнения: 1 434
Какво да кажа  ще  дадем  по 50  евро   и  ще  ги сменяме    май избор нямаме   отново Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 15 522
Що да нямаме избор - ще стачкуваме пред парламента   Naughty

# 19
  • Мнения: X
А религията с каква цел е? Wink
Ами ако си атеист и повярваш... станеш православен, протестант или мохамеданин, будист... и респективно изгубиш вярата си, пак ли ще си сменяш личната карта newsm78

# 20
  • Мнения: 25 596
Ами ако си атеист и повярваш... станеш православен, протестант или мохамеданин, будист... и респективно изгубиш вярата си, пак ли ще си сменяш личната карта newsm78

Задължително!  Naughty
 Joy

# 21
  • Мнения: 1 434
Ами доколкото   разбрах   ако ти  се наложи да  ходиш в   чужбина трябва да ти е сменен   така че   ще се сменя..   Laughing
В предната тема   пише  за Англия  че и  Днк  банки може да  сьхраняват  от съображение за сигурност Как`Сийке  като  нищо   пак може да ни привикат   за Днк .

Общи условия

Активация на акаунт