КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ

  • 78 649
  • 584
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 463
red shoe  Hug

velmar   bouquet и аз съм до никъде с кухнята, вече ми писна да я променям ooooh!
От червена, стана черна, а сега е бяла...кой знай какви мисли ще ми минат през главата докато я поръчаме ooooh!

...а виждали ли сте новите модели ЛПДЧ - аз си харесах бяло на цветя, страхотно е - за вратички...сега чакам офертата

и ето този плот

Ето и другите модели   Wink
...а това са плотовете - какво ще кажете за първия
Wink

Това бяло на цветя е страхотно има и сиво , и аз съм го харесала и се чудя каква мебел да си направя от него Hug Защото кухнята вече е решено да е червена със светло дърво.
А ако искаш да видиш готова кухня с плота ,имитиращ зебра на Сточна гара някъде се намираше между магазините с плочки има  направена мостра точно с него -много е хубав ,стои стилно .

# 31
  • Мнения: 3 211
...и според вас какви плочки ще са подходящи за моята кухня - никак не ми се иска да са бели, че много се цапат ooooh!

предлагам нещо такова:

# 32
  • Мнения: 1 152


Аууу Дидка, страхотно е това бялото. Много ми хареса. Останах захласната.....Никаква червена кухня, не ти трябва агресия в кухнята.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Тези нови  бели вратички са  супер  Peace А защо не сложиш червени плочки на пода  Sunglasses ще се връзват със стените

Според вас този плот много крещящо ли ще стои  newsm78

И дали ще е добре с такъв цвят вратички

# 34
  • Мнения: 1 492
Плота е много весел и мисля, че ще стои добре, но трябва да го видиш как е на живо. На мен ми се зави свят от картинката. Дава ми някаква илюзия, че се движи. Embarassed

# 35
  • Мнения: 1 152
Змейковица, на мен ми харесва такава комбинация, дори и за диван/страници и гръб ванилия, а възглавници това шаренкото- нещо се размечтах/ Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 2 437
Дидолинка, някакъв гранитогрес, но да не е имитация на дърво, според мен. Нещо със сиви нишки, сивеещо. Червеното и за плочки ми идва повече  newsm78

змейковица , интересно е, но си го представи и затрупан с разни нещица. Ще му отиде красотата. Отделно, че ще изглежда по-разхвърляно в кухнята. А пък ако си решиш за такъв плот, виж и комбинацията с оранжеви вратички Sunglasses Ще подчертаят плота много готино.

Хайде, де, кажете в какво си държите гъбите за миене и парцалчето за забърсване ? Не искам да ми виси на стената

# 37
  • Мнения: 1 305
red shoe  Hug

velmar   bouquet и аз съм до никъде с кухнята, вече ми писна да я променям ooooh!
От червена, стана черна, а сега е бяла...кой знай какви мисли ще ми минат през главата докато я поръчаме ooooh!

...а виждали ли сте новите модели ЛПДЧ - аз си харесах бяло на цветя, страхотно е - за вратички...сега чакам офертата

и ето този плот

Ето и другите модели   Wink
...а това са плотовете - какво ще кажете за първия
Wink

Това бяло на цветя е страхотно има и сиво , и аз съм го харесала и се чудя каква мебел да си направя от него Hug Защото кухнята вече е решено да е червена със светло дърво.
А ако искаш да видиш готова кухня с плота ,имитиращ зебра на Сточна гара някъде се намираше между магазините с плочки има  направена мостра точно с него -много е хубав ,стои стилно .

Наистина е страшно това ПДЧ!   bouquet Аз вече съм си заплюла сивото за спалнята ! smile3508 Има и още едно бяло на по-други цветя, а също и гланцови ПДЧта  Mr. Green
А светло дърво в комбинация с червено си е направо класика  Grinning
А колкото до ламината в кухнята, не ми се вижда много практично  newsm78 С хидрофобен гел или не, винаги бих си сложила плочки. Виждала съм много яки, имитация на паркет - направо можеш да ги сбъркаш ако не ги пипнеш и погледнеш от мнооого близо!  Oha! И в  Практикер продават такива и май бяха на доста прилична цена.  Лошото е, че за да направят имитацията на дърво още по-добра са ги направили леко релефни, та чистенето ще е проблем  Thinking

# 38
  • Мнения: 77
здравейте, мога ли само да запитам - аз не съм мн ориентирана в този подфорум все още - само кухните, които ви харесват ли са постнати на първата страница... т.е в първото мнение де. само тези, които отговарят на определени критерии или...? дали не би трябвало да са всичките кухни, показани в предишните теми?

--сат

# 39
  • Мнения: 1 492
Хайде, де, кажете в какво си държите гъбите за миене и парцалчето за забърсване ? Не искам да ми виси на стената
Моето е по-зле, щото седи на плота до мивката.
Съседката ми си ги прибира/гъбите и верото/ в шкафа под мивката. Ама тя не мие често.

# 40
  • Мнения: 1 492
здравейте, мога ли само да запитам - аз не съм мн ориентирана в този подфорум все още - само кухните, които ви харесват ли са постнати на първата страница... т.е в първото мнение де. само тези, които отговарят на определени критерии или...? дали не би трябвало да са всичките кухни, показани в предишните теми?

--сат

Това са кухните на потребителките. Всяка си е снимала своята си кухня.

# 41
  • Мнения: 7 430
Ками...вие готови ли сте с кухнята Hug

Благодаря на всички за мнението Ви  bouquet... РЕшИХ....няма да е ламинат Naughty

# 42
  • Мнения: 77
здравейте, мога ли само да запитам - аз не съм мн ориентирана в този подфорум все още - само кухните, които ви харесват ли са постнати на първата страница... т.е в първото мнение де. само тези, които отговарят на определени критерии или...? дали не би трябвало да са всичките кухни, показани в предишните теми?

--сат

Това са кухните на потребителките. Всяка си е снимала своята си кухня.

мхм, и аз така помислих, но понеже не всички са там, и реших, че сигурно само най-харесваните или де да знам.

--сат

# 43
  • Мнения: 7 430
...КАК така не всички newsm78
Всички постнати линкове към кухни съм сложила....махнах онези, които не се отварят вече Peace

...ако има за допулване - веднага слагам Wink

# 44
  • Мнения: 77
 Blush хъх, ми моята я няма Simple Smile http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164373&photo=2 . тя вече дори е ъпгрейдната, та не е и съвсем същата, ама нейсе.

--сат

Общи условия

Активация на акаунт