КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ

  • 78 652
  • 584
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 492
Ками...вие готови ли сте с кухнята Hug

Благодаря на всички за мнението Ви  bouquet... РЕшИХ....няма да е ламинат Naughty


Аха, ама още е невъобразима кочина и не съм снимала.
Съвсем различно е от това, което първоначално мислих. Та сега си имам една обикновена кухничка- уютна и удобна.

# 46
  • Мнения: 1 305
Ето така горе-долу трябва да изглежда моята кухня   Mr. Green 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179404
Е, хладилника и миялната са си белички...
Трябваше да я монтират на 29.09. ама нещо се бави  Tired

# 47
  • Мнения: 7 430
Blush хъх, ми моята я няма Simple Smile http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164373&photo=2 . тя вече дори е ъпгрейдната, та не е и съвсем същата, ама нейсе.

--сат

гОТОВО  Peace

Ками, хайде и от теб ще чакаме снимки Wink

# 48
  • Мнения: 1 492
Ето така горе-долу трябва да изглежда моята кухня   Mr. Green 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179404
Е, хладилника и миялната са си белички...
Трябваше да я монтират на 29.09. ама нещо се бави  Tired
То не пречи  да ги облепиш с жълто фолио примерно Simple Smile
Много е приятна кухнта ти. Дано скоро да ти я монтират.

# 49
  • Мнения: 1 305
Ето така горе-долу трябва да изглежда моята кухня   Mr. Green 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179404
Е, хладилника и миялната са си белички...
Трябваше да я монтират на 29.09. ама нещо се бави  Tired
То не пречи  да ги облепиш с жълто фолио примерно Simple Smile
Много е приятна кухнта ти. Дано скоро да ти я монтират.

Благодаря  Blush
То това всъщност ще е оранжево... а за фолиото не съм се сещала, но ако не намеря абсолютно същия цвят оранжево гланцово фолио мисля, че няма да е добра идея  Stop

# 50
  • Мнения: 3 211
Ето така горе-долу трябва да изглежда моята кухня   Mr. Green 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179404
Е, хладилника и миялната са си белички...
Трябваше да я монтират на 29.09. ама нещо се бави  Tired
То не пречи  да ги облепиш с жълто фолио примерно Simple Smile
Много е приятна кухнта ти. Дано скоро да ти я монтират.

Благодаря  Blush
То това всъщност ще е оранжево... а за фолиото не съм се сещала, но ако не намеря абсолютно същия цвят оранжево гланцово фолио мисля, че няма да е добра идея  Stop
ами направи ги иноксови Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 1 511
Кога успяхте да изпишете 3 страници... Crazy Всеки път ме смайвате!
Браво на вас! Grinning

Dame,
в Домко има много видове фолио,все нещо ще пасне...а иноксов вариант е екстра. Зависи ти как приемаш нещата.  Hug

# 52
  • Мнения: 10 599
Хидрофобният гел се продава в магазините за ламинат. Не е скъп - май беше 1 туба /като тези със силикон/ за около 15кв.м.

# 53
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Накъде и без мен. Wink
И аз да се оплача. Cry Вече си мисля,че май няма фирма ,която да си спазва сроковете навреме.Защо ли изобщо в подписаните договори се отбелязва срок за изпълнение. newsm78 И това ,което най -много ме вбесява защо винаги клиента трябва да звъни по 100 пъти и да пита защо се бавят?
След последното ми позвъняване вчера ми отговориха,че майсторът,който пръскал вратичките бил зле с белите дробове и го чакат да оздравее.Едва ли не ми стана неудобно,че имам претенции. #Cussing out

# 54
  • Мнения: 1 305
Кога успяхте да изпишете 3 страници... Crazy Всеки път ме смайвате!
Браво на вас! Grinning

Dame,
в Домко има много видове фолио,все нещо ще пасне...а иноксов вариант е екстра. Зависи ти как приемаш нещата.  Hug

Благодаря за предложенията, но всъщност нямам проблем с това, че са ми бели електроуредите.  HugПросто за да спестим някой лев ще си сложим старите хладилник и миялна, а по-нататък като ги засменяме ще си вземем иноксови, то е ясно  Grinning
... а може би иноксов хладилник и миялна за вграждане и ще си допоръчаме на фирмата вратичка за нея  Rolling Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 2 437
А пък при мен е обратното...говорим за срокове до 20-24октомври и днес ми сервират, че кухнята е готова, да ходим да си уредим транспорта и монтажа. А в нас още се шпаклова, не сме латексирали, има и ламинат да се монтира Tired
А и спалнята е готова от сряда, но там поне не ни искат пари за дневен престой. Изобщо...при нас се получи наопаки на всички, които ни предупредиха, че фирмите закъсняват със сроковете  ooooh!

# 56
  • Мнения: 950
Интересни идеи давате за фолио /хладилник/ а другата идея за инокс как се прави на бял хладилник  newsm78 ако знаете моля светнете ме  Praynig
  bouquet

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Diana_T, да не би да ви карат да плащате за престоя на кухнята в цеха? И то преди да е изминал уговорения срок Shocked Е те такова нещо не бях чувала. А те дали биха ви платили нещо, ако бяха забавили поръчката....

# 58
  • Мнения: 2 085
mew, имам чувството, че твоята съм я виждала, не си ли пускала снимки и преди?Спомням си многоъгловата дневна  Wink

# 59
  • Мнения: 23
Dame имам една позната която си занесе предният панел на климатика и вратичките на хладилника на автоджамбаз мисля и те и ги пръснаха в оранжево за да и се връзват.

Общи условия

Активация на акаунт