Веднъж да изтрезнеееея, кааак ще се напиия

  • 2 357
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 539
Последното ми напиване беше на Нова година в Смолян. Blush
Оттогава почти не близвам, да не кажа хич.
Направо се чувствам нов човек.

Ти да не си заченала тогава Joy

Ако потвърдя, дали ще ми излезе лошо име? Embarassed Laughing

Новогодишните бебета се раждат около 20 септември, така си е Peace

# 31
  • Мнения: 4 841
На Никулден 2002. Скоро след това разбрах, че съм бременна, а след като родих, неизвестно защо, изведнъж алкохола ми опротивя. Не ми е вкусен, горчи ми, киселее ми... Нямам обяснение, ама на - факт!

# 32
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 На една Нова година в Копривщица ConfusedЖалко, че нямам спомени, казват било много хубаво.Тогава около 40 мин. съм си говорила с един италианец.НО, той не знаел английски, а аз не знам италиански.Много ни се чудят все още как сме си водили диалог през цялото време.Изтрезнях след полунощ, като паднах играейки хоро на заледената земя.

# 33
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Чак до безпаметност май не съм се напивала, обаче имам един случай от студентските години, койото е "класика" - уж не се бях напила, уж поменх всичко и изведнъж се събуждам в чуждо легло с някой до мен и  ShockedПосле се оказа, че леглото не е съвсем чуждо - на единия от младежите дето беше в тях купона е; тоя някой до мен и без това с него си лягах Laughing, ама като ми възстановиха случката пак не поменх - спомням си как казах "допивам това и отивам да си лягам"и толкова. Да ама след тази реплика ми казали:"абе я лягай тук, къде ще ходиш сега" и аз послушно съм свалила дънките и съм си легнала....Е дали е било от пиенето  newsm78 още не знам ....

# 34
  • Мнения: 19
Преди около пет години - ужасно напиване с всичките последствия - повръщане, бели петна.....абе чиста загуба на паметта си беше. След този случай приключих с алкохола.

# 35
  • Мнения: 2 673
Няма по-грозно нещо от пияна жена..
Случвало ми се е да се налея, ама чак бели петна, повръщане..и пр. Ц!

# 36
  • София
  • Мнения: 3 421
Никога не съм се напивала да не помня, да повръщам, да правя глупости - да подпийвала съм и ставам весела, а после ми се доспива.

Снощи обаче съжалих, че не можах да пийна по случай раждането на племеника. На антибиотици съм и само гледах как другите си пийват, а имаше доста хубави неща за пийване Heart Eyes
Аз газирано не мога да пия(че кашлям), натурални сокове също(имам киселини от тях), алкохол не можах(заради лекарствата), ядки не ядох (заради кашлицата). Така, че стоях цяла вечер на минерална вода ooooh!

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Преди 2 седмици, забележете -  с домашна ракия се напих  Crazy Беше ми нещо нервно и я смукнах като вода. Мъжо ми 2 пъти спира на Симеоновско да връщам...ужас направо...Сигурно много съм била грозна  Twisted Evil Няма да повторя Sick

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На един форумски купон се бях поувлякла Embarassed Ама в рамките на приличното, не бе безпаметно напиване! Sunglasses
И аз така- на предишния. Реших да внимавам вече, че на следващият ден е много кофти Sick

# 39
  • Мнения: 2 716
На Никулден 2002. Скоро след това разбрах, че съм бременна, а след като родих, неизвестно защо, изведнъж алкохола ми опротивя. Не ми е вкусен, горчи ми, киселее ми... Нямам обяснение, ама на - факт!

Ензимът, преработващ алкохола, се появява и изчезва в кръвта. (може и да не се нарича ензим) Затова, хората, които не пият по принцип, се напиват от 15 грама. А пияниците - от 500. Като започнеш да си пийваш редовно по малко, ще ти се върне ензимът, вкусът към къркане и желанието.  Twisted Evil Няма страшно.

# 40
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Никога не са ми се губили случки.
Иначе не си лягам неблизнала  Mr. Green
Когато се натряскам, започва да ми се повдига (сиреч повръща) и не мога да "премина границата" от напиване към наливане.
Но продължавам да опитвам този начина за достигане на Нирвана  Wink
Същата съм Simple Smile Обаче без второто изречение bowuu

# 41
  • Мнения: 3 622
Аз не пия повече от чаша бира или вино и незнам какво е чувството да си пиян - а и не искам да знам  Grinning

# 42
  • Мнения: 84
Уууууу, какви сте слаби ракии! "Преди година", "преди две", "преди пет"...

Снощи!
И то по най-глупашки начин - уж да разчистя хладилника, че имаше куп бутилки с по 100 мл останали...
гроздова, сливова, и коняк за десерт...  #Crazy  Ник'ва хигиена на пиене - 'баси простотията.  и днес - яко ацефеинче... Crazy

Иначе, да не ми е уруки - поне веднъж на 10тина дни смогвам... До безпаметност и драйфане не стигам, защото заспивам преди това.

# 43
  • Мнения: 2 978
Винаги ми е било супер странно жена да се хвали как се е напила като... (еди ква си) newsm78

# 44
  • Мнения: 4 447
Винаги ми е било супер странно жена да се хвали как се е напила като... (еди ква си) newsm78



Никой  не се хвали.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт