Стара Загора 38 - Краставите магарета и Деветте планини...

  • 16 698
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Момичета, да знаете в Ст. Загора къде продават прах за пране САНО? Много благодаря, ако можете да ми помогете...  Hug

# 271
  • Мнения: 753
Запазих 31 Октомври, 18.00 часа за 12 възрастни + 12/15 деца в СИТИ.
..записаха ми телефона и името....
Питаха ме, дали искаме да ни сервират сладки, зрънчо или ние ще си носим по нещо което е разрешено...аз отговорих че ще ви питам и допълнително ще им се обадим, така че казвайте какво е решението моля...

и на друга тема:

Търся си жена/баба/ да взема Дани от яслата от 5 ноември, 16.30/17.00 часа и да се грижи за него до 18.00/18.30 часа.
Моля някой ако има заинтересована позната такава да ми пише на лични
Peace

# 272
  • Мнения: 16
Момичета, да знаете в Ст. Загора къде продават прах за пране САНО? Много благодаря, ако можете да ми помогете...  Hug

Ако става въпрос за праха за пране Сано Максима - има го в магазин "Па Па" в няколко разновидности.

# 273
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
...момичета, здравейте Wink
Искам да попитам (от Сливен съм) виждали ли сте някъде червени плочки за под или гранитогрес - ето такъв цвят
Мислим скоро да прескочим до вашето градче и да имам някаква ориентация Laughing

Благодаря   bouquet

Има такива и в АКВАКОЛОР-тази вечер ги мернах,понеже и аз избирам разни плочки.Цената им беше мисля, 27лв.на квадрат.Ако те интересува още нещо можеш да пишеш.

# 274
  • Мнения: 449
Виждам, че сте се разговорили на темата "частни училища". Аз все още нямам наблюдения с моето дете, но като дойде време за училище бих го записала на частно. Това за богатите келешчета не ме притеснява толкова много, мен ме интересува базата, отношението на персонала(малки групи, ежедневно препитване), добрата храна и най-вече това, че ще има с кого да си учи уроците и като се върне в 17.30 ч. да е приключил. Аз пък имам отзиви за това училище от моята козметичка, която е много доволна. Така че аз смятам решението на Хапката за правилно Peace
За празника не сме гласували, но вярвам, че ако решим да дойдем, ще се намерят места за нас с дребния(таткото така или иначе го няма). Всъщност, вече гласувах  Peace
Абе какви са тия "възрЪстни" на анкетата  Rolling Eyes
А, и за маскирането щях да питам. Откъде, казвате, мога да взема нещо на гарджето? Май в Универсалния на сутерена бях гледала такива неща  newsm78 Боички за рисуване на муцунки има в Перото

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МИТЯ!

Сватя, да ми го нацелуваш  Wink

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 09:35 от Avgusta

# 275
  • Мнения: 6 243
В сутерена на Универсалния има със сигулност.
Иначе аз имам костюм за девойката - подарък ни е.

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Правописната грешка в анкетата е мое дело за което се извинявам но често пиша с една ръка и едно око...което не ме извинява.

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Вчера ходих до детския парти център но наистина си е скъпо като се има в напредвид, че и мястото е малко..или поне на мен ми се стори малко. Жената каза, че капацитета е 20 човека ама аза пак не вярвам, че ще се съберем..или ще се съберем но ще сме нахакани като сърдели.
Щом Тигърчето вече е запазило Сити мисля, че няма нужда от това да пиша цените.
Да си купим боички и готово.
Авугста във въпросния детски център има и костюми..наем от 3 до 15лв. Така пише на ценовата им листа.


Цалифки на Митя Heart EyesДа е жив и здрав и дано има сили да издържа жена си Mr. Green И финасвото и сексуално Mr. Green

# 278
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Тинчето : Да, точно за него става дума, много благодаря!   bouquet

# 279
  • Мнения: 16
Включвам се да ви кажа Добър Ден и да ви пожелая по-усмихнат и слънчев ден днес и ЧЕСТИТО на всички именници   bouquet.

# 280

Общи условия

Активация на акаунт