ХАЙДЕ МАЙКИ ОТ ВСИЧКИ ГРАДОВЕ ДА СТАЧКУВА

  • 1 752
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
Предлагам всички майки които са от различни градове и немогат да отидат в София да се проведе протестен митинг и в тяхният град,така колкото повече градове вдигнат шум и даже и по местните медии също да отразят мисля ,че ще е от помощ  Praynig
Мисля си ,че така даже хора които не са запознати може би също ще помогнат  newsm78 Praynig

Ми мислех че всички майки са наясно с протеста в София на 09.10 от 13 часа относно дома в с.Могилино

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 00:32 от sisa g

# 1
  • Мнения: 2 957
Добре е да напишеш за какво става въпрос;)

# 2
  • Мнения: 2 577
Добре е да напишеш за какво става въпрос;)

абсолютно съгласна  Peace
или сложи линк за подробностите

# 3
  • Мнения: 14 133
Става въппрос за подкрепа на простеста срещу лошото отношение на деца, отглеждане в социални заведения.

Ми мислех че всички майки са наясно с протеста в София на 09.10 от 13 часа относно дома в с.Могилино
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228900.0

# 4
  • Мнения: 950
За съжаление явно никой не го интерсува и не искат да се събират ,щом от 135 пъти видяна тема само 2 отговора има е ясно какво става.
Май пак ще се правят че всичко в България е идеално  Sad


AMBER  разбира се то не става само при 2-3 желаещи майки Sad   ,благодаря ти все пак

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 12:49 от sisa g

# 5
  • Мнения: 2 957
Ако във Варна се организира разбира се че бих отишла.
Но за съжаление не мога да се нагърбя със задачата да го организирам аз.

# 6
  • България
  • Мнения: 3 620
Идеята е страхотна, НО и аз съм потресена от незаинтересоваността. Хора става въпрос за ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ!!!! Невинни страдащи деца.....

# 7
  • Мнения: 1 149
Аз също бих отишла на протест, ако има в нашия град разбира се.Имате подкрепата ми. Peace

# 8
  • Мнения: 2 577
Аз също подкрепям, но съм на работа тогава Rolling Eyes
От една страна е добре да е пред МТСП в работно време, но от друга явилите се на протеста ще са значително по-малко от желаещите

# 9
  • Мнения: 47 963
е, аз ще бъда напротеста в софия, макар че работя, това е най-малкото което мога да направя
 жалко обаче че тази тема не се радва на особен интерес
не е като да си пишеш за форумска среща, да оплюеш някоя звезда или пък да се разпишеш оригинално в някоя петъчна тема  ooooh!

# 10
  • Мнения: 950
mamavassi    Hug  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 149
е, аз ще бъда напротеста в софия, макар че работя, това е най-малкото което мога да направя
 жалко обаче че тази тема не се радва на особен интерес
не е като да си пишеш за форумска среща, да оплюеш някоя звезда или пък да се разпишеш оригинално в някоя петъчна тема  ooooh!
Добре казано

# 12
  • Мнения: 4 138
на сила хубост не става.
някой да смени името на темата. с нещо по-шокиращо.
протест срещу убииците на деца по всички градове.

# 13
  • Мнения: 1 149
на сила хубост не става.
някой да смени името на темата. с нещо по-шокиращо.
протест срещу убииците на деца по всички градове.
Peace Peace Peace

# 14
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Някой от Варна ще ходи ли ?

Общи условия

Активация на акаунт