спортно-елегантен костюм, от къде

  • 10 410
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 001
Момичета искам да си купя някакъв костюм, панталон и сако, но не официален, а от тези по ежедневните. Панталона да е тип дънки. Виждали ли сте някъде в София, че нямам време да обикалям с малкия?
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 1 371
Ако влезеш в Мола, сто процента ще намериш такъв.  Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
Днес гледах много приятни нещица в Модена на Дондуков.

Тип дънки костюм има в новата колекция на Кенсол. Сещам се за магазина на Раковска, до театъра на армията и на пл. Македония - магазин Лена.

# 3
  • Мнения: 10 685
Кенсол имат магазин и на Граф Игнатиев, към Попа Simple Smile
Виж и в магазина на Junona - на Раковска, там също има много хубавки спортни костюмчета  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 11 701
Записвам се да следя темата,че скоро ще тръгвам на работа и имам нужда от един-два такива костюма.
Костюми на Кенсол има и на ъгъла на Пиротска с улицата,която отива към Женския пазар. Харесах си спортно-елегантен костюм на Кенсол,обаче свят ми се зави от цената,ами той по-скъп от официален.
Сега свиквам с мисълта за сумата и може скоро да се похваля.
Иначе аз си купих спортно елегантен костюм преди близо месец от Красно Село.С късо сако и панталон тип дънки.Дори плата толкова е подобен на дънков,че при носене се отпуска,а при пране се събира,както е и при дънките.Засега съм доволна.Но не мога да си кривя душата,че тези на Кенсол са по-хубави.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 535
И аз много харесах на Кенсол костюмите от новата колекция и не само тях, може да се каже, че съм им редовен клиент. Но честно казано 270лв. ми идват в повечко + още 60лв. за риза. Все пак става на въпрос за дънкен плат, който дори доста се отпуска. Докато бях в магазина влезе клиентка която си е купила въпросния костюм...панталона беше станал като торба, което ме учудва, защото знам, че Кенсол работят с много качествени материали.
Май ще сменям любимата марка, а съм им клиент от самото им прохождане Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 11 701
И аз много харесах на Кенсол костюмите от новата колекция и не само тях, може да се каже, че съм им редовен клиент. Но честно казано 270лв. ми идват в повечко + още 60лв. за риза. Все пак става на въпрос за дънкен плат, който дори доста се отпуска. Докато бях в магазина влезе клиентка която си е купила въпросния костюм...панталона беше станал като торба, което ме учудва, защото знам, че Кенсол работят с много качествени материали.
Май ще сменям любимата марка, а съм им клиент от самото им прохождане Confused

Ти ме изуми  Shocked!Това,което аз си харесах беше около 200 лева.Обаче и 200 лева за дънков костюм ми се сториха много в първия момент...за съжаление и в момента ми се струват доста, защото един хубав елегантен костюм е около 170-200 лева.Наскоро имах и РД,така че продължавам да мисля и аз съм човек все пак,макар и след майчинство...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 535
Този костюм, който си харесах беше от 3 части...поличка, панталон и сако и беше 270 лв. Имаше подходящи ризки пак на Кенсол с които можеше да се кобинира, които бяха по 60лв.
Ужас направо...не че не мога да ги дам, но как да ги дам при положение, че допреди няколко месеца си купувах костюми на същата марка за половината пари.
Те нещо са се изумили...или избиват новата надстройка на фабриката  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 10 685
Bubuto, ама как 270лв бе мила??  Shocked
Точно преди около месец си купих само спортно сако на Кенсол за 65лв. После видях същото сако в костюм за 125лв.
Явно много са вдигнали цените   Sad

# 9
  • Варна
  • Мнения: 535
Ами да, аз за какво съм възмутена....Преди си купувах по 4-5-6 тоалетчета на сезон от там. Сега няма да си взема нито едно пък Cry

# 10
  • Мнения: 5 001
Благодаря ви момичета, утре ще разгледам.
Сега погледнах сайта на Кенсол, точно нещо такова търся.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 164
И аз ще следя темата.
Някой ходил ли е скоро в Елизабет?

# 12
  • София
  • Мнения: 11 701
И аз ще следя темата.
Някой ходил ли е скоро в Елизабет?
Да, но в Пловдивския...там има и нещо като outlet.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 164
И аз ще следя темата.
Някой ходил ли е скоро в Елизабет?
Да, но в Пловдивския...там има и нещо като outlet.
Само с "да" няма да се разминеш  Laughing Нещо интересно?

# 14
  • София
  • Мнения: 11 701
Честно казано,повече зяпах outleta.За съжаление нямаха моите размери.Имаше панталони, обаче долу с широки крачоли,които вече не са така актуални.
От тези на нормални цени си харесах панталон,чиято цена беше 79 лева и ми се стори множко предвид това,че целия ми гардероб трябва да бъде подновен.
Ти имаш ли техни дрехи,доволна ли си?Аз нямам!

Общи условия

Активация на акаунт