На почивка сама

  • 4 160
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 123
Не съм ходила сама,откакто срещнах моя мъж,знам,4е ако поискам той няма да има нищо против,но на мен ще ми е ску4но без него,той е такъв веселяк..... Laughing,изкарваме си страхотно

# 61
аз ходя сам точно с цел да кръшкам
всяко лято се скарвам Wink с гаджето, с което съм тогава и отивам на лов за рускини в Анталия Mr. Green
на почивка никога не водя жена,щото на морето е фул с женоря

# 62
  • София
  • Мнения: 397
аз ходя сам точно с цел да кръшкам
всяко лято се скарвам Wink с гаджето, с което съм тогава и отивам на лов за рускини в Анталия Mr. Green
на почивка никога не водя жена,щото на морето е фул с женоря
Разбра ли сега,защо мъжлето се противи?Казват всеки съди по себе си,а мъжете са ревнивииии,защото на самите тях им се кръшка.Жените пък се залъгват,че ще им е скучно,нямат време,нямат компания...всъщност повечето знаят,че ще има семеен конфликт.Не ми се вярва на някоя идеята с приятелки на море,без деца и ангажименти да й звучи зле.

# 63
  • Мнения: 197
Не ми се вярва на някоя идеята с приятелки на море,без деца и ангажименти да й звучи зле.
Права си, не ми звучи никак зле! В началото много ще ми липсва детето, но ще съм спокойна, защото бих отишла на почивка, само ако майка ми го гледа. Въпреки добрите намерения на мъжа ми, се съмнявам в качествените му грижи към малката. Просто никак не е свикнал да го прави. Но това разбира се е само хипотетично казано, защото съпругът ми никога не би се съгласил аз да отида сама, където и да е! А иначе имам приятелка, която ходи на море абсолютно сама! Даже без приятелки. Мъжът си изобщо не го е питала. Каза му точно преди да замине.

# 64
веднага бих тръгнала. В момента имам нужда от точно такава почивка или кратка екскурзия за два три дни, но приятелките ми или мъжете им не ги пускат или нямат пари. Ако някой си търси компания за екскурзия нека ми пише на лични.

# 65
  • Мнения: 867
аз ходя сам точно с цел да кръшкам
всяко лято се скарвам Wink с гаджето, с което съм тогава и отивам на лов за рускини в Анталия Mr. Green
на почивка никога не водя жена,щото на морето е фул с женоря


Ееее, кратко точно ясно. Сигурно и мъжът ти така мисли, затова е против Joy

Сега сериозно, не че не ми се иска и сама да отида, но прекалено малко време имам за почивка и предпочитам заедно със семейството си да го прекарам.

# 66
  • Мнения: 4 585
Предполагам, Владо няма мъж.
На почивка
Овенът ходи с овцата.
Лисицата с лисичето /за алиби/.
Вълкът сам, пък каквото падне там.
Защо да носиш пясък в долнището, при условие че отиваш на плаж?

# 67
Та аз ,ако търся това и пред очите му ще го върша !

 Дълбоооооко се съмнявам в това Peace
Въобще не се съмнявай,приятелката ми ги върти двама любовника под носа на мъжа си,а той и има доверие.В такива филми се е вкарала.......интересно ми е как ще се развият нещата. newsm78

# 68
  • Мнения: 3 611
На почивка сама zвучи повече от прекрасно.  newsm81
Та каква почивка ще е, ако си сьс скьпоценния? Не стига, че се гледате  всекиднвно, ми и на почивката zаедно... не , не  Naughty
Почивката е zа отпускане на душичката.

# 69
  • Мнения: 2 255
за 16 год. брак  #Crazy съм била много пъри сама...но с детето/децата  Joy на почивка и определено след това настава една приятна атмосфера/романтика   loveuuu у дома  thumbsup та смятам, че леките "раздели" отвреме-навреме са полезни  Two Hearts
За сега не съм била съвсем сама на почивка, но напоследък често се замислям  newsm78 да си спретна една ваканция  newsm44 от 3-мата мъже за 4-5 дни...например в някой добър спа-център  dance ...само трябва да си намеря приятелка за компания  Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 1 559
Аз пък с нетърпение очаквам 12 декември и да летим за Мексико Party Party,заедно тримцата Laughing Heart Eyes Heart Eyes...Не обичам да ходя никаде сама Naughty...,напротив много ми е приятно с мъжлето и малката Heart Eyes,...е скоро  ще ни се разреди това ни хоби заради второтo бебeнце живот и здраве Hug,но пак ще си хойкаме. Wink

# 71
  • Мнения: 25
Откакто съм омъжена на почивка ходя или с децата или сама. За 21г. сме ходили заедно само два пъти... много ,много отдавна.

# 72
Тази година за пръв път бях сама на почивка за 10 дни,без мъжа ми и детето. Мислех си че ще ми е страшно скучно,но истината беше че много си починах. Единствено това че ми липсваха като любими хора,особено малкия ме караше да се чувствам малко по-тъжна,но на моменти  Laughing
мисля всекя година да си правя такава почивка поне за 5 дни. Върнах се заредена с много енергия и с още по-голяма любов към любимите си хора. Hug

Общи условия

Активация на акаунт