Какво или кой ви отърва от синузит!

  • 6 452
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Мили мами, помагайте!Знам, че много е изписано по въпроса, но наистина имам нужда от конкретна информация.
От дете страдам от тази гадост, но тази година ме довърши. От началото на юли досега нямам бял ден, запушване тотално, тежест в глават, болка над едната вежда!Писна ми! Чувствам се абсолютен парцал!
Откриха ми стафилококи в носен секрет, тъпкаха ме с антибиотици, не помогнаха!Изпих няколко опаковки Цитросепт, не помогна!
Всеки ден правя всякакви бабини деветини от сорта на топче с черен пипер, брашно и домашна ракия, отвара от бръшлян, торби с морска сол и още 101 начина за "самопомощ"!Нищо не помага!Отчаяна съм!
Моля ви, споделете, ако сте сред щастливците - КОЙ или КАКВО ви отърва от синузита!
Не мога да попадна и на добър лекар, така че ще бъда безкрайно благодарна, ако дадете координати на изпробван специалист!
Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 559
Аз излекувах хроничния си синузит с  хомеопатия.
Ако искаш, отиди на класически хомеопат, за да определи подходящото за теб лекарство. Успех!

# 2
  • Мнения: 413
Аз излекувах хроничния си синузит с  хомеопатия.
Ако искаш, отиди на класически хомеопат, за да определи подходящото за теб лекарство. Успех!

В началото бях много доволна от моя хомеопат, но после изгубих доверие!
Моля, дайте координати на вашия, ако не е проблем!

# 3
  • Мнения: 3 410
От години се боря със синузита, придобит още в детството ми. Много добре ми се отрази Алое Активатор(99,96% екстракт от алое вера). Започнах да си капя по няколко пъти на ден в носа, просто за да си облекча състоянието си. Започнаха обаче да излизат едни секрети от носа и така цял месец, имах чувството че челото ми вече е хлътнало. Ужасих се какво е имало в синусите ми. От тогава забравих за синузит, от време на време си правя по един профилактичен курс , за да поддържам лигавиците в ред и това е  bouquet

# 4
  • Мнения: 413
От години се боря със синузита, придобит още в детството ми. Много добре ми се отрази Алое Активатор(99,96% екстракт от алое вера). Започнах да си капя по няколко пъти на ден в носа, просто за да си облекча състоянието си. Започнаха обаче да излизат едни секрети от носа и така цял месец, имах чувството че челото ми вече е хлътнало. Ужасих се какво е имало в синусите ми. От тогава забравих за синузит, от време на време си правя по един профилактичен курс , за да поддържам лигавиците в ред и това е  bouquet

Продава ли се по аптеките това поредно чудо?
И на мен преди Цитросептът ми помагаше за доста неща, а сега не Cry

# 5
  • Мнения: 3 410
Аз не мисля , че е поредно чудо, просто не е много популярен самия продукт, защото се разпространява с дистрибутори. А иначе кой не е чувал за антивирусните и антибактериални свойства на алоето. Ако искаш повече информация за активатора можаш да прочетеш ето тук http://www.aloebulgaria.com/index.php?option=com_content&tas … 133&Itemid=69

# 6
  • Мнения: 8 917
Като бях дете имах упорит синузит - ходех на нагревки, правех разни експерименти с алтернативна медицина, но имам чувството, че парните козметични бани ми помогнаха най-вече Laughing

# 7
  • Мнения: 9 063
От малка си го влачих синузита.
Излекувах се случайно - една баба ми каза за топчета захаросан мед, слагат се в ноздрите и се шмърка с наведена назад глава. Много боли и пари, ама после изтича гной. Три дни подред го правих това, да чукна на дърво, вече не знам колко години не съм се сещала за синузита.

# 8
  • Мнения: 8 917
От малка си го влачих синузита.
Излекувах се случайно - една баба ми каза за топчета захаросан мед, слагат се в ноздрите и се шмърка с наведена назад глава. Много боли и пари, ама после изтича гной. Три дни подред го правих това, да чукна на дърво, вече не знам колко години не съм се сещала за синузита.

Аз пък правех компрес от нарязан хрян, който се слага в марля - как пари това нещо, не е истина ooooh!....другото, което знаех и правих е - полягваш на слънце и слагаш на лицето си, така, че да закрие синусите - носа и челото, листо от тиква....едва ли от това се оправих де...

# 9
  • Мнения: 753
много интересна тема Peace

# 10
  • Мнения: 8 917
Да не забравим и парните бани с мед и сода бикарбонат Peace

# 11
  • Мнения: 413
Да не забравим и парните бани с мед и сода бикарбонат Peace

Тоест инхалации ли???
В какво съотношение?

# 12
  • Мнения: 6 417
Процедури с морска сол  Peace

# 13
  • Мнения: 2 922
Излекува ме една лекарка, която ми предписа крем, който го забъркват в аптеката. За жалост дадох рецептата на една приятелка и тя още я търси, за да ми я върне  ooooh!
Та, този крем се слага навътре в ноздрите с тампончета за почистване на уши. Като преди крема, се слагат пак тампончета, но напоени в адреналин.
Това беше в съчетание с Геломиртол и компреси с топла морска сол.

# 14
  • Мнения: 8 917
Да не забравим и парните бани с мед и сода бикарбонат Peace

Тоест инхалации ли???
В какво съотношение?
Имаше някакво съотношение, но не помня вече newsm78

Общи условия

Активация на акаунт