А тези ботушки?

  • 4 926
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Детето ми има такива подобни.Ама малкото.Голямото няма да ги обуе.

# 16
  • Мнения: 1 368
Цитат
Мойте са от Англия, там е пълно с такива.
Ha,ха, ха за Англия са си супер, там все вали, мокро.... добре са ги измислили. Wink

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
На мен много ми харесват и бих носила такива стига да имах  Grinning
The same myself, ако все пак темата те разубеди да ги носиш и решиш да ги продаваш свиркай  Mr. Green

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Гумени лиса? Ако имам такива с голям кеф ще ги нося докато плевя , ще се сливам с цветята

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Голямото няма да ги обуе.

Що да не ги обуе?
Аз веднаги си представих как моята Виктория ще се зарадва на онези с черепите. Ей, пубертетът не прощава!  ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 952
Гумени са.
И да уточниме.. аз не съм пубертет, ходя на работа с костюм и токчета Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 161
На вълна кожени е сега .А малкото се уби да целува баща си заради едни гумени ботуши с ягодки.Аз ги харесвам,но не бих ги обула.

# 22
  • Мнения: 992
Цитат
Мойте са от Англия, там е пълно с такива.
Ha,ха, ха за Англия са си супер, там все вали, мокро.... добре са ги измислили. Wink

Тук много се носят и то отдавна.
Има такива и за децата, когато вали са много удобни.


# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
The same myself  , тези ботуши не са за да ходиш на работас тях или на пазар. Според мен са за градинарска работа и са весели

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Да и на децата бих взела такива да се свинят с тях и джашат по локвите колкото искат

# 25
  • Мнения: 1 952
The same myself  , тези ботуши не са за да ходиш на работас тях или на пазар. Според мен са за градинарска работа и са весели

Това казвам и аз.
Иначе аз градинска работа нямам, затова чат пат си ги нося насам натам за кеф.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Само на двора бих ходила с тях насам-натам твърдо не

# 27
  • Мнения: 6 164
Не са за градинарска, според мен, съчетани подходящо с другата част от облеклото, спокойно може да се носят. Според мен това зависи за всяка дреха/обувка. Това си е различен стил все пак. Аз харесвам такива, макар и да не се решавам на големи промени.

The same myself, носи си ги, защо ти е мнението на околните?

# 28
  • София
  • Мнения: 9 468
...и са подходящи за лозе, градина, язовир..... hahaha

# 29
  • Мнения: 4 435
Имах гумени ботуши в втори клас,но ходих с тях само пред блока да си играя с децата.Щом тогава не съм ги слагала,какво ли остава засега.Но пък вайното е ти да си ги харесваш,кво то пука какво мислим ние?

Общи условия

Активация на акаунт