Февруарското човече на мама мира не дава вече!

  • 13 151
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 674
 
mozila да е жива и здрава дъщеричката ти и много да ви радва !
Весел празник днес!
 
 

Честито и на новите мами със щъркелчета !
Темата ни взема да порозовява,момичетата надминаха момчетата ! 
 newsm03

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 11:18 от izabela83

# 46
  • Мнения: 68
Мозила, 4естита ти рождени4ка ! newsm59

Да ти е жива и здрава принцесата и да те слу6а много smile3525

Галадриел и Алина, 4естити ви моми4енца Simple Smile 4акаме филм4ето от 4Д ехографа от Галадриел Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 717
Добро утро!
Алинка, Честито розово щъркелче! Hug
Мозила, Честит рожден ден на детенце! Да е живо здраво и много щастливо! nbirthday

# 48
  • Мнения: 8 892
Честит Рожден Ден на ПРИНЦЕСАТА mozila!
Да ти е жива и здрава и много да те радва!



Благодаря на всички ,  и вашите вързопчета са си много хубави  stork-girl stork-boy

 Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 674
Аз сега да се намеся с един въпрос . Някоя от вас маже ли си корема със мас и мислите ли че наистина помага или това си е поредния мит.Майка ми казва че през бременността си е мазала много и благодарение на това няма стрий,ама то преди 25 год. в онзи комунизъм едва ли са имали някакъв избор . Сега  на пазара има какво ли не ,кремове,гелове,масла ... Аз лично съм ползвала олиото на Икаров от пшеничен зародш,бадемово и жожоба,и нямам стрий.А вчера гледах предаване в което една дерматоложка говореше за тези растителни масла и каза че РН-то им било по различно и не било добре директно да се втриват в кожата чистите масла.Нямало никакъв ефект и смисъл едва ли не!Бях започнала да се мажа с тях,ама сега нещо се разколебах и .... незнам?То не че това е супер важно,ама все пак вие с какво мажете и има ли някой който ползва мас?

# 50
  • Мнения: 69
MOZILA, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА РОЖДЕНИЧКАТА И МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ЗА ХУБАВИТЕ НОВИНИ И САМО ТАКИВА ДА СЕ ЧУВАТ.
ЕВЕЛИНАР И АЗ ПОЖЕЛАВАМ МАЙКА ТИ ДА СЕ ОПРАВИ МНОГО, МНОГО СКОРО
ОТНОВО СИ ИМАМЕ СУПЕРСКА ТЕМИЧКА И ОФОРМЛЕНИЕ, МНОГО СТЕ ДОБРИ, БРАВО LADY V smile3501.
IZABELA83 И АЗ ПОЛЗВАМ ИКАРОВ СЕГА, ДОСТА ЧЕТОХ ПО ТОЗИ ВЪПРОС, ИМА И ТУК ВЪВ ФОРУМА ТАКИВА ТЕМИ. ЗА СЕБЕ СИ СТИГНАХ ДО ИЗВОДА, ЧЕ НЕ Е ВАЖНА МАРКАТА И АКО СИ ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНА НЯМА СПАСЕНИЕ Sad. ЗА СВОЕ УСПОКОЕНИЕ СЕ МАЖА ВСЕ ПАК.

# 51
  • Мнения: 8 892
izabela83 една позната ,  която живее в Америка, и роди скоро, каза че се е мазала през цялото време с най обикновен зехтин и няма изобщо стрии!
Аз се мажа с MATERN, не знам какво е, отидох в аптеката и си поисках нещо, това беше сравнително на добра цена.
Иначе мисля да си купя зехтин или мас.
Майка ми не се е мазала с нищо ,  и тя няма стрии, според мен е строго идивидуално!

Айде Хубав ден на всички!

 Hug Hug Hug

# 52
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Благодаря ви от сърце момичета за пожеланията!!!!   Вие ме трогнахте страшно много!   Пожелавам  на всички да гушнете по едно сладко бебче  и така с радост да празнувате рожденните му дни!  Чао за сега отивам да готвя

# 53
  • Мнения: 419
Галадриел и Алина, 4естити ви моми4енца Simple Smile 4акаме филм4ето от 4Д ехографа от Галадриел Simple Smile

Няма как да кача филмчето, защото е много голямо, само снимка съм прикачила на бебка в нашия албум.

 
То не че това е супер важно,ама все пак вие с какво мажете и има ли някой който ползва мас?

Аз не съм ползвала мас, мажа се с две различни мазила на Рубела и на Eveline. Бях споменавала че с първата бременност ползвах един крем на Биотерм, ама сега нещо не ми се даваха за една тубичка 65 лв. Резултата беше перфектен след като отслабнах, надявам се и догодина да се похваля със същото. Здраве да е, най-важното Peace

# 54
  • Мнения: 68
Здравейте моми4ета,
Изабела, за маста и аз съм 4увала 4е преди жените са се мажели с мас, но тогава пък е нямало ни6то друго. Но пък имам приателки които са доволни от маста , казват 4е са се разминали със стриите, но разбира се си е въпрос на кожа. Аз сега се мажа с Мустела по препоръка на моми4ета от форума и съм много доволна, в смисъл попива бързо и кожата става мека, но знае ли 4овек...Пове4ето ми приятелки се мазаха по 2 пъти на ден и с наи-разли4ни прехвалени френски марки и последните седмици се нацепиха  Sad И със зехтин се мазах известно време и със продукти от испанския пазар (никак евтини) но съм май наи-доволна от Мустелата. Така 4е ние да правим каквото трябва, а пък да става каквото 6те Simple Smile

# 55
  • Мнения: 674
GALADRIEL направо ми се разтуптя сърцето като я видях !Мн е сладка ! Искам и аз такава снимка,в понеделник ще ходя да ме гледат на 3Д и 4Д и се надявам да ми дадат снимки и на мойта гордост! Flutter
alina_si MATERN това и аз за първи път го чувам  newsm78.
plamplam на мен ми идва малко скъпа Мустелата.Сигурно в Испания е по-добре,тук я продават скъпо,в малки опаковки е ,а трябва да мажем обилно по 2 пъти на ден от шията до коленете. Crossing Arms Иначе и аз като съм я пробвала бях доволна,но
много бързо свършва и горе долу по 1 опаковка на седмица ще върви.

.......
 Така 4е ние да правим каквото трябва, а пък да става каквото 6те Simple Smile

много добре казано  Grinning

# 56
  • Мнения: 68
Ами да, скъпа идва малко, ама аз не се мажа толкова много  Embarassed Аз само биуста и корема и затова ми стига за месец, ама много съм доволна и от зехтина и накрая мисля да по4на и с него и пове4е да се мажа

# 57
  • Мнения: 674
Аз знам че е добре и краката да са намазани до коленете и дупето и кръста също са рискови зони.На мен от пубертета ми останаха стрий точно по краката и затова сега гледам да мажа обилно.Знам ли дали помага,ама поне се надъхвам  Crazy

# 58
  • Мнения: 8 892
izabela83 това MATERN изобщо не изглежда зле, и е 10 лв, френско някакво, има за бюст, за корем, за крака, за ръце, всякакви аз си взех за тяло, то става за всичко, поне така пише на опаковката. А в аптеката ми препоръчаха Мама Дона, но бяха много съкъпи.





Това са моите неща, но все пак си мисля ,  че всичко е до кожа!
 Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 15:07 от alina_si

# 59
  • Мнения: 674
izabela83 това MATERN изобщо не изглежда зле, и е 10 лв, френско някакво, има за бюст, за корем, за крака, за ръце, всякакви аз си взех за тяло, то става за всичко, поне така пише на опаковката. А в аптеката ми препоръчаха Мама Дона, но бяха много съкъпи.

 Hug Hug Hug

Ако е това на Чико - Мама Дона,една приятелка ползваше само него,но не и помогна изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт