Стига ли ви времето...

  • 2 377
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 849
Последните 4 опции са при мен .

# 31
  • Мнения: 1 172
Старая се да ми стига времето. При нас ангажиментите са разпределени по равно. Плащаме си на хора да вършат това, за което нямаме време или желание.

Моето лично мнение е, че животът е един и не е нужно да минава м/у печката и пералнята, когато може да плати на друг да върши тези дейности. Както и че моят живот не е с нищо по-малоценен от този на половинката, че само аз да съм ангажирана с поддържането на дома във всичките му гадни дейности - чистене, гладене, пране, готвене и т.н...

# 32
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Гледам да ми стига за повече неща, но винаги има и още нещо......Така съм си мечтала,да има денонощни магазини - всякакви,  за да мога да пазарувам в малките часове,така през денят ще имам повече време......Да мове и държавните институции да работят през ноща/да речем 2 пъти в месеца/,та да си оправя нещата и там..абе мечти.......... Crazy

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Aз като Мяу, по-скоро липса на желание. Когато имам да върша най-много неща, се организирам най-добре, не знам как става, ама можело значи.
Иначе, пренебрегвам чистене, гладене, готвене. Даже си ги пренебрегвам не само поради липса на време  Laughing

# 34
  • Мнения: 5 370
Работя на смени в интервала от 8 до 8. Е, кажете ми как да се получат нещата, когато съм в смяната от 11 до 8 и се прибирам в 21.30?
За готвенето-се справям, но за чистенето-си имам жена. Който както иска да го възприема и коментира, хич не ме.....туууууут. Mr. Green Искам поне 2 дена в седмицата да ми е разтребено, прибрано, лъснато и да не настъпвам на Станислав количките от яйцата по земята. Mr. Green
За протокола-1 и 2 опция.

# 35
  • Мнения: 2 407
Остава ми време за всичко, но мразя гладенето, така че чакам да се натрупа и тогава действам.В събота чистя.

# 36
  • Мнения: 3 782
Боже, като ви чета направо ме хваща страх. Аз от сега не много да си разпределя времето, работя по цял ден, вечер като се прибера гледам да помогна в къщи, готвене, чистене,добре поне че има перални. А за гладенето, то е ужасно, направо настръхвам като си помисля. Но не смятам да пренебрегвам семейството си в полза на къщата.

# 37
  • Мнения: 6 992
Не гладя, нямаме дрехи, които се гладят, ходим по дънки и тениски. Laughing И не чистя, и не подреждам, приятно ми е в кочинка - това се прави в събота или неделя, ако кочинка преминава поносимостта ми. И деца нямам, и не готвя, щото нямам печка. Абе защо в крайна сметка нямам свободно време  Shocked newsm78

# 38
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
старая се да ми стига. деца още нямаме така че май нямам много право да се оплаквам от недостиг на време. но нали знаете  - колкото повече време имаш, толкова по-малко неща вършиш. поне аз съм така. когато съм притисната от време и срокове, повече се организирам.

# 39
  • Мнения: 2 978
Гледам да обръщам на детето най- много внимание, след това на мъжката част, на къщата и на всичко друго.

Нямам време за себе си Cry (съня отдавна вече го забравих)

# 40
  • Мнения: 4 733
 За нищо не ме стига. Себе си оставям на заден план, за да мога що годе да сваля с всичко останало.

# 41
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И моят отговор го няма: четенето на книги. Това най-много ми липсва. Иначе домакинските работи може и да почакат: не са ми приоритет.

Може ли да някой да направи един ден от поне 30 часа?  Confused Confused Confused

# 42
  • Мнения: 2 978
И моят отговор го няма: четенето на книги. Това най-много ми липсва. Иначе домакинските работи може и да почакат: не са ми приоритет.

Може ли да някой да направи един ден от поне 30 часа?  Confused Confused Confused

И пак няма да стига.

# 43
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ех, Вини.....Те да го направят и ако не стига ще искам 35  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 292
Чистенето,гладенето,съня и себе си Peace
За детенце винаги имам време Hug

Общи условия

Активация на акаунт