Самотната бременност - как, кога, защо?

  • 11 069
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 6 999
Sissi_82, дете младо и заблудено... сетила се какво да иска.  ooooh!
А стрии също ли искаш?  Thinking Щото на огромен корем стрии получаваш.  Whistling

# 121
  • Мнения: 2 336
Ще си направя кремче - няма страшно. Само да не стане обратното - голям корем, няма бебе.  Sick

# 122
  • Мнения: 2 274
Що, бе Иса,  аз имах два огрооооомни корема  и нито, ама нито една стрия и то без никакви грижи през първата бременност и не особено големи през втората.  Sunglasses

# 123
  • София
  • Мнения: 6 999
Godzilla и аз така при първата бременност...Но си мисля, че при евентуална втора няма да ми се размине.  Sick
Като бях бременна след 8-мия месец по цяла нощ ставах и проверявах дали някъде не ми се е появила стрия  Crazy и се чудих с кой акъл ми хрумна да съм бременна...  ooooh!

# 124
  • Мнения: 1 559
Ако стана изобщо бременна някога искам да надебелея на корем. Да имам огромен корем. Отдалече да ми личи.

Е тва е то,винаги квото си нямаш го искаш #Crazy..Аз пък искам да си нося дънките от преди,ама е на,на половината съм още има,няма..,ама корем като световно ooooh!(добре че и стрии нямам,поне за сега Praynig)
sorry за спама Mr. Green

# 125
  • Мнения: 2 336
Стриите се появяват най много при бели кожи.  Така че зависи от типа на кожата. 

Общи условия

Активация на акаунт