Професионалисти и аматьори маникюристи

  • 663
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Момичета, хайде да си поговорим и да споделим опит за маникюристите!  Защото лично на мен ми писна да попадам на "професионалисти", които работят с непрофесионални материали   Close Споделяйте както местата където добре ще се погрижат за красивите ни ръце, така и тези на които е по-добре да не ходим Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз наскоро открих една, която е истинско съкровище. Работи с О.Р.I., много хубаво рисува, а цените й са за завиждане. Казва се Ирена Атанасова, работи в салон Виктория стайл в Младост. Ако искате имам и тел.

# 2
  • Мнения: 38
Аз наскоро открих една, която е истинско съкровище. Работи с О.Р.I., много хубаво рисува, а цените й са за завиждане. Казва се Ирена Атанасова, работи в салон Виктория стайл в Младост. Ако искате имам и тел.


Tan4e, tq samo tam li raboti?  Crazy 4e mi e malko dale4e taz "Mladost"  Rolling Eyes
p.s. sorry za latinicata, ama imam maluk problem s novoto pc  Embarassed

# 3
  • Мнения: 38
Leleee, mai mi li4i, 4e sum smenila pc-to... Simple Smile)) kak samo otgovorih...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 575
Да, работи само в Младост, но аз бих дошла и от Люлин, струва си  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Tаня,как вървят цените?
И къде в Младост се намира студиото?

# 6
  • Мнения: 4 435
Моята е страхотна,но за съжаление съм в провинцията.Само мога да кажа ,че в София бях в МОЛ-а да пазарувам и реших да седна да ми направят ноктите, че декорацията вече беше за ''ремонт''.Какво да ви кажа,по-разочарована не съм била.Като ми видя декорацията започна да пита с шаблон ли е работено?И аз  Shocked.Гледам и се чудя тя бъзика ли се, да не може елементарно нещо да различи, нали й е работата това.Както и да е, махна лака,даде да си избера декорация,аз избрах 2 и двете не можа да ги направи.И накрая й казах да ми сложи само top лак.Тя момичето се притесни и даже не ми взе пари ,само се извиняваше.Е,каква й е работата там като за нищо не става?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 575
Tаня,как вървят цените?
И къде в Младост се намира студиото?
10 лв- чистене, кожички, ванички, лак, рисуване и топ лак. Laughing Не съм объркала, да не се чудите. 10 лв за всичко това.
Студиото е Младост 1, пазара, бл. 74 А, нов блок, качваш се по няколко стълбички, че и в подземието има студио. Казва се Ирена Атанасова. Телефон на ЛС мога да дам.

Общи условия

Активация на акаунт