Споделете 24

  • 21 178
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
Чудя се какво му става на Интернета ми тази вечер....стартирах даунлоуд на АВГ-то, че старото явно създава проблеми.....и ми дава, че 27 МБ ще ги точи .....50 мин.????? newsm78

# 31
  • Мнения: 2 070
Колкото и да ви досаждам, ще си споделя пъзела, че най-накрая го открих. Ама е лесен за редене.

http://www.jigsawjungle.com/code/educa/spice.htm

# 32
  • UK
  • Мнения: 3 959
Супер е. Аз предпочитам пейзажи разни, цветя, небета, планини, камъни и тн. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 488
Много обичам пъзели. Не съм нареждала от дете обаче. Сега ако си купя, Боян ще ги попилее.
Имах един с картина от Майстора, момата с цъфналите ябълки отзад... така и не можах да го наредя май.

# 34
  • Мнения: 3 835
Имам следния проблем. На щерката май тая вечер ще й падне първото зъбче. Обаче феята на зъбчетата не е приготвила нищо дето да сложи под възглавницата. ooooh! Crazy

Моля, дайте съвети, аз ще й предам. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 212
Вече съм у Пловдива отново... Гледах го въпросния филм "Звезден прах", но се оказа филм-приказка, прекалено наивен за моя вкус с доста измишльотини...повече ми хареса киното, Арена-Запад от самия филм...оттам се разходихме пеша до въпросния мол на "Стамоблийски" и нищо ново под слънцето - по такива оживени булеварди и през деня си се разхождат и не само разхождат, а скачат срещу хората бездомни кучета. Страх ме е много и бях като на тръни. В мола - мол като мол  Laughing най-много ми хареса сладоледа на jimmy's май  Mr. Green не срещанах никой, някой мен дали ме е видял и идея си нямам, като видя малки деца с майките им все си мисля, че са от форума, ама ... и така. Хубав ден, уморена съм ама ми се гади май от пътя навръщане  Rolling Eyes


П.С. Простете ми правописа  Crazy

# 36
  • Мнения: 4 371
Оф, аз пък днес на какво бях свидетел Rolling Eyes Чакам си на светофара, пред мен коли бол, минават фенове на Левски, единя носеше двулитрова бира. Изведнъж направи някакво движение, все едно ще хвърли бутилката, но всъщност я задържа и течността полетя към една червена кола. Започнаха да псуват жената, която я караше, че била от ЦСКА Shocked

# 37
  • Мнения: 899
teo7777, на мен ми слагаха паричка, така го знам Simple Smile

Споделям, че отдавна не съм писала във форума, но нещо не се чувствам комфортно. Сега темата, като е в началото си ми е добре, после ми идва в повече. Цял ден се каних да готвя и правя крем-карамел, ама накрая ядохме лопуш с недоварен ориз, мдам.

# 38
  • Мнения: 4 371
Е, добре, щом за ядене ще си говорим, направих две серизони манджи. Мъжът ми каза за едната, че била много вкусна, пак щял за мен да се ожени Laughing

# 39
  • Мнения: 2 070
Ух, добре, че не са ни видели нас с Яна фенове на Левски, че днес бахме целите в червено. Пък уж сме от Левски. Но мн обичам червено.

МГМ, пейзажните съм ги дала по-нагоре, а на Категории може да си избираш какво ли не...от -до.

Естер, да не си бременна, че ти се гади?

# 40
  • Мнения: 2 032
Споделям, че отдавна не съм писала във форума, но нещо не се чувствам комфортно.

Що?

# 41
  • Мнения: 4 371
Ух, добре, че не са ни видели нас с Яна фенове на Левски, че днес бахме целите в червено. Пък уж сме от Левски. Но мн обичам червено.
Еднакво ли се обличате? Аз за нас гледам да сме в едни тонове. Даже и мъжа ми гледам да ни отива Laughing

# 42
  • Мнения: 2 032
Е, добре, щом за ядене ще си говорим, направих две серизони манджи. Мъжът ми каза за едната, че била много вкусна, пак щял за мен да се ожени Laughing
"А пък то си има отделна тема "какво набухках вчера и какви ще ги набъркам днес"", каза гадната педантка Алиса.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 371
Чинно изчетох 8 страници от старата тема, почти само за супа с топено сирене се говореше Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 4 423
Почивам си, една от малкото спокойни вечери......... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт