Пием сок,но вода не!

  • 1 675
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Никога не съм и давала сладка вода или пък мляко с бисквити .Пием  Аптамил 3 ,а киселото мляко без захар.Кърмила съм я до 7-ми месец  включетелно.Кърмата ,както знаете е сладка и когато 6 месеца детето е било само на мляко, водата след това въобще не му се хареса

# 31
  • София
  • Мнения: 368
Моят син също пие основно сокове, и по-рядко вода. Опитвам се ежедневно да бъда настоятелна, като му предлагам повече вода отколкото сладките сокчета, но не винаги успявам.

# 32
  • Мнения: 4 496
Малкият ми син е почти на три,но също предпочита фреш.Вода пие само през лятото,и то по 200 мл дневно. Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 5 079
И ние сме обратната крайност - НИКАКВИ сокове не пие, никога не е пил. Явно си е строго индивидуално и всяко детенце си наваксва едното за сметка на другото.

# 34
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
На моята дъщеря съм предлагала и сок, и вода-сок пие, вода не. Скоро-вече стана на 3г., започна да пие основно и по собствени предпочитания вода, защото аз се наливам само с вода в големи количества. Личния пример е важен, децата са имитатори.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 190
Е, съжалявам, ама не е вярно това, че от родителите зависи дали децата ще пият вода! Хич даже.
Моята щерка до 6-7 месец не беше вкусвала сок, ама и вода категорично отказваше.
Дойдоха големите жеги. Когато беше мнооого жадна, пийваше водичка, ама 20-30 мл. И после пак беше неспокойна и врънкаща. Как да си остави човек детето жадно? Така се принудих да започна да давам разреден сок. Пишеше по литър на ден през лятото.
Общо взето и сега сме на същото диридже.  Mr. Green
Не става с прогресивно намаляване на количеството сок във вода. Отказава да пие.
Това е положението.

Общи условия

Активация на акаунт