41 номер дамски обувки ? Къде?

  • 23 254
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 491
Моля ви,ако някой знае къде продават в Пловдив,Ст.Загора или София да пише.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 535
Вчера в магазина на Стил99 в Младост видях отделен рафт за дамски обувки над 40 номер, но не съм разглеждала подробно  Embarassed

# 2
  • по света
  • Мнения: 1 587
Вчера в магазина на Стил99 в Младост видях отделен рафт за дамски обувки над 40 номер, но не съм разглеждала подробно  Embarassed
Винаги са отвратителни бабешки модели. По принцип много рядко се намират ако не ми стане 40 просто се отказвам,живеем в България все пак и дамските номера са до 40  #Cussing out

# 3
  • Мнения: 154
В Sky City има един магазин за немски обувки на партера ,до Кенвъло ,там е рая на крака с 41 и 42 номер обувки .

# 4
  • Мнения: 7 723
И аз нося 41 номер.  Simple Smile
Почти навсякъде, тези номера артисват и им правят намаления-
често съм на деравера.... Grinning

Вчера в магазина на Стил99 в Младост видях отделен рафт за дамски обувки над 40 номер, но не съм разглеждала подробно  Embarassed
Винаги са отвратителни бабешки модели. По принцип много рядко се намират ако не ми стане 40 просто се отказвам,живеем в България все пак и дамските номера са до 40  #Cussing out
Хахаха, и мен ме гледат тъпо,
като ги попитам дали имат от мъжките, ама с токчета Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 8 935
И аз нося 41 N обувки, купих си прилични ниски черни обувки от естествена кожа, от един магазин в София на Екзарх Йосиф, не знам тоно кой номер, пише на мазазина с големи букви, ГОЛЕМИ НОМЕРА! Иначе проблема е ........... нямам думи, и двете със сестра ми носим 41 номер, и като влезем в магазина и искаме 40ти номер, и продавачката ни вика, пробвайте 39, те са по големи, пфу, подивявам.

 Hug

# 6
  • Мнения: 491
Явно е доста разпространен проблем. Тогава интересно защо никой не произвежда или не внася такъв номер. Във френския сайт laredoute има обувки до 45 номер. Значи всичко е пъпрос на желание!
Миналият ден една продавачка ме обяви едва ли не за мутант.

# 7
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Уф, и аз имам същия проблем - като вляза в магазин за обувки, направо питам дали имат 41-ви номер. Питат ме - ама от кой модел, отговарям - от който и да е  Cry
Вече съм се принудила да нося само маратонки  Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 231
Тъкмо разгледах тези в la redoute .Е,да му се не види...Искам и тук да има  Cry .Единствено в Грамадан и то  на  издути цени и то  тъпи  модели .  Tired

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
И аз нося 40-41, но досега (пу-пу) не съм имала проблем с намирането на обувки.
Не знам какво точно търсиш, но в Стара Загора се намират големи номера.
Много често си купувам обувки от една барачка срещу пощата. Минала зима си купих боти, естествена кожа, 41 номер за невероятните 20 лв.  Laughing Но там са само български обувки. Сега гледам имаше и ботуши до 42 номер.

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 00:06 от Лалка

# 10
  • Мнения: 491
Казаха ми за един магазин срещу сити центъра. Имало много големи номера и били хубави. Тази вечер са го давали по Пълна промяна-от там пазарували за представянето на участниците. Ако някой отиде да сподели.

# 11
  • София
  • Мнения: 231
Казаха ми за един магазин срещу сити центъра. Имало много големи номера и били хубави. Тази вечер са го давали по Пълна промяна-от там пазарували за представянето на участниците. Ако някой отиде да сподели.
А колко големи?Дали има над 42?

# 12
  • Мнения: 491
Нямам представа, аз лично не съм ходила. Каза ми го една позната с моя проблем (41 номер).

# 13
  • Мнения: 2 085
Зълва ми носи такъв номер, знам, че си купува от Сандански (там има някакъв италиански outlet) за по 40-50 лв, много добро качество  Peace

# 14
  • Мнения: 491
Готова съм на всеки да правя реклама, стига да си купя от него удобни обувки!!! Редовно си купувам 40 номер (защото уж били по-големи) и до края на деня съм все едно с менгемета, а не с обувки.

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Аз нямам предвид теб.

А защо не погледнеш в Ла Редут? Там има и до 42 номер, и цените не са много високи. А пък и намеления има.

# 16
  • Мнения: 491
Малко ме е страх да поръчам обувки без да съм ги видяла "на живо" и без да съм ги мерила. Имам и висок свод и не всеки модел мога да нося, но още малко в менгеметата и ще рискувам !!!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 853
Казаха ми за един магазин срещу сити центъра. Имало много големи номера и били хубави. Тази вечер са го давали по Пълна промяна-от там пазарували за представянето на участниците. Ако някой отиде да сподели.

Ако е този, който се сещам става на въпрос за "Pepina -M".Има такъв на бул.Витоша близо до Levi's и на бул.Черни връх близо до хотел Хемус, обаче там се говори за маркови италиански обувки.Аз нося 39 номер и наистина съм виждала големи номера в немския Reno (www.my-reno.com) в Скай Сити Център на първия етаж и на втория етаж има един магазин Reval, обувки шити в Добрич.Там видях,че има също големи номера (40-41) обувки и ботуши.Такъв магазин има и на ул.Солунска,ако идваш от бул.Хр.Ботев десетина метра преди бул.Витоша.Аз си купих от там и съм доста доволна от качеството, бяха естествена кожа и много удобни!

# 18
Az napravo umiram ot sram kato vlizam v magazin z aobuvki, razvalqt mi nastroenieto za cqla sedmica kato me izgledat prodava4kite kato prakajena...kato im kaja 4e nosq 41... obikonveno otgovorat e ne nqmame, probvaite 40 ili po lo6o 39, za6toto toi otgovarq na 41!!!! Sad(((   napravo se 4uvstvam kato diskriminirana ot ob6testvoto... na 20 godini sam vse pak, 4uvstvam se ujasno, kakvo da napravq ne sam vinovna az 4e nosq tolkova golqm nomer obuvki... ako mojeh 6tqh da si gi otreja, no ne stava! ...za men e mapalno logi4no mazolite po krakata ot malki obuvki napravo ve4e sam sviknala s bolkata...i drugoto e noseneto na edni obuvki suma vreme dokato ne stanat ujasni... imam pari bih si kupila hubavi obuvki i za 300 leva.. ujasno e da gleda6 navsqkade po vitrinite obuvki i da znae6 4e nito edin ot vsi4ki tezi 4ifftove obuvki nqma da ti stane...... Molq vi hora otvorete pove4e italianski magazini , germanski, amerikanski...tam ne diskriminirat jenite kato pri nas!!!!

# 19
  • Мнения: 2 085
 Joy Joy Joy
Rumi_2007 , разсмя ме много, честно! Joy
...... Molq vi hora otvorete pove4e italianski magazini , germanski, amerikanski...tam ne diskriminirat jenite kato pri nas!!!!
Магазини има достатъчно, а и щом нямаш нищо против да даваш по 300 лв за обувки, ти остава единствено да обиколиш повечко Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 6 268
И аз съм с абсолютно същия проблем - 41 номер обувки. Като трябва да си купувам обувки и изпадам в депресия направо. И аз влизам и питам първо имате ли нещо 41, ако ми кажат не, си излизам без д аблагодаря понякога, защот след 5-6 магазин ми писва яко. А най-ме е яд като казват, че производителите не правели такива. Е, добре бе, ма ние с големите краци боси ли да шляпаме по улицата, а?  #Cussing out

В Стилл 99 преди зареждаха чат пат хубави обувки на Комип (Comyp), но сега напоследък няма нищо, само някакви бабешки и супер грозни обувки. Една зима преди 3 години обиколих цяла София да си намеря ботуши и няма и няма, защото освен, че нося 41 номер, съм и доста висока (180), та искам и да са с нисък ток. Така се бях вбесила и отчаяла. Само в един магазин ми станаха едни ботуши на Hash Pappies и си ги купих, въпреки че ми бяха скъпички, но пък това бяха най-хубавите и удобни обувки, които някога съм имала. За съжаление не мога да си позволявам обувки и ботуши по 200-300 лв.  Confused

Много ме е яд, като гледам на запад ка има до 42 номер и това е масово, а тук...

# 21
Една моя приятелка, със сходен проблем, си пазарува номера 42 и 43 от магазините Foot Comfort/School или Clarks. Доколкото знам обувките са ортопедични, удобни и в умереният ценови клас, като има и изключения с по- скъпички модели.

Надявам се да съм ви помогнала  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 47 981
купувам си без проблем, днес си взех едни от подлеза на плиска, имаше и 42 номер, но само от един модел
и в скай сити има, в бианко и неро, в магазина до кенвело и в магазина на ривал- и от трите съм си купувала 41, в този до кенвело е най- скъпо, ако ти е проблем
преди влизах и в 40, но вече много ми стискат и знам, че няма смисъл и си взимам направо 41..а и кракът ми е широчък та 41 си ми е екстра и на ширина и на дължина
и какви са тия глупости, че не прозивеждали 41- произвеждат, и продават, не се давайте на злобни и отегчени продавачки Peace

# 23
  • Мнения: 491
И на мен преди ми ставаха 40 номер, но от 2-3 години изобщо не мога да се втъкна в тях. Не знам дали е от моделите или започнаха да ги спестяват.
Честно казано от известно време започвам да се питам дали правят пластични корекции на стъпала( знам, че звучи смешно, но представете си колко съм отчаяна !!!) .
Представяте ли си- хората си слагат цици, ние започваме да пристъпваме като гейши?!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Това е второ такава тема,в която се включвам.Нося 41-ви номер и си намирам каквито искам обуви и винаги супер актуални.Купувам обувки почти всяка седмица.Много рядко ми се случва магазин да няма този номер.Може да една или две бройки ,но има Peace

# 25
  • Мнения: 39
Май ще си купувам обувки от София Rolling Eyes
Аз нося 40,5 - 41 и със зимните обувки имам най-голям проблем. Дори вчера обиколих целия град, но се прибрах с празни ръце !  Cry
И аз се чувствам ужасно когато ме препратят при мъжките обувки. А една продавачка от Варна буквално се изсмя зад гърба ми с думите "Г-ца Великан!", много убидно ми стана !  Embarassed #Cussing out
Много ще съм благодарна ако някой знае къде има големи номера из Русе   bouquet

Успех с търсенето и намирането на удобни обувки!!!  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 6 268
Това е второ такава тема,в която се включвам.Нося 41-ви номер и си намирам каквито искам обуви и винаги супер актуални.Купувам обувки почти всяка седмица.Много рядко ми се случва магазин да няма този номер.Може да една или две бройки ,но има Peace

Моля те, сподели от къде си намираш всяка седмица обувки такъв номер? Защото на мен наистина ми е проблем и наистина ме гледат тъпо в 99 % от магазините, като питам за този номер.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Къето съм хареса модел и съм влезнала да питам почти на всякъде има.Само в един магазин ми казаха,че обувките ,които произвеждат са до 40-ти номер.При,което писах писмо на производителите на Дарис,че жените в България носят и 41-ви номер Laughing
Незнам какъв тип харесваш,за да ти предложа конкретне магазин.Също така пазарувам специално обувки от чужбина он-лайн винаги има 41-ви номер.

# 28
  • България
  • Мнения: 430
В магазини КОРИДА /ЗА София/ става въпрос има от някои модели,Саламандър- също. Аз нося 40-41, в зависимост от модела. Купувам от тези места и то когато има намаления. Обувките са испански в Корида.

# 29
Здравейте момичета, виждам че сме се събрали голяма агитка с този проблем. И аз нося 41 номер и по същия начин преживявам търсенето на обувки. Много обичам обувките и ми се иска да имам много и различни но ови трябва да се ограничавам до това което има в магазините, а избора съвсем не е голям. Все пак ако се заредите с голямо търпение и свободно време се намира нещо и за нас. Българските фирми произвеждат такива номера така че търсенето му е майката. И не се депресирайте когато някоя пошла продавачка си позволи да коментира, просто я нахранете и вие - обяснете и  каква все пак и е длъжността!
Желая успех  на всички посестрими по крака в търсенето на обувки! newsm10

# 30
  • Мнения: 491
Българските фирми на идея си нямат какво е 41 номер. Мерих такива на Флавия Пловдив и резутатът беше отчайващ- изобщо не ми станаха- ама те били остри,били нови и щяли да се отпуснат. Глупости на търкалета !!! Те с един номер няма как да се отпуснат, бе хора. Продавачката ми каза, че кракът ми е "мутирал". #Cussing out #2gunfire tantrum: rotfImao rotfImbo

# 31
  • Мнения: 77
    Е маи с този проблем сме много.Аз имам и още един:освен че нося - 41,имам много тясно стъпало и много тънък глезен,и дори да успея с номер 41,мога да пражя кръгом вътре. А и нагоре(особенно ботуши) са ми много широки, опитвах се да си прибера дънките в ботушите и пак са ми широки. Ако има някои с моя проблем, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ.
  bouquet

# 32
  • Мнения: 47 981
е, аз поне съм и с широк крак, и дебеличък глезен, да не мислиш че е по-гот  ooooh!

# 33
И аз съм за магазините на Footcomfort. Специално в този на Скобелев до Руски паметник има страхотни обувки, дори до 43 номер дамски. И то не само ежедневни, но и елегантни. А най-готиното е че има и половинки номера, което мен лично ме устройва.

# 34
  • Мнения: 473
В Пловдив има на няколко места - магазин Сан Марко до Метро, там има Дом на обувката и в него има невероятни модели 41 номер. Яд ме хвана като ходих да видя какво има, защото всичко което харесах беше 41, а аз нося 39. Също има в един аутлет на Сара Пен, който е доста забутан, близо до Строителния техникум. И там моделите са много модерни и много качествени. Аз съм страшно доволна от италианските ботуши и обувки, които съм си купувала. Повечето колекции за жени обаче за съжаление се правят до 40 номер. Успех!

# 35
  • Мнения: 47 981
http://www.megias.bg/index.php?cPath=3_22&osCsid=27302adc3d2 … 4a4cbeb81ca98103b ето обувки мегияс, имат номерца 41 и 42, ама много грознички моделчета

# 36
  • София
  • Мнения: 9 110
Аз пък нося 42-ри номер  Embarassed Поръчала съм си два чифта от Ла Редут и не смея да се надявам много- защото не знам как ще ми паснат, дали ще си отговарят на номерата и т.н. Писна ми да нося мъжки модели  Cry. Искам си женски обувки.

# 37
  • Мнения: 1 178
Бихте ли си измерили крачетата за да сравним  Praynig HugИ на мен ми е болна тема това, понякога влизам в 39, друг път и 40 ми е малко, маратонките ми са 41 и 1/3...  Crazy
26,5 см. е моето ходило.  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 9 110
Ами и моето го изкарах 26,5 см.  Embarassed Нося 42-ри.

# 39
  • Мнения: 47 981
освен дължина на стъпалцето има и други мерки, моя крак е широк и си е направо пълничък , а и мразя д ами стискат обувките, хич не търпя, така че 41 от по-широчките моделчета ми е екстра Embarassed

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
26,5см е 41

# 41
  • Мнения: 1 193
Аз си купих ботуши 42 номер, от м-н "RENO", в Sky sity. На ф-ма "bama". За първи път си намирам такъв номер и не се поколебах да си ги взема.

# 42
  • София
  • Мнения: 9 110
Аз си купих ботуши 42 номер, от м-н "RENO", в Sky sity. На ф-ма "bama". За първи път си намирам такъв номер и не се поколебах да си ги взема.
Ами аз го измерих с ролетката  Embarassed Даже беше 25.5- 26. Сега и мъжът ми го мери. Но до сега абсолютно всичките обувки, които съм си купувала, от 18 години нататък примерно, са били все 42-ри. 41- ви не ми стават. Явно съм стандартен крак някакъв. Но това е дължина на ходилото ми, а не нещо мерено от обувките ми (примерно стелка, подметка и т.н).

# 43
  • Мнения: 491
Ами аз го измерих с ролетката  Embarassed Даже беше 25.5- 26. Сега и мъжът ми го мери. Но до сега абсолютно всичките обувки, които съм си купувала, от 18 години нататък примерно, са били все 42-ри. 41- ви не ми стават. Явно съм стандартен крак някакъв. Но това е дължина на ходилото ми, а не нещо мерено от обувките ми (примерно стелка, подметка и т.н).

Е, какъв е резултатът в сантиметри ? newsm62

# 44
  • София
  • Мнения: 9 110
Е, какъв е резултатът в сантиметри ? newsm62
Ами зависи от момента на измерването  Joy Иначе нямам оплаквания  Blush

# 45
  • Мнения: 80
Момичета  виждам ,че никой не спомена  магазините  Грамадан  и  затова  ви  подсещам.Аз  вече  имам   доста  обувки от там.Получават  дамски  обувки до 45  номер.Освен  доста  скъпи  немски  имат  и на  що годе нормални цени.Пример-миналата  седмица   мъжът ми ми подари от там жестоки ботушки с  равна подметка(която  предпочитам).Много  хубав  модел,така  им  се  зарадвах  Heart Eyes !Все пак говорим за 44 номер ...Голяма  мъка .Цената  им  е  180 лв.Имаше  и  още  един  модел на 420 лв.Но  за  стъпало с по-нисък свод.Летните  модели  бяха   много  приятни.Купих си 2 чифта,еднакъв  модел,но различен цвят,защото  така   ми е трудно  да  си намирам,че като ми стане нещо и ми харесва  не  мога  да  се  сдържа.Като луд с къртечница  съм  Joy .Лошото   обаче е  ,че  се  оливат  в  цените....Не говорим  за  Крициа  все  пак  Money . Но  пак добре,че ги има...

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Момичета  виждам ,че никой не спомена  магазините  Грамадан...

Абе спомена се, ама рекламата излезе от позволените граници и биде позаметена.  Mr. Green

Все пак говорим за 44 номер ...

 ooooh! Завалийката. Ти направо си за оплакване.  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 9 110
Все пак говорим за 44 номер ...
ooooh! Завалийката. Ти направо си за оплакване.  Laughing
Не мислех, че има по-зле от мен  с моя 42-ри номер. До сега бях срещала най-много с 41-ви. Не ти завиждам- като знам аз как не мога да си намеря...  spoko
А в това "Рено" за какви цени става въпрос  newsm78 ?

# 48
  • Мнения: 47 981
в рено са между 100 и 200 лева обувките, ботуши има и по-скъпи
понякога има и под 100 даже

# 49
  • Мнения: 80
Все пак говорим за 44 номер ...
ooooh! Завалийката. Ти направо си за оплакване.  Laughing
Не мислех, че има по-зле от мен  с моя 42-ри номер. До сега бях срещала най-много с 41-ви. Не ти завиждам- като знам аз как не мога да си намеря...  spoko

Ами  и  аз мислех ,че  съм само аз ,но в магазина казаха ,че с този номер са много  от по-високите жени...А  интересното е ,че  където и да питах преди по нормалните магазини(а не за едри хора),навсякъде ми казваха ,че имат до 42 номер. Но съм се убедила,че който търси - намира. Ааа....щях да забравя.Ходих и в този магазин на Clarks до Руски паметник.Припаднах по едни обущенца направо  Heart Eyes ,но  имаше 42 номер и не ми станаха...А колко бяха  мекички  отвътре...  Tired

# 50
  • Мнения: 80
в рено са между 100 и 200 лева обувките, ботуши има и по-скъпи
понякога има и под 100 даже
Мен  тези цени ме устройват  прекрасно,но  дали ти е направило впечатление дали има над 42 номер ?

# 51
  • Мнения: 47 981
не знам, когато имам време ще проверя

# 52
hora,mnogo shte sum vi blagodarna ,ako mi kajete ot kude v burgas i oblastta moga az i moi priqtelki da si namerim obuvki 41 nomer... Simple Smile..zashtoto po4ti celiqt grad obikolih i kakto kazvat i dr nqkoi kazvat ,4e ne proizvejdat firmite im takiva,dr 4e nqmali ,no ima  oshte 1 problem li4no moqt krak e leko shioroki4uk ,koeto e i mnogo gadno.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out Embarassed :xmersi predvaritelno  Blush Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 231
Оф и аз нося 41. И купувам каквото ми стане. Та малко информация от къде си купувам обувки: Първо проверявам в Стил 99. Понякога освен онези на рафта с грозните бабешки големи обувки изкарват и от нормалните, но сериите са до 41. Ако там нищо не си харесам (понеже живея в Дружба и ходя то тамошния магазин на Стил99) минавам в съседното магазинче (пак се качва по стъпала и е в самият блок). Там продават също български обувки. Купих си ботуши от естествена кожа за 120 лв. (декември) на фирма Софи 94. Продавачката ме увери, че имат и обувки и сандали пак големи номера. Миналата пролет влязохме в Саламандър на Витошка, харесах си едни пролетно-есенни обувки (бяха 120 лв., което за мен си е скъпичко) и като попитах за 41 номер продавачката ми каза, че имали и 42. Купих си ги и още ги нося. Та и там има. Вземала съм също и от Мегиас. Не само тези модели, където пише, че са големи размери ги има номер 41. Аз отварям модел по модел и се оказа, че има още доста такива. Последно се сдобих с тези , но за 14 лв., а сега са намалени даже на 10. #Cussing out

# 54
  • Мнения: 2 231
Пак пиша аз само за да се оплача. Mr. Green Вчера ходих до Стил99 и онова малко магазинче до него. Ми то нищо нямаше. В първият магазин ме пратиха в дъното да гледам щанда с големите номера. Ми то те нас с големите крака за някакъв второразряден тип хора ли ни смятат. #Cussing out От грозно та по-грозно. #2gunfire Имаше само някакви черни обувки  затворени  с ток,които що горе може и да не изхвърлиш ако ти подарят. Но за купуване нищо Sick А аз сандалки или чехли си търсех.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 268
И аз скоро ходих до Стилл99, но в Люлин. И аз се ядосах на моделите от номерация 41-42  Close Продавачката ми обесни, че очаквали скоро летни модели от голяматаномерация, ама да видим. Миналата години не си харесах абсолютни ниюо от Стил99. Преди зареждаха моделчета на Комип, ама сега....

Някой да има отзвуци за качество и цени на обувките ECCO? Направи ми впечатление на сайта им, че дамските са до 42 номер  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 491
И аз скоро ходих до Стилл99, но в Люлин. И аз се ядосах на моделите от номерация 41-42  Close Продавачката ми обесни, че очаквали скоро летни модели от голяматаномерация, ама да видим. Миналата години не си харесах абсолютни ниюо от Стил99. Преди зареждаха моделчета на Комип, ама сега....

Някой да има отзвуци за качество и цени на обувките ECCO? Направи ми впечатление на сайта им, че дамските са до 42 номер  Rolling Eyes

Имам обувки на ЕССО(41 ном.) и съм доволна. Цените са около 100 лв. и нагоре. Според мен си заслужават. Трудно си харесвам от там обаче. Последният път ги гледах в Пловдив, доста бабешки модели имаше, но може вече да са заредили по- лятно.

# 57
  • Мнения: 2 085
В Петрич, магазин Bulgari (фирмен магазин е на местна фабрика)

# 58
  • Мнения: 2 231
И аз скоро ходих до Стилл99, но в Люлин. И аз се ядосах на моделите от номерация 41-42  Close Продавачката ми обесни, че очаквали скоро летни модели от голяматаномерация, ама да видим. Миналата години не си харесах абсолютни ниюо от Стил99. Преди зареждаха моделчета на Комип, ама сега....

Някой да има отзвуци за качество и цени на обувките ECCO? Направи ми впечатление на сайта им, че дамските са до 42 номер  Rolling Eyes

Имам обувки на ЕССО(41 ном.) и съм доволна. Цените са около 100 лв. и нагоре. Според мен си заслужават. Трудно си харесвам от там обаче. Последният път ги гледах в Пловдив, доста бабешки модели имаше, но може вече да са заредили по- лятно.
И аз сега си загледах обувките, които купих от Саламанър миналата година. И те са ЕССО (41 ном.). Струваха 120лв (както вече писах и още ги нося). Има до 42 номер. Прочетох подобна тема от миналата година. И попаднах на пост където пишеше, че в Саламандър в комплекс Европа (жк Дружба 1) продават модели от предишни колекции на по-приятни цени и имало и големи (41,42) номера. Ще гледам тази седмица да се разходя да видя дали още е така. Praynig Laughing

# 59
  • Мнения: 491
Момичета, да кажа!
В Пловдив са открила магазин за големи номера- дамски има до 42-43, за мъжките не гледах.
Намира се в пресечка на малката главна- точно преди магазина на Ботичели, има аутлет за бельо, та след него.
Има готини марки. Днес си взех 41 ном. Kappa за 39 лв. Имаше много чехли, мокасини, с токчета... абе всичко.
Може да го знаете, но аз го открих днес и да се похваля. Peace

# 60
  • Мнения: 2 231
Момичета, да кажа!
В Пловдив са открила магазин за големи номера- дамски има до 42-43, за мъжките не гледах.
Намира се в пресечка на малката главна- точно преди магазина на Ботичели, има аутлет за бельо, та след него.
Има готини марки. Днес си взех 41 ном. Kappa за 39 лв. Имаше много чехли, мокасини, с токчета... абе всичко.
Може да го знаете, но аз го открих днес и да се похваля. Peace

Ей Браво, Пловдивчанки вече не са за оплакване. Mr. Green
Аз пък днес ходих с мъжо до село и навръщане минхме през този ТЦ Европа. Наистина имаше изобилие от обувки Н41. Да ама ако знаете какви са цените #2gunfire. То на Витошка са същите. Чехлите тип джапанки (между пръститие) започваха от 69 лв. Еми харесах си едни и като видях цена 109 лв. УЖАС. Мъж ми си хареса някакви нечувани само за 199 лв. E извинявай ама то новите модели по Витошка струват около 120 лв. Тези в този аутлет продават по-скъпо отколкото са новите колекции.
Та пускам си компютъра и получавам мейл от Мегиас. Имат съвсем нова колекция точно каквито чехлички и сандалки си търсех. Друг е въпроса, че като не може човек да пробва малко е скептичен за удобството си. Има и 41Н чехлите с някакво чантенце  в комплект са по 25лв. И сега не знам мъжо дали няма да ме изхвърли като си поръчам 2 чифта за 50 кинта. Ама като му напомня за онези от 109 сигурно даже ще ме и цунка. Embarassed hahaha

# 61
  • Мнения: 47 981
Аз не искам да рискувам със сайта, обувки на мегияс, заедно с някакви китайски, продават в покритатат част на пазара слатина
ще ида да пробвам първо...и цените са същите

# 62
  • Мнения: 134
Момичета,
Аз също съм с номер 41 или 42 - зависи от обувката.
Дано не излезне, като "спам" и модератора не ме изтрие.
Давам линк.  http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=246831&cat=500
Тук съм пуснала много хубави обувки, които ми донесоха......

# 63
  • Мнения: 82
Запис ,че и аз съм с №41 и темата живо ме интересува.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 270
От Ларедут има избор на модели , а и цените са супер

# 65
  • Мнения: 134
От Ларедут има избор на модели , а и цените са супер

И аз си поръчах обувки от там, мнооого хубави, със златни каишки, на платформа - с две думи любим модел,
но станаха на приятелката ми, която е с 38 номер  #Crazy
Трябва да се внимава и само, ако има някой поръчвал вече обувки от даден модел да консултира, иначе като мен
ще се излъжете  Naughty
Вчера бях до Мода Маркет в Дружба и има доста голямо зареждане.
42 номер е бедничко, но от 41 има доста модели. Цените обаче не са много евтини - около 100 - 120 лева е чифта......

# 66
  • Мнения: 491
От Ларедут има избор на модели , а и цените са супер

Е, да, ама като не я видя и не я обуя една обувка, нещо не мога да се реша. Това не е дреха, дето ако не стане на мен, ще я подаря на някоя приятелка. Такива лопатари нося само аз. Пък и всеки крак е различен и няма гаранция, че ще ми е удобна. От Ларедут съм поръчвала само маратонки, но обувки с ток не смея!

# 67
ZdR.Na 16 godini sam i sam ot varna.Imam problem za6toto sam 185 sm visoka i nosq 41-42 nomer obuvki .Edinstvenoto ne6to koeto mi se slu4va kogato otida v magazin za obuvki e da izlqza ottam s prazni race.Obikolih cqla varna i ne mojah da namerq magazin v koito da ima obuvki nad 40 nomer.Az vse pak sam teenager i sam i malko po-kaprizna kam tova koeto nosq{kakto vsqka nopmalna jena de} i dori i da se slu4i da namerq nomer to obuvkite sa ujasni.Molq vi ako nqkoi ima na ideq kade vav varna moga da si namerq podhodq6ti obuvki da mi pi6e tuk ili v skype;stacey_lover.Mersi  predvaritelno za pomo6ta. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт