Авария в детско отделение....

  • 2 825
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 133
Ужас!!!! ooooh!  Shocked Sick #Crazy
Горките родители!!! Cry
Как може болницата да няма агрегат?  ooooh! newsm78
Едва ли и други те из държавата ни имат?  ooooh! newsm78

# 46
  • Мнения: 4 621
Ужас ooooh!
Как може да нямат агрегат за апаратурата - това е абсурдно #Cussing out
Да почива в мир малката душица Flowers Rose

# 47
  • Мнения: 537
 smile3518 Ужасно е, представям си какво й е на жената, не искам да си помислям какво ще ми е на мен, направо бих умряла.  Flowers Rose Няма да има виновни, както винаги сега ще почнат едни извинения едни прехвърляния на топката  #Cussing out

# 48
# 49
  • София
  • Мнения: 5 187
Поредната безумна трагедия!  Cry Нищо добро не ни чака докато не започнем да мислим в перспектива и всеки един не започне да обмисля последиците от действията и особено от бездействието си! Направо побеснях като чух по новините една руса лелка да коментира "Може би трябва да се промени инсталацията и кувьозите също да работят на аварийно захранване..."  Praynig
Може би! Представяте ли си? Може би! Тази жена и смъртен случай не може да я изтръгне от престъпната й тъпота.

# 50
  • Мнения: 47 973
съгласна съм, че грешката е веднъж в болницата- да не са вързани кувьозите на агрегат  ooooh!, и после ел компанията във варна, която стана известна отдавна с качеството на услугите си
мир на малката душичка  Praynig, все пак бебче 800 грама наистина не се знае дали би оцеляло и без тази авария, за съжаление
дано след този нелеп случай, който едва ли е за първи път, се предприеме нещо от страна на болницата!!!в 21 век сме, все пак, може ли да няма агрегат за кувьози  #Cussing out

# 51
  • Мнения: 5 393
Нямам думи. Cry
Наистина ли кувьозите не са били включени към агрегата ShockedАко не те, какво тогава?
Ужас просто. Sad

# 52
  • Мнения: 873
спомням си един филм-май беше "Спешно отделение"-там недоносеното бебче го дадоха на майката да си го топли.то все пак почина,но живя повече,отколкото бяха очаквали.тук,от новините,обаче,не разбрах кога са се обадили на родителите на бебчето,ако майката не е била в болницата Thinking

# 53
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ужас...
Горката майка   Sad

# 54
  • Мнения: 684
спомням си един филм-май беше "Спешно отделение"-там недоносеното бебче го дадоха на майката да си го топли.то все пак почина,но живя повече,отколкото бяха очаквали.тук,от новините,обаче,не разбрах кога са се обадили на родителите на бебчето,ако майката не е била в болницата Thinking
Проблемът е бил и в това, че бебчето е дишало с апарата. Нищо чудно и на другите бебенца, които са били в кувьози, също да им се отрази негативно спирането на подаване на кислород. Дано не стане така все пак!

мир на малката душичка  Praynig, все пак бебче 800 грама наистина не се знае дали би оцеляло и без тази авария, за съжаление

Разбира се, че положението му е било критично и преди тази нелепа случка. Но кой може да каже дали не е могло да оцелее и да се възстанови?! Нищо ве ги оправдава! Акушерките и лекарите в болницата НЕ са "оператори на машини", че да кажат "няма ток, нищо не мога  да направя". И за какво е наистина аварийното захранване - за да им свети ли? Най-важното е да им свети, както каза някой - в толкова стаи и коридори?! 

# 55
  • Мнения: 3 116
Много деца и бебета си отидоха напоследък заради престъпната небреност на някой си   Cry

Вече нямам сили да ги отварям тези теми, за да прочета за поредната грешка отнела детски живот  Cry

Почивай в мир малко ангелче Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 56
  • Мнения: 4 398
не съм луда/поне така си мисля/,но трябва да има не съд а линч  #2gunfireи за директора на болницата и за шефа на EVN .ИНАЧЕ НЯМА ОПРАВИЯ
Горките родители!

# 57
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Нямам думи! Sad

# 58
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И аз сега го гледах този случай по нивините и нямам думи за безотговорността  на някои институции #2gunfire.Не мога да си представя как се чуства тази майчица в момента,толкова време носи детенцето,раждането минава и края да е толкова жесток Cry,тъпо и нелепо е......

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Мислех, че държавата ни е способна на   какви  ли не дивотии, ноо това е просто прекалено.  Пълен абсурт.... престъпна небрежност. Нямам думи простооо. Горката майчица Cry

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 13:56 от Yanina

Общи условия

Активация на акаунт