само нещастия защо така?

  • 2 108
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 099
Понякога така изглежда... Веднъж преживеем ли този период, после пак сме щастливи и започват хубавите неща!

Горе главата!

# 16
  • Мнения: 4 435
Надявам се скоро всичко да е наред.Желая ти много много здраве,щастие и безброй незабравими мигове.

# 17
  • Мнения: 100
Всичко ще бъде наред.Бъди силна.Желая ти много късмет. Hug

# 18
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Присъединявам се към това, което ДеЩоВиди те посъветва. Особено ако наистина искаш да разбереш причината на това, което ти се случва, и да я отстраниш. Когато се заредят такива неща в живота на човек, това е знак да спре и да се замисли. Или нещо не прави както трябва с думи, мисли, действия и т.н., или се кани да направи нещо, което е по-добре да не прави...  Ако действия, мисли, думи са ни довели до заболяването, лекарите ще помогнат само временно. Едно ще се излекува, друго ще закуца и т.н., просто защото причината не е отстранена.

Ние хората сме една доста сложна, но съвършена система, всъщност. Дисбалансът в нея може да бъде отстранен, преди да е дошло някакво заболяване. Може и след като е дошло. Но промяна е необходима. Понякога - доста голяма... Всичко зависи от желанието ни да се променим и умението ни да сме гъвкави.

Само ти можеш да откриеш каква промяна се налага при тебе... Книгите и филмите, които ДеЩоВиди ти препоръча, могат да ти помогнат и да те насочат къде да търсиш. По този начин в моето семейство преодоляхме рак с разсейки.

Кураж, успех и се наслаждавай на най-вълнуващото приключение - преоткриването на това, колко е прекрасен животът.  Hug

# 19
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Skela,колко е голям твоя аденом?На мен също ми откриха такав преди 3 години,правих ЯМР,пих хапчета,после контролен скенер и се оказа,аденом,които не расте,а си го имам като козметичен дефтект.Така ми обясниха докторите.Искам да те посаветвам да не бързаш да се оперираш,ако не е краино наложително,в повечето случаи после рецидиват тия аденоми!Искаи да ти дадат протокол за Достинекс!
Успех!

# 20
  • Мнения: 748
Благодаря на всички за подкрепата  Simple Smile
На гърдите ми няма нищо освен мастопатия и удебелена млечна жлеза.Вярвам ,че всичко друго ще се нареди по най добрия начин,защото не съм спряла да си мечтая за второ дете ,особено днес моя добра приятелка от друг град дойде с нейната бебка която е на 3 месеца.Една малкичка ,хубавичка .......пу пу ,а моята глезана колко беше впечатлена от бебето,щяла да го научи да върви да говори...Филмът тайната го гледах ,аз вярвам в положителната енергия ,но не винаги успявам. Embarassed
Знаете ли онази вечер когато пуснах темата бях притеснена,а при мен рядко се случва да изпадам в крайности,но този път наистина ме разтресе с черни мисли.След вашата подкрепа аз легнах спокойна и станах с усмивка за което ви благодаря с цялото си сърце  Heart Eyes      bouquet

# 21
  • Мнения: 2 386
Разбирам те, всеки има такива моменти и се пита 'защо на мен'..

В момента и аз преживявам такъв период, но нямам сила да пусна тема... Много ми е болно, преместването и хиляди други неща ми се случиха, но трябва да продължим напред. Аз живея с много тъжна диагноза от няколко седмици, и все още не мога да се осъзная, но..пак ти казвам - такъв е животът. Не бива да се предаваш, имаш дъщеричка и близки, които те обичат.
Аз ще ида да си поплача и за двете ни..

# 22
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Ето един сайт, който може и да ти помогне...

http://thedcasite.com/

Вярвам, че всичко ще се подреди!

# 23
  • София-Варна
  • Мнения: 119
skela,пълна ти е кутията!Да за същата Бяла става дума!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
От сърце ти желая лошото да мине и да се радваш на семейството си! Hug

# 25
  • Мнения: 436
Успех ти желая, стискай зъби и бъди оптимист! След лошото винаги идва хубаво, живота е като клавишите на пианото Peace

# 26
  • Мнения: 332
Това е някакъв период или изпитание през което ти се налага да преминеш, но скоро съм сигурна, че всичко ще е наред, за това не падай духом и бъди позитивно настроена   bouquet
п.с. Майка ми също навлиза в критическата и тя се сблъска с доста неприятни здравословни проблеми, правиха и изследвания за какво ли не, но слава богу всичко и е наред.

Общи условия

Активация на акаунт