В кого е грешката?

  • 4 740
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
Isa, само ще спомена, че почти всички гаджета са искали и са си мечтаели да се омъжат за мен, включително и Ира, така че сами си правете изводите  Laughing

Аааааааааа - това ли е причината да се опиташ да ощасливиш повече  с вниманието си?  newsm78

# 16
мечтите се превръщат или в реалност или в илюзия - от вас зависи как ще си го направите  Simple Smile
 

# 17
  • Мнения: 246
мечтите се превръщат или в реалност или в илюзия - от вас зависи как ще си го направите  Simple Smile
 

За твое съжаление не е точно така - все си мисля че никой няма да спре да те прегръща цели 2 години ако си много хубав, умен, скромен, грижовен, забавен, готин, отговорен и т.н. да не изброявам.  Joy

# 18
Ами точно такъв бях, както тя самата казваше - аз съм бил мъж- мечта, но тя направи голяма грешка - помисли си, че аз винаги ще съм такъв, а тя от своя страна няма да прави нищо, аз ще съм будалата, който винаги ще я прави щастлива!!!

# 19
  • Мнения: 420
А отде дойде тва недоразумение?
Аман от пуберски простотии, ама то никога не е късно да станеш за резил.

Всъщност, няма ли кой да го изчегърта тва?

# 20
  • Мнения: 660
Няма да коментирам особенно по темата ви,това с прегръщането и целувките вече се изтри отдавна.....Пробвай с друго да си изчистиш съвестта,че не си гледаш детето и не ни помагаш,а съм му била забранила боже опази хаххахаха,той човек ако има желание да се поправи и да помогне никой не може да му забрани да дава за детето си и да му помага,ама така е  по лесно да кажеш,забраниха ми пък и тя има,защо да давам.....АМИ ЗАЩОТО СИ БАЩА И ИМА -НЯМА, ЩЕ ДАВАШ,ЗАЩОТО ИСКАШ ДА ГО НАПРАВИШ!
И вместо да пишеш глупости да се обади да питаш,абе Ира спрявяш ли се,имаш ли пари за малкия,нужда от помощ,не помня да си го направил,или нещо страдам от склероза....
Ами Ира ще търси момчето,защото знае,че по отговорна,силна,бореша се с жиовота и добре изглеждаща жена няма да срещне.....
Изигра си лошо картите мили Баща на детето ми и продължаваш да го правиш,точно поради тази причина ти забраних да ми се обаждаш....
И не виждам нищо лошо да съм мечтала някога да сме семейство и да се оженим,изглежда обаче ти не си мечтал,та май повредата е В твоя ТЕЛЕВИЗОР,както се изразихте някъде на жаргон.... Naughty Mr. Green

# 21
  • Мнения: 660
А ти Фреди,да не споменавам истинските имена,мисля,че не ти е работа да се месиш в нашите отношения и да ми казваш аз кога човек ще стана,при положение,че дори не ме познаваш добре,да даваш такива дефиниции аз какъв човек съм
Това което съм аз и ще бъда ти ще го гониш още много светлинни години Peace
(ама това си го знаеш де,все пак се познаваме)

# 22
  • Мнения: 26
А ти Фреди,да не споменавам истинските имена,мисля,че не ти е работа да се месиш в нашите отношения и да ми казваш аз кога човек ще стана,при положение,че дори не ме познаваш добре,да даваш такива дефиниции аз какъв човек съм
Това което съм аз и ще бъда ти ще го гониш още много светлинни години Peace
(ама това си го знаеш де,все пак се познаваме)
Ха-ха-ха!Дано никога не те настигна! hahaha

# 23
  • Мнения: 9 990
Значи-така зададена темата е некоректна, защото аз бих могла да изредя моите грешки и Неговите грешки.До там съм прогледнала.Да-винаги в двамата е вината, не е само единя виновен.Може да има по-виновен, но не и изцяло невинен Mr. Green
Та, Фреди-ако ще е пак за Ирра и нейния-дефинирай темата така, че за знаем.Ако ще е за всички ни темата-не обобщавай на база техния случай.Ето-ти самият в случая казваш, че само и единствено тя е виновна в техния случай.Не вярвам.Както не вярвам и на нея, че само той е виновен.Но той Е виновен ако не за Всуичко, то за Много неща...

# 24
нормално е да имат вина и двамата, няма безгрешни!!!
но тук нито една жена не каза с какво тя е сгрешила, кои са нейните грешки, постоянно чета как всички грешки са в мъжа!!!!

# 25
  • Мнения: 9 990
ОК, значи-нняма да обобщаваме, нали така.Имаше такава тема, апропо-но тогава вас друг акъл ви е бил в главата.
Но щом искате-ето ви и в тази тема-моята грешка беше, че допуснах да спрем да говорим.Позволих му да прекарва по 5 часа с приятели и едва по 5 минутки с нас.Пълната свобода не е добър вариант.И в тази битка-вечно сама-се оказа, че не ми е останало време да се развивам аз.За да съм достойна за него, когато той стигне пък върховете.С две думи няма как да ти обясня-историята ни е 13-годишна и с два реда не се изчерпва.Дано разбереш/ но ме съмнява/

# 26
Браво, Пенелопа   Grinning
Всички трябва да се учим от грешките на другите и да се стремим да не ги допускаме. Затова е направена тази тема, но някои жени не я разбраха и започнаха да нападат  Wink

# 27
  • Мнения: 2 863
Вижте сега момчета, грешен ви е подхода, ама много:)
Аз мога да ти кажа много свои грешки, ама това  с какво ще те стопли, като жената, с която си се разделил не може или пък не иска да признае своите... и да, много си прав, принципно, ако четеш назад ще видиш че аз поне вингаи съм твърдяла, че вината никога не може да е  само в единият.  Но пък една обидена, огорчена  или изоствена, в най- критичният й период жена, как според теб да се чувства или да говори?
НО пък както ти е казала Иса, вината какво значение има, ако ти искаш да бъдеш баща и да помагаш.
Съжалявам, ама с това "тя не ми дава, тя е виновна", само ставаш потвърждение на правилото" мъжът като се раздели с жената, се  разделя и с детето" и много са малко изключенията.
А  пък аз имам късмета да бях  омъжена за едно тях:)) и от друго едно да имам второ дете, което като се роди, той ми даде достатъчно пари да имам, за да не му искам и понеже не знаехме докъде ще го докараме с нашите си отношения, да знаем и двамата ,че за малката има пари за всичко. И двамата имахме в онзи момент вина да са трудни нещата- аз бързах, той беше мекушав и още е ... но пък аз бях бременната, а той не знаещия на кой свят е.....
Та, като си толкова  невинен, но загрижен за детето си- ставаш сега от компа, слагаш пари  на името на детето в една банка и продължаваш да го правиш, докато  стане на  18 поне. И не спираш да търсиш детето, поенже егото ти е ранено, ами намираш начин да го виждаш  и да бъдеш баща, без да се дърляте с майката кой крив- кой прав.

# 28
  • Мнения: 660
Цитат
Ха-ха-ха!Дано никога не те настигна!
определено няма да успееш да,прав си Naughty Peace Mr. Green
няма ли други жени че се занимавате с мен и занимавате хората тук.
Достатъчно съм известна......и все с добри неща
Пенелопа,да всеки има вина,но не можеш да се държиш като психично болен човек когато жена ти чака дете
Моята вина е в това че съм човек който не показва особенно чувствата си(така както аз съм го обичала никой друг няма да го обича,така истински,той ми познаваше характера за да е билс мен и да сме искали да имаме дтенце,защото то е желано и планувано бебенце,не е грешка ....),но чак пък да съм толкова студена,вече са глупости,той много добре знае какво и колко много съм направила за него...затова взе да пише тука,не може да преживее факта,че вече не се интересувам от него след цялата помия която ми изля на главата...

# 29
  • Мнения: 1 732
Та, като си толкова  невинен, но загрижен за детето си- ставаш сега от компа, слагаш пари  на името на детето в една банка и продължаваш да го правиш, докато  стане на  18 поне. И не спираш да търсиш детето, поенже егото ти е ранено, ами намираш начин да го виждаш  и да бъдеш баща, без да се дърляте с майката кой крив- кой прав.

Подкрепям!  Peace
А не само да се обясняваш, че не можеш да виждаш детето, че не ти се разрешава и дрън-дрън...
Щом има желание - начин се намира.

Друг е въпросът, че е много по-лесно да се направиш на обиден, да се фръцнеш и да изчезнеш от живота на детето.
Много изгодна за мъжете позиция.
Майката е достатъчно оправдание.
Моят случай е такъв.

Общи условия

Активация на акаунт