''Дневникът 27'' - нека вталяването започне сега

  • 20 028
  • 599
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 861
Привет и благодаря на всички, че не сте ме забравили!  love001

Пак не разполагам с много време, ама ще драсна нещо за мезотерапията. Не научному, а това, което разбрах от козметичния салон, където спрях да ходя  Rolling Eyes, защото ефект никакъв, а не ми се смята колко пари изсипах там за половин година.
Мезотерапия не съм си правила, но наистина се използва за различни цели. По отношение на целулита и мастните натрупвания се процедира така-бият ти инжекция (не я биеше козметичката, а специално за това идваше кожен лекар). Инжекцията доколкото помня струваше някъде 120-150 лв. Но сама по себе си не е достатъчна. Оттам се почват серия масажи, които 10 в пакет струват 130 лв. Но първо една инжекция доникъде няма да те докара и второ същото важи и за масажите. Когато правих масажи при положение, че имам съвсем малко и не дълбок целулит масажистката каза, че 10 последователни ще ме оправят, а после ще правя всяка седмица по един поддържащ (защото целулитът веднагически се появява отново спреш ли да го третираш). Аз направих 25 последователни и после доста време по 1 седмично. Правих антицелулитен, моделиращ, меден, с канела. Какво да ви кажа. Никакъв резултат при мен  #Cussing out. Е, яз явно съм особена порода  Tired, но това, което сподели масажистката (тя не е собственичка на салона  Wink) бе, че има страшно недоволни от мезотерапията, които вече са си сложили по 4-5 инжекции. Така че моят извод е, че или в Бургас нищо не правят както трябва  Crossing Arms (в частност този салон) или просто мезотерапията не прави чудеса  Naughty, или пък не действа при всички.
Другото, което исках да кажа е относно измерването. Нямам нищо против да си мерим коремите (паласките  Sick), но трябва да уточним на колко см от пъпа да кажем или някакъв друг ориентир. Иначе за талия се води най-тясната част на тялото, т.е кръста де (вярно е, че има хора с такава конструкция, при която не е ясно изразена). А още когато се записах в темата ви казах как масажистките мерят бедрата: на две места-на 12 и 25 см от коляното. Така наистина се добива най-пълна представа за вида на краката.
Хайде, отивам да бачкам пак. Лек ден!  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 4 170
Само 1.5кг. съм свалила от скарсдейла,обаче като се замисля е добре,при положение,че не я спазвах стриктно и докрай. Rolling Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте, момичета  Hug Докато се натуткам и станало време за "добър ден"  Blush
Вмъквам се в строя  Grinning Успях да преборя прегршенията от миналата седмица и сега съм пак на нула, но има промяна в мерките  Party Надявам се, в новата тема да имам нови цифрички  Whistling
Kiticat, радвай се, всеки минус е добре дошъл  Grinning
Abirena сваляй, колкото можеш преди бебето. Аз имах 10кг и като забременях още 15кг и ...... стана страшно   Crazy
Стискам палци на Ирка за добри новини и на Миранди за 7-та  fingerscrossed
"Пълна промяна" не мога да гледам, първият път ми стана кофти още на липосукцията и се отказах  Stop
Успешен, лек и диетичен ден на всички  Hug

# 48
  • Мнения: 117
Здравейте, мацки Hug
Добре дошли на новите и успе6на борба с килата!  bouquet
Миранди, не ги харесвам тез електронните кантари, щото няма да сляза от него, мила hahaha След сяко Едене ще съм отгоре му, а това ми действа адски стресиращо и вместо да се хвана в ръце, се хващам за дръжката на хладилника Joy
А бе, моми4ета аз откадето и да си меря талията, все тая, просто нямам такава #Cussing out  Иначе над пъпа. А по-принцип трябва да има 30 см разлика с ханша. Моичките са 20, правете си изводи Joy
Абирена е вярно страшна мацка я направиха твоята приятелка, да е жива и здрава. Мисля , че тя беше най-успешна до сега. Имах чувството, че мъжа и ще откачи от кеф #Crazy
Stryper и аз така бях, голямо плюскане, слава богу нищо отгоре.
Kiticat и това си е нещо Hug
 Hug Hug Hug на всички останали и много - -  - -  -

# 49
  • София
  • Мнения: 701
Абирена е вярно страшна мацка я направиха твоята приятелка, да е жива и здрава. Мисля , че тя беше най-успешна до сега. Имах чувството, че мъжа и ще откачи от кеф #Crazy

Той най се кефи на това, че е чернокожа! Екзотична мацка! И имат супер сладък бебок! С мъжа ми не сме ги виждали отдавна, но и това ще се случи.... Тогава ще се разбере колко е успешна промяната! Без грим нещата ще са различни!!!  Naughty Heart Eyes

# 50
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Добър ден и от мен, мацки Hug

Мен кантарът ми тази сутрин ме показа 53.3кг, ако подобна тенденция се запази и утре- ще сменям лентичката си на 54кг Flutter  Praynig

Момичета, няма ли снимки някъде из интернет на тази мадама да я видя преди и след, че ми стана интересно?

Ирка, благодаря за кафенцето, много вкусно и ароматно  bouquet

Росе, важното е да имаме талия, а не дали има 30см разлика от нея и ханша Peace

китикат, браво за сваленото, сега каква диета ще подхванеш?

Реге, и аз винаги си меря бедрото 'долу' и 'горе', както ти го описа. Миранди, трябва да направиш още една графа за 'бедро долу' и отиде та се невидя hahaha

бадемче, много приятно чувство като ти се топят мерките нали? Пък и дрешките се разхлабват едни такива... Sunglasses

Stryper, весело изкарване при свекитата и да не се шашкаш много-много Heart Eyes

Не съм, Галатея, Силвана, Абиренка, Галя и всички останали, които на този етап все още липсват  mrstraetz

# 51
  • Мнения: 4 170
китикат, браво за сваленото, сега каква диета ще подхванеш?
Благодаря на всички за подкрепата.Chocolata браво и на теб за сваленото кг.Още не съм решила каква диета ще започвам.Вие какво ще препоръчате? newsm78 Имам около 3кг. за сваляне.

# 52
  • Мнения: 1 130
Привет прекрасни  Heart Eyes
Аз съм на следобедно кайвенце, че снощи не можах до сред нощите да заспя и се въртях като калайджия  Crazy Crazy Crazy та днес сърбам кайвенца, че бия глава в бюрото  Mr. Green
Миранди абе все пак мърда налолу кантаря ма много бавно бееее, с грамажи си някакви, взе да ми се изчерпва търпението вече - става дефицитна работа  Mr. Green
ReGe ясна е работата - в Бургас на мезотерапии няма да ходим  Laughing ще чакаме да се понаучат  Laughing
galateia срам не срам май до сега елда не съм виждала или ако съм я видяла не съм я познала  Mr. Green аз си продължавам с млекцето и зарзаватеца ама кво от туй - май вече му свикнах и си дремя на килцата и така ... преди време изкарах едно велико застопоряване на 73 - после не зная какво стана та мръднах - сега пак същата работа - не знам какво да захвана, че да видя ефект  newsm78
Не съм да знаеш че те следя и ако видя че даваш резултат с таз диетка от ноември ще дойда при теб  Whistling
galiq_82 ти си ни от ударниците мила с тез килца - аз за толкоз даже не си и мечтая  Joy Joy Joy
abirena   ако питаш мен - карай повече упражнения за вътрешната част на бедрата \дето ги разисквахме едно време\ Whistling Whistling Whistling после удряш един бебок, метаболизма се засилва и си тип -топ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Chocolata и ти като галка си за завиждане - поне от моя страна относно килцата Peace
kiticat аз от скарсдейла нищо не свалих май само си задържах кг-те -  може би защото преди това бях на японското чудо и скарсдейлчето си беше манджорно в сравнение с чудото въпреки грепфрутите  Crazy
Ще отида да смотам една ябълка пак, че докато писах и съвсем взе да ми сърже стомаха  Sick Мацки, Мацкииииии, как ще я караме - иде студ и съответно още по-голям глад  Mr. Green Аз съм като баба Меца като настане това време - кво ти сваляне братче, почвам да трупам запаси за зимата  Crazy Crazy Crazy Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, милички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз се позагубих за малко, после ше ви чета, ама защото бях болна Cry
Особено в неделя едвам стоях права, а трябваше и да работя, вчера си взех отпуск и чак сега сядам да ви видя Heart Eyes Heart Eyes
Днес съм по-добре, ама като ми беше лошо и реших, че поне мога да хапна разни работи- кексчета, картофки Embarassed
От днес пак съм в строя, нарочно не съм се мерила, ама си имам едни зелени дънки, дето по принцип при най-малкото мръдване нагоре и не мога да ги закопчавам, но вчера успях, така че може-би не са ми се отразили толкова тези прегрешения, ще видя Rolling Eyes
Пазете се, моля ви и будете здрави, че иначе лошо Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 54
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Момичета как сте LaughingВлизам да си пия кафето при вас,а то няма още такова Crossing Arms...а пък така и не се научих как да направя Crazy
Забравям да ви се похваля,че вече съм на червени кичури от 4 дена,знам че отдавна не са модни,но на мен ми приличат,плюс това исках малко промяна за мотивация и сега се надъхвам от утре да започна Японското със сигурност,понеже до сега бяхме малко с разчетени финанси и нямаше как да я изпълня BlushКойто види че се откланям от правия път да ми дава метлата и да политам за острова на мечките Joy hahaha Joy hahaha,че то без бой не става при мен Embarassed
Забравям да се похваля тези дни очаквам да стана вуйна и много се вълнувам,вече нямам търпение все едно аз ще раждам Laughing
Ралче,не се притеснявай за кексчетата и картофките,важното е да се чустваш добре и да оздравееш бързичко Peace
Scorpi ,много добре звучи 15см от талията #Crazy,уауууу,браво   bouquet
abirena ,предтавям си колко ти е забавно в компанията на Ситан,изглежда много емоционално и весело момиче PeaceТи прави бебето,не се услушвай мила,после ще му мислиш за килограмите да си върнеш Hug

Roseto ,аз също имам електронен кантар и мъжа ми постоянно се бъзика като се наям ,че се качвам веднага на кантара и викам....,,ей го пак съм дебела,, #Cussing out
badem ,на коя диета си,че нещо ми се губи дали си писала?
kiticat ,а коя диета казваш скарсдейл,рових се но не я намерих Embarassed
На всички останали  Hug
П.С.-Губи ми се нещо Сисинчето,Гладнес и други newsm78


# 55
  • Мнения: 4 170
Скорпи,права си,че не е малко яденето на скарсдейла.Аз гладна не съм оставала.
Валериа81, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228027.0  Peace  bouquet

# 56
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Много наистина и е хапването май newsm78.Все пак 1.5кг при теб си е по-добре отколкото без нито грам свален Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 618
Valeria81, бях писала в предишната тема  - нещо като нисковъглехидратна, малко е манджа с грозде, но има ефект  Grinning
За талията - меря най-тясната част ( ако може така да се каже за моя случай  Joy )
ral4e:) важното е да си здрава, пък прегрешенията ще ги оправиш  Simple Smile
Scorpi тази зима ще отслабваме   thumbsup
Chocolata днес успях да закопчая едни дънки и... чуството е наистина невероятно  Heart Eyes
Дребната се озъби  tooth и от тичане около нея, днес без да се усетя не съм яла, само водичка  Crazy Дано не наваксам като се поуспокои обстановката  smile3506

# 58
  • Мнения: 6 958
Силвана не съм проучила въпроса за мезотерапията все още  ooooh! Много хубав аватр, това ти ли си и къде е правена снимката?  Hug

Не_съм успешно начало и завършек на диетата ти, а в какви кг. се целиш?   bouquet

Галатея радвам се да те видя, усеща се липсата ти да знаеш!!!  Cry За диетата и за кг. сега покрайработа, ако спреш да мислиш за това колко показва кантара, не се учудвай после като се качиш да си олекнала с няколко кг. и току даже видиш 5'цата  bowuu Сякаш когато съм ангажирана и нямам кантар около себе си, като се изтегля след време винаги съм олеквала с 3-4 кила, а сега съм свободна и по цял ден на кантара вися и НЕ свалям...  hahaha Joy hahaha Лека работа миличка   bouquet

Галя аз да устискам на НЕядене няма такова нещо при мен  Mr. Green изкарах и аз до вечерта и после хапнах (не помня вече какво) изобщо лаКомията не ще да ме пуЩа мене и ни глад, ни лунувания мога да правя напоследък, не ставам за таЗ работа  #Cussing out А ти си си екстра, щом виждаш пак 4 на кантара, бомба си! Peace

Абирена, казваш че Ситан ти е приятелка - това е чудесно, ами нагличко ли ша е ако ти заръчам да я питаш нещо?  newsm78 Embarassed Незнам от първа ръка все пак, ако можеш да и врътнеш някой въпрос за мезотерапията, за липосукцията, за повдигането на бюста... - т.е. как се чувства след тези неща и какви кг. е свалила с диетата + липосукцията и неща от този род, които ни вълнуват всички тук предполагам newsm78 Praynig Blush Heart Eyes

РеГе ти верно си голям уникУм  Crazy Брей бая процедури си си направила, #Crazy като чух цената за 1 инжекция ми стана ясно, че не е за мен това, е***и аз пък какво си мислех, че 5 лева ли е т'ва...  Mr. Green Ау голяма скъпотия е, но тия липосукции, а***пластиката (дето не мога да я напиша правилно, че не съм сигурна в правописа й...) са неща, които почнаха да ме вълнуват покрай Пълна промяна и нещо луднах на тая тематика...  #Cussing out Хайде скоро се надявам да си по редовна в наще редици и да разполагаш с повечко временце за нас  Heart Eyes

Китикат мисля, че си свалила много добре, при положение, че нямаш много за сваляне и за 5-6-7 дена това си е резултат УоУ и не се ''оплаквай'', всичко с времето си Peace

Бадем ще ги свалиш килцата, след кати си се хванала на 'орото ще ги свалиш с времето  Hug Знайш ли като ти гледам ''именцето'' все в греховни мисли за бадеми ме вкарваш (една от най най най най най лЮбимите ми храни)  Whistling Еххххххх  ooooh! Охххххххх  Whistling А това е за теб  Hug Hug Hug

Роси голяма веселячка си с тази ''дръЖка на хладилника''  hahaha Joy hahaha Hug  bouquet Mr. Green

Рали пази се и скорошно оздравяване   bouquet

Валерия хайде пълни торбите за Японската и нападай яйцата  baby_neutral  Mr. Green

Мацки, Мацкииииии, как ще я караме - иде студ и съответно още по-голям глад  Mr. Green Аз съм като баба Меца като настане това време - кво ти сваляне братче, почвам да трупам запаси за зимата  Crazy Crazy Crazy Crazy

 hahaha Joy hahaha Joy hahaha  Joyhahaha Joy hahaha Joy hahaha  Joy

Така посмях се на воля, на това което си написала, сега да го дам сериозно... МАЛЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ и аз съм така принципно - как ще сваляме сега зимата незнам, само да не стане ''Дневникът'' - да се угоим за зимата всички заедно  или "Дневникът'' - да дебелеем всички заедно и т.н. и т.н. охххх изпитвам УжАс #Crazy

Шоколадке и Реге и всички момичета като искате да имаме някоя нова мерилна колона да го наречем казвайте каква е и я правя -> стига да мога, че понякога прави мизерии таблицата, ако е прекалено широка  #2gunfire


# 59
  • Мнения: 4 170
Мацки, Мацкииииии, как ще я караме - иде студ и съответно още по-голям глад  Mr. Green Аз съм като баба Меца като настане това време - кво ти сваляне братче, почвам да трупам запаси за зимата  Crazy Crazy Crazy Crazy

 hahaha Joy hahaha Joy hahaha  Joyhahaha Joy hahaha Joy hahaha  Joy

Така посмях се на воля, на това което си написала, сега да го дам сериозно... МАЛЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ и аз съм така принципно - как ще сваляме сега зимата незнам, само да не стане ''Дневникът'' - да се угоим за зимата всички заедно  или "Дневникът'' - да дебелеем всички заедно и т.н. и т.н. охххх изпитвам УжАс #Crazy

Или пък  ''Дневникът'' - кой ще натрупа най-мого подкожна маз тази зима.Междувременно мисля да започна диетата с ориз,пиле и ябълки,но не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт