Хайде на новата темичка - още топла, 08-14 октомври

  • 4 265
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
добро утро на всички

с пожелание за лека, спорна, слънчева и топла седмичка

# 1
  • Мнения: 4 111
 newsm56 Здравейте! Приемате ли новаци? МамКами ме покани при вас! Blush
Нашата гръцка темичка никак не върви, а тук имало много усмихнати майчета.   Grinning

# 2
  • Мнения: 1 294
Хоп Троп и от мен,
Хайде на вси4ки пожелавам успеШна седмица и само слън4еви дни:)
Аз от миналата седмица се мъ4а с един мъдрец, тъкмо ми мина и ме заболя гърлото... и сега съм полуболна на работа Sad Но за съжаление няма6е как да си взема по4ивен ден, за6тото Мартин днес няма да е на детска (имат ден за планиране на годината и е затворена) и аз ве4е питах дали може да взема свободен ден, оказа се 4е трябва да го отработя после. Мъжът ми за сметка на това, явно 4ленува в по скопосен синдикат, за6тото се оказа, 4е той може да си вземе ден без да го отработва после, но ве4е няма как да взема и болни4ни, 6те изглежда нагласено...
Джоел, благодаря за новата тема:)
Лилян4о, то се знае...Simple Smile
Майка, 4естит празник на Томи със закъснение от мен:)   bouquet

# 3
  • Мнения: 250
Лека и спорна седмица и от мен!

# 4
  • Мнения: 5 475
  Успешна и усмихната седмица от Италианско. Wink Hug
   
  Връщам се да чета назад какво е станало през уикенда. Wink
  Лилянчо , добре дошла и от мен!  Hug

# 5
  • Мнения: 4 111
Много ви благодаря за топлото посрещане!  Blush
Забравих да ви пожелая ползотворна седмица и много усмивки!  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки  Hug

Joel, благодаря за темичката Hug

Лилянчо, добре дошла   bouquet

Палачинка, бързо оздравяване  Hug

Звезди, как е Ерик? по- добре ли се чувства днес малкия сладур Heart Eyes?

Астреа, ти вече възстанови ли се?

Любиту, аз нали все чела- недочела  Embarassed чак сега видях, че си се върнала от ваканцията. заредена с положителни емоции от почивката, започваш новата седмица  Hug

dtti, голяма чаровница е Даяна Heart Eyes

Ралфи, нашето тигърче оздравя вече и утре ще ги водя на фермата. снощи сам изяви желание да спи в неговото си легло, във все още недовършената си стая. от 20 ч. до 02 часа се събуди 7 пъти и накрая направо се премести в нашето легло. така завърши неговият първи опит- неопит да спи в неговото царство. ще опитаме пак от четвъртък да се учим да спим сами. до другият понеделник се надявам да се е получило Thinking

лека и ползотворна седмица на всички  Hug




# 7
  • Мнения: 5 475
  Миленски, почти се оправих, от време на време пак кашлям, но наистина много упорита настинка, близо десет дни ме държа... Confused

  Amei, честита бременност, много се радвам за теб!! Heart Eyes Hug

  Честит Имен Ден на Томи! Heart Eyes
 Със закъснение, но от сърце , да е много усмихнат и да си носи много радост на родителите си!  bouquet

# 8
  • загубено
  • Мнения: 6 477
Здавейте милички.

Joel-Благодаря ти за новата тема.  bouquetМного красив есенен пейзаш си ни избрала.Как върви диетата?Нищо не казваш?

 Milenski72-миличкият Алекс Hug да го нагушкаш малкият чаровник.Радвам се че е по добре и тръгва пак на фермата Hug Hug Ще видиш че като му направите стаята,няма да можеш да го "измъкнеш " от там Simple Smile ще му хареса много.Кога пристигат родителите ти?Приготви ли тавана? Благодаря за кафето мила,имах нужда,сигурно и ти след 7 ставания през ноща.
Иван е добре,благодаря ти Simple Smile

 palachinka-да не те боли гърло от самият зъб? newsm78 бързо да се оправяш. Проверихте ли ел инсталацията в къщи,след инцидента?

 Amei-Лека и безпроблемна бременост  bouquet

 Astrea-какво стана с изпита на щерката?Може и да си казала а аз да сам пропуснала

Лили - добре дошла и тук  bouquet как е Свилен?

Да имате всички една добра седмица  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 475
mamKami ,още не се знае резултата, междувременно днес има и друг изпит по математика . Rolling Eyes
Нещо не мога да схвана, още нищо не са им преподали и веднага 2 изпита. Confused

# 10
  • Мнения: 2 786
Привет и от мен.
Надникнах да видя за какво иде реч в седмичната тема.
При мен седмицата започва доста норвежки - в петък пристигнах, в събота се нанесохме и още не сме подредили всичко, но лека-полека местенцето ни започва да прилича на нещо.
Разбира се, има още доста дреболийки да купим, но ще видим кога и как.
Я, виждам, че дъжда е спрял и май ще отида да поразгледам магазина наблизо Simple Smile
Приятна седмица на всички   bouquet Hug

 

# 11
  • загубено
  • Мнения: 6 477
 Astrea-стискам палци  да се представи добре.

# 12
  • Мнения: 5 475
 Мерси!  Hug

sLavs
, добре дошла!  Hug

# 13
  • Мнения: 1 550
Astrea, стискам палци за изпита на дъщеря ти  fingerscrossed

Slavs, успех с настаняването  bouquet

мамКами, благодаря  Hug дано Алекс да свикне бързичко да спи сам. гледах преди време 'super nanny' (ако никой не е гледал, става въпрос за опитни детегледачки, които помагат на родители в тежки случаи). една от сериите беше за едно момченце, на което родителите се опитваха да го научат да си спи в стаята. бяха инсталирани видео камери в коридора и първата нощ бащата супурнайсет пъти занесе детенце до неговото легло, след като то отиваше в леглото на мама и татко. така продължи 3 нощи, докато детенце разбра, че не може да спи при родителите си Naughty та, и аз се виждам така да сомнамбулствам 3 нощи. снощи нямаше как да започна, защото таткото ни стана рано тази сутрин да ходи в командировка. гледах поне, той да се е наспал добре, че трябва да кара до Франция. но от четвъртък вечер пак почва опит- неопит ooooh!

# 14
  • Мнения: 4 111
Ками, Свилен е добре, благодаря!  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 13:56 от Лилянчо

Общи условия

Активация на акаунт