Трябва ли да подадат оставки?

  • 11 896
  • 413
  •   1
Отговори
# 405
  • Пловдив
  • Мнения: 14 057
Аз съм от другия синдикат. Казвам го не за оправдание, а защото недоумявам защо постоянно я преизбират   

# 406
  • София
  • Мнения: 62 595
и аз не зная и много пъти съм се чудила. Особено през пролетта, когато много учители не искаха да стачкуват точно заради нея.
Предполагам, че след стачката членската маса ще се изтегли от този синдикат и ще се прелее в някой от другите.

# 407
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много колеги вече се изтеглят от синдикатите въобще. Аз не членувам в никой. Допада ми независимият синдикат, но ще ги наблюдавам как ще се държат на тези преговори.

Никак не искам да стане като преди години със студентските стачки.
А аз мисля, че точно така трябва да стане, но малко по-цивилизовано - без палежи и грубости. За да падне Правителството и в частност тези двамата, трябва цялото общество да се вдигне.

# 408
  • София
  • Мнения: 62 595
За студантските стачки имах предвид, че се присламчиха разни политици и политически формациийки и използваха, за да вземат властта, а после нищо не направиха за стачкуващите.

# 409
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Мислите ли наистина, че ако падне правителството, всички проблеми ще бъдат решени?Аз лично,за 18 години преход, се научих да не вярвам на политиците.

# 410
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Какво да им вярвам за 18 години окрадоха всичко, народа изнемогва, а те си "размотават" и не им пука даже какво говорят Mr. Green

# 411
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Когато падна Жан Виденовото правителство, имаше някакво подобрение като че ли.
Тази коалиция от турци, комунисти и симеоновци е най-лошото, което можа да ни се случи.

# 412
  • Мнения: 2 829
Мислите ли наистина, че ако падне правителството, всички проблеми ще бъдат решени?Аз лично,за 18 години преход, се научих да не вярвам на политиците.
Когато падна Жан Виденовото правителство, имаше някакво подобрение като че ли.
Тази коалиция от турци, комунисти и симеоновци е най-лошото, което можа да ни се случи.



 Peace Peace Peace

# 413
  • Мнения: 533
Олеле и аз дълбоко се съмнявам това(да се ползва базата на у-щата от ученици) да е практика.Май по ми се струва прекрасен,но изолиран случай!Обините са го ударили на печелбарство.Салоните се дават на фирми за таеклондо,танци и какво ли не.Стаите се ползват за курсове.....децата от у-щето ВЪН Naughty

Общи условия

Активация на акаунт