Къде има много добре заредени магазини за боя за коса в София?

  • 3 336
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Къде има много добре заредени магазини за боя за коса в София?

Трябва ми осветлител за боя на  GARNIER NUTRISSE, но на повечето места продават само боя.
Дали изобщо се внася също не знам.

# 1
  • Мнения: 2 673
Потърси инфо от вносителите на ГАРНИЕР newsm78

# 2
  • Мнения: 115
Обезцветителят Garnier Nutrisse го няма вече доста време, не се внася или пък е спрян от производство, не помня. Сега има друг обезцветител на Гарние - Нейчърълс. Води се супер изсветлител, номера му е "Е0". На много места го има. Провери в аптеки Римедиум или в двете аптеки на Витошка, там го видях преди дни, не вярвам да се е свършил.

# 3
  • Мнения: 138
Не се боядисвам и не знам точно какво търсиш , но на Алабин , в отсечката м/у бул. Витоша и ул. Цар Асен  има едно магазинче само за бои за коса. Знам от приятелки , че там може да се намери всичко, продават марки, които се срещат рядко и има огромно разнообразие.Дано съм ти била полезна.

# 4
  • Мнения: 87
Сега има друг обезцветител на Гарние - Нейчърълс. Води се супер изсветлител, номера му е "Е0".

vertigo,
Благодаря.  Simple Smile
Пробвах го и има ефект, пък и не е скъп.

# 5
  • Мнения: 407
imate li predstava kade moga da namerq firmen magazin na BES ili kade izob6to prodavat takava boq,za6toto do sega sum se boqdisvala s takava i sum mn dovolna ,no jiveev v Plovdiv i tam znaeh.No sega se omujih v sofia i nqmam predstava ot kade da si e lupq.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
imate li predstava kade moga da namerq firmen magazin na BES ili kade izob6to prodavat takava boq,za6toto do sega sum se boqdisvala s takava i sum mn dovolna ,no jiveev v Plovdiv i tam znaeh.No sega se omujih v sofia i nqmam predstava ot kade da si e lupq.

От това малко магазинче на Алабин, до Съдената палата, за което е обяснено по-нагоре.
И пиши на кирилица!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт