Позволявате ли на сляпата любов да ви води?...

  • 1 488
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Или до колко позволявате водещото в дадени ситуации да е любовта ви, чувствата, емоциите... Например обичния ви човек е заминал само за ден примерно, но все пак ви липсва, искате да му го покажете, бихте ли му пратили някакъв такъв смс или обаждане или мислите, че това е по-скоро лигаво и детско... Или пък знаете, че дадено нещо не е най-разумното, не е най-подходящо, но въпреки всичко го правите за да си доставите удоволствие с любимия човек...
Дали оставяте тези емоции да ви водят или смятате, че не трябва да показваме и даваме такава изява на чувствата си, а да се държим като мъжки момичета в плен на разума ...

Аз да си призная, стане ли дума за любоФ много трудно слушам разума...и разбира се, понякога съжалявам, но следващия път пак старата песен  Crazy

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   С мъжът ми в момента сме в различни държави.Изпращането на СМС с текс да му покажа, че го обичам и държа на него, е най-малкото нещо което мога да направя.Както казва той, едно такова изречение му дава сила и го зарежда с оптимизъм.

 Но едва ли, ако бяхме заедно щях да го правя Rolling EyesПонякога ме изнервяше с това, че ми звънеше през 20 мин. да ме чуе.Не е лесно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 516
Не мисля, че е лигаво да пратя любовен СМС. Но признавам, че вече съм повече разумна, отколкото емоционална.

# 3
  • Мнения: 4 978
Определено съм повече емоционална, отколкото разумна.
До такава степен, че често вредя на себе си.
Какво да се прави, любов ли е, всичко давам.

# 4
  • Мнения: 10 758
стане ли дума за любоФ много трудно слушам разума...и разбира се, понякога съжалявам, но следващия път пак старата песен  Crazy
Това съм и аз.
Все едно ми пада пердето.Не чувам и не виждам нищо.
Мога да пиша смс-и или да се обаждам по телефона до припадък.Понякога ставам досадна.

# 5
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
А при мен по-често надделяват емоциите.Бих искала да е обратното.

# 6
  • Мнения: 698
Аз доскоро бях изцяло водена от емоциите. Напоследък гледам, че взех да пораствам.  Grinning
Хубаво е човек да е чувствителен, а не "студена лимонада". Обратната страна на емоционалността е, че ставаш твърде уязвима.

# 7
  • Мнения: 2 212
Все едно ми пада пердето.Не чувам и не виждам нищо.
Мога да пиша смс-и или да се обаждам по телефона до припадък.Понякога ставам досадна.

От едно тесто сме явно  Blush До скоро си мислех, че съм единствена такава, която не може да сдържа нищо в себе си.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Емоционална, но и разумна...

# 9
  • Мнения: 211


   С мъжът ми в момента сме в различни държави.Изпращането на СМС с текс да му покажа, че го обичам и държа на него, е най-малкото нещо което мога да направя.Както казва той, едно такова изречение му дава сила и го зарежда с оптимизъм.
Peace
И аз съм така. За него не знам дали го зарежда със сила, но мен - определено! Едно съобщение сутрин рано преди работа ми действа страхотно! Усмихвам се още от сутринта.
Мисля, че точно тия малки нещица са най-важните в една връзка Peace

# 10
  • Мнения: 6 315
Вече не си позволявам да си губя разсъдъка по някого. Твърде много отговорности имам за да хукна след някого както правех едно време.

Да допълня: Смс-и, телефонни обаждания и пр. романтични нещица - да. Но вече съм станала по-корава, по-недоверчива, по- ... и аз не знам каква.

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 13:05 от Margarita

# 11
  • Мнения: 10 758
Все едно ми пада пердето.Не чувам и не виждам нищо.
Мога да пиша смс-и или да се обаждам по телефона до припадък.Понякога ставам досадна.

От едно тесто сме явно  Blush До скоро си мислех, че съм единствена такава, която не може да сдържа нищо в себе си.
Рак?

# 12
  • Мнения: 3 423
"Купи хляб, бира, пържоли"
е съвременното "Обичам те".

# 13
  • Мнения: 2 212
Козирог или коза по ще ми прилича, ако кажа... ама не е до зодията, защото имам приятелка рак, която е пълен мой антипод...

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Емоционална, но и разумна...

И аз в тия...

Общи условия

Активация на акаунт