какво столче за хранене да избера?

  • 7 257
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 610
Нашето е на Chipollino-Bueno ,изцяло е гумирано,няма екстри(като накланяща се облегалка и регулиране височината),но е много удобно и изобщо не съжалявам че го купихме.Струваше-70лв

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 17:18 от liani

# 16
  • Мнения: 3 360
Най-добре си вземи дървено - от тези, които после се трансформират в малка масичка и столче, децата ги ползват поне до 5-6 г.
Да и аз подкрепям този вариант!

# 17
  • София
  • Мнения: 44 084
Аз пък съм много доволна от нашето, ползваме го от както беше на 7 месеца и скоро няма да излезе от употреба...пег перего прима папа...по принцип ни го дадоха кумуветее от тяхното хлапе е Wink
Иначе от опит ако трябва някой ден да купувам друго за мен ще е важно.
1. Да е много стабилно..е това дете постоянно се катери по него...качва се и почва да скача изправен...и какви ли не щуротии други...та ако беше в някое друго по-нестабилно да се е отрепал до сега...
2. Степени на висомчина...поне няколко...за мен са удобство и ги ползвам.
3. На колелца - лесно да се разнася.
4. Таблата да се маха...за сега ми е ненужна още, а по-късно вероятно ще се храни направо на масата и таблата би пречела.
5. Ако ще захранваш преди 6-7 месец и детето не седи стабилно - позиции на облегалката...т.е. да поляга столчето...но ако вече седи детето е безмислено.
6.Материята да е някаква гумирана - лесно да се почиства и бързо да съхне.
Кош за играчки е напълно ненужен...поне за мен....

# 18
  • Мнения: 867
Има значение и то определено какво е. Тези дървените според мен не стават.
При нас столът върши чудесна работа, явно е до дете. Така че щом си решила си вземи, пък ак не го иска ще го продадеш.

# 19
  • Мнения: 2 131
Наистина зависи от детето. Моят бебок е много див и трудно го свърта в столчето. Затова в повечето случаи го храня в мен, като го държа да не може да мърда много. А иначе столчето ни е Бертони. Много удобно - с корекция на наклона на облегалката /става и за по-малко бебе/, коригира се и височината на столчето, маха се масичката...

# 20
  • Мнения: 1 173
Столчето НЕ трябва да има масичка отпред, поради простата причина, че детето се чувства изплирано от останалите.
Най-добри са столчетата от типа "растящи", защото височоната им се нагласява според нуждите на детето.
Да не говорим, че такива столчета могат да се ползват до тинейджърска възраст.

Това е най-доброто нещо, което има на пазара.



Разбира се има и пръчка и колани.



# 21
  • Мнения: 3 069
Ние имаме на Бертони.
Ползвала съм го не повече от месец.
Лично за нас не е от полза.

Общи условия

Активация на акаунт