МАРТенските мами вече се хвалят, че бебчетата отвътре нежно ги галят!

  • 9 337
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
Mnogo se radvam, che nai-posle i az se zapisah  Grinning. Dnes si vzeh rezultatite ot amniocentezata i nai-setne moga da si otdyhna spokoino.
Momicheta, koito ne ste hodili na BHC - ne hodete, zashtoto az prejivqh nqkolko sedmici ad, a pokrai men i moite blizki i myjyt mi. Po-dobre spored men napravo si hodete na FM.
Da i az vidqh, che myjkite mami sme malko, taka che da gi poovelicha  Laughing

# 286
  • София
  • Мнения: 3 123
браво,важното е че бебчо е наред! Hug

 А КикиНики къде се губи?Хайде не се ли излекува вече.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Славундерче, много ми харесват едни блузони рехави на дупки (мода от таз есен), ама няма моя номер, пък няма кой да ми оплете. Да си избера няколко цвята, ако ще помогне против депресията newsm47 А иначе (само да не ме линчува някой Twisted Evil) к`во толкова за 20 гр. водка с портокал, пък и в бар (стига да не съм заспала докато ги отварят, че нещо не ми се отдава) newsm53 Като влязох в 4-тия месец ми се случи 1-2 пъти в компания страшно да ми се препие ракийка със салатка примерно. Сипах си на дъното на чашката с много лед-даже не можах да я изпия, че съм загубила форма, ама си начесах крастата smile3521

# 288
  • София
  • Мнения: 3 123
споко няма да има линч.Мен док. ми е казвал,че 50г. твърд алкохол или 250 винце няма да навредят.Е не всеки ден де!!!

 А ето и новата ни тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231158.msg5223702#msg5223702

Общи условия

Активация на акаунт