дайте съвет-омъжена или не

  • 3 190
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • pomorie
  • Мнения: 848
rila 11 ме накара отново да се замисля.всъщност и аз така мислех за брака но незнам напоследък какво ми става....може би е заради малкия.ще тръгне на градина после на училище а Поморие не е кой знае какъв град все още има злоради бабки които клюкарстват тук и там...но все пак си мисля че ако на Марти му се обясни(когато започне да разбира естествено)че няма нищо лошо и срамно че мама не е била булка всичко ще е ок. #Crazy

# 31
  • Мнения: 4 733
 Трябва и двамата да го искате Peace Ако тръгнеш да го кандардисваш няма да е същото, повярвай ми.

# 32
За мен семейство без брак ,не е истинско семейство.  Naughty Аз от малка мечтаех да се видя в бяла ,красива рокля..и моят принц да бъде до мен. Не е нужно да мислиш какво ще кажат хората, к'во ти пука бе  Shocked тва си е твоя живот и ако искаш да се жениш ще се жениш! Желая ти успех,направи го ако наистина го искаш! Не боли  Crazy

# 33
  • Мнения: 4 733
За мен семейство без брак ,не е истинско семейство. 
А какво е?! И ние се храним заедно , и ние плащаме сметки заедно, и ние спим заедно, и ние отглеждаме децата си заедно. Какво сме според теб?

# 34
  • Мнения: 867
А какво е брак? Подписът ли? Аз пък сега да ми беше нямаше да се омъжа.

Но на теб бих казала да не ти пука. Отдавна спрях да мисля кво ше кажат хората. Я прави каквото ти се иска и бъди щастлива.

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За мен семейство без брак ,не е истинско семейство.  Naughty Аз от малка мечтаех да се видя в бяла ,красива рокля..и моят принц да бъде до мен.
А ние, които не сме мечтали за рокли, принцове и коне, но живеем заедно и имаме деца, нямаме истинско семейство ли?! Айде стига с тия глупости... Tired

# 36
  • Мнения: 4 733
Рени, не се връзвай Hug. С подпис, без подпис Ние всички имаме коне все пак Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 120
Щом имаш желание омъжи се. Сватбения ден е един от най-хубавите дни в живота.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 588
Щом имаш желание омъжи се. Сватбения ден е един от най-хубавите дни в живота.

 Peace
Разбирам те много добре как се чувтваш. И аз чувствах. Аз лично съм твърдо за брака, но това не значи, че имам нещо против двойките, които живеят без брак.  Wink
Ние се оженихме, когато синът ни беше на 4 месеца  - съвсем скоро. беше в съвсем тесен ктъг - кумовете и някои роднини, не повече от десетина човека, но въпреки това беше много хубво. Heart Eyes Бебо също присъстваше разбира се и беше много забавно. Simple SmileСега се сещам с носталгия. Изобщо не ме е притеснявало какво ще кажат хората.
Успех! Hug

# 39
  • Мнения: 57
за мен брака е много ценно нещо.не, че хората, които жевеят на семейни начала нямат отговорност и т.н. , ное много хубава мисълта, че този човек иска и законно да свърже живота си с теб.  Това, че имата дете не е пречка, а напротив. Освен това е много хубаво усещането да си булка. Успех

# 40
  • София
  • Мнения: 5 284
За мен семейство без брак не е истинско семейство.   

Това е малко (меко казано) крайно изказване и предвид количеството на хората, които живеят без брак - дори грубо.

Аз от малка мечтаех да се видя в бяла, красива рокля.. и моят принц да бъде до мен.

А точно това ме държа дълги години убедена, че никога няма да се омъжа. Не е нужно да се минава през всякакви глупости (Да "купуваме" булката като че ли е парче месо в магазина!?!?!? Да скрием обувката на булката - колко интересно и вълнуващо!!! Кой от младоженците ще прояви по-добра координация и щ успее да настъпи другия  #Crazy Ама че  Sick ), за да се ожени човек...

P.С. Интервалите се слагат СЛЕД запетайките...

# 41
  • Мнения: 296
Абе, момичета, 'що се дървите толкова, че се и обиждате ??? Семейството, или е семейство, или не е...Не лелката, дето чете смешки в гражданското, го прави такова...Не важат ни подписи, ни купони, ако не намираш смисъл в тях. Девойчето явно обаче иска брак, сватба, ама дълбае в предразсъдъци....Това й е проблема...

# 42
  • Мнения: 750
Омъжвай се!Ама по бързо... Знаеш ли колко е хубаво! Grinning
Абе,друго си е да има брак..кой каквото и да ми говори...брака си е брак!
Аз ли4но,имам два брака!И ако ще трябва...10 пъти ще се женя и ще се развеждам,но искам когато живея с някого да сме подписали!Това със ''семейните на4ала'' нещо не ми допада! Rolling Eyes
А и на мойтО мъж много му харесва да е женен сега...Плануваме,догодина когато бебка стане на година и половина,пак да се оженим! GrinningЕй така...заради удоволствието и тя да е там!Ще викнем приятели,и на плажа ще спретнем малка романти4на сватби4ка! FlutterДаже нямам търпение беба да порасне малко още и да направим още една церемонийка! Party
   Авторката на темата....Ти,ти имаш прекрасната възможност да направиш сватба сега!Щом души4ката така ти иска,сподели с твоят 4овек!Сигурна съм,4е ще каже ''да''! Wink
Успех! HugИ да метнеш по едно пар4е торта на сам,не се скрънзи! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 146
здравейте мами.имаме бебче на годинка и два месеца но с таткото нямаме брак.преди време бях против брака за мен беше глупост и отживелица някак си успях да убедя и таткото че не е нужно да се женим.но сега колкото повиче минава времето толкова повече започва да ми се иска и аз да си имам истинско семейство-не че сега го нямам но разбирате какво имам предвид.искам свадба и всичко както си му е реда но си мисля дали да не отидем само да подпишем.какво ще кажат хората гледай ги тия детето им порасна те сега се заженили.......вие как мислите.аз мисля че ще се чувствам по-добре ако станем законни мъж и жена.ох а таткото като чуеее толкова се уговаряхме да не се женим а сегааааа.....как се променят хората newsm78 newsm78

И според мен ще е супер да се ожените, не за друго, а просто за да изпиташ радостта от бракосъчетанието.
От друга страна, ако не си вярваща, няма значение дали си омъжена.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 654
Женени  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт