Есен е, а крема какъв да е???

  • 11 532
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 928

има ли   SPF  фактор  и добре ли попива,или е по-мазен?
Weather Protective Cream  
Крем за защита от атмосферни влияния
Действа като бариера срещу агресията на околната среда. Съдържа витамин Е и масло от шеа, които успокояват и съживяват кожата. 125 мл
Няма SPF фактор,не е много мазен,добре попива. Peace



Благодаря,продължавам да търся с SPF

# 46
  • Мнения: 10 686
Една консултантка на Орифлейм ми беше казала, че по принцип всички кремове на Орифлейм са със SPF 5 или 8...не помня точно  Embarassed А изрично се пише какъв им е точно факторът, когато е по-висок  Simple Smile
Днес гледах крема на Lumene - Extreme Comfort. Той обаче е без SPF и май ще се ориентирам към друга марка за през зимата.

# 47
  • Мнения: 7 947
Е да де - нали това е въпроса - КЪМ КОЯ МАРКА??? Joy

# 48
# 49
  • Мнения: 10 686
От друга страна пък си мисля - Lumene е финладска марка, там ако не друго поне студ има колкото искаш    Joy
Та се чудя дали все пак да не взема да се доверя на този Extreme comfort?  Sunglasses
Някой пробва ли вече новия крем на Nivea дето го рекламират? Oxygen power? Той за какъв тип кожа е знаете ли?  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 125
Е да де - нали това е въпроса - КЪМ КОЯ МАРКА??? Joy

viliko,ето още едно мнение за избор на крем за есента и зимата:Retin-ox на RoС. Хем е с ретинол против бръчки,хем хидратира,хем има минерали,хем има фактор-15. Много бързо попива,икономичен е.Нямаш нужда от друг предпазен крем.Аз съм много доволна от него.Ползвам цялата серия-дневен,нощен,за очи. Изобщо не се чувстваш като с маска или нещо подобно.Препоръчвам го с две ръце.

# 51
  • Мнения: 5
целогодишно ползвам multi-active на clarins - дневния; лятото използвам и нощния, а зимата вместо нощен ползвам масло от синя орхидея - от всички съм много доволна.

# 52
  • Варна морето
  • Мнения: 103
аз съм доволна от Eveline,дневния и нощния са много хубави,стават и за сега

# 53
  • Мнения: 3 094
Mat Deliner на Juvena.

# 54
  • Мнения: 156
От друга страна пък си мисля - Lumene е финладска марка, там ако не друго поне студ има колкото искаш    Joy
Та се чудя дали все пак да не взема да се доверя на този Extreme comfort?  Sunglasses
Някой пробва ли вече новия крем на Nivea дето го рекламират? Oxygen power? Той за какъв тип кожа е знаете ли?  Simple Smile

За Lumene крема си е специално разработен за техните си условия,така че е за студ определено.Факторът може да се "преглътне",ако се олзва фдт с фактор.Моят е 15 SPF,затова и не съм се загледала в крема.
На Nivea ползвам новичкия,не е лош,но ми се струва,че на Lumene е по-добър.Не знам дали е плюс,но на опаковката на нивейския пише,че е произведен в Германия,което е добре,като се има предвид,че голяма част от продукцията им за източноевропейския пазар се произвежда в съседките ни.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 164
Записвам се да следя темата.
В момента ползвам матиращия на Биодерма, но не съм особено доволна  Rolling Eyes След като се нанесе стои добре, но след час-два пак започва да ми лъщи кожата.
За студените месеци е добре е да се ползва хидратиращ крем. Миналата зима ползвах на Гарние с екстракт от бяло грозде и бях много доволна. Сега още не съм решила какъв крем да си взема. Май ще е пак матиращ, да му се не види и мазната кожа  Close

# 56
  • Мнения: 1 928
viliko,ето още едно мнение за избор на крем за есента и зимата:Retin-ox на RoС. Хем е с ретинол против бръчки,хем хидратира,хем има минерали,хем има фактор-15. Много бързо попива,икономичен е.Нямаш нужда от друг предпазен крем.Аз съм много доволна от него.Ползвам цялата серия-дневен,нощен,за очи. Изобщо не се чувстваш като с маска или нещо подобно.Препоръчвам го с две ръце.

Би ли писала колко струва Retin-ox на RoС?

Благодаря   bouquet

# 57
  • Мнения: 7 947
Записвам се да следя темата.
В момента ползвам матиращия на Биодерма, но не съм особено доволна  Rolling Eyes След като се нанесе стои добре, но след час-два пак започва да ми лъщи кожата.
Аха - и аз не съм доволна - нали вече писах! Ама Lumene за всеки тип кожа ли е??? И този , който препоръчвате на Рок - за каква кожа е? Защото ми се иска да е за мазна... newsm78

# 58
  • Мнения: 1 928
А някои ползвал ли Bioderma Photoderm Anti-age SPF 30     и   Bioderma Photoderm  Spot SPF 50+.Моля за каквото и да е  инфо,че в сайта ги дават много универсални -за всякаква кожа,а нещо не ми се вярва.Ако някой има личен опит ,моля да пише Praynig

# 59
  • Мнения: 13 512
А някои ползвал ли Bioderma Photoderm Anti-age SPF 30     и   Bioderma Photoderm  Spot SPF 50+.Моля за каквото и да е  инфо,че в сайта ги дават много универсални -за всякаква кожа,а нещо не ми се вярва.Ако някой има личен опит ,моля да пише Praynig
не знам нищо за тях, но само от името им виждам, че не са подходящи за зимата с този филтър 30 и 50.

Общи условия

Активация на акаунт