Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 12

  • 28 806
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Корнишонка smile3501 smile3501страхотна торта!!!Останаха ми очите в нея. newsm51
smile3521 smile3521  smile3501 smile3501

# 286
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Момичета, страхотни сте! Ама така ми вдигате акциите значи  Blush. Благодаря на всички ви от сърце.  Hug  bouquet Hug
Барабара ти пък ме впечатли с твоята бърза тортичка честно  Shocked. какво не му хресваш  на дракона, чуден е, на мен ми изглежда страшно изпипан и съжалявам, че няма повечко снимки да го поогледам повечко  Cry. Я кажи вътре пълен ли е с нещо дракона или само марципан .... и с какво си моделирала? И за цветенцата тия големите искам да питам как точно си ги направила? Много идейни ми се виждат и ще ми е интересно да споделиш как си ги майсторила. А за зеления цвят  нямам думи, ама как го докара тоя електрик  я издай тайната  Wink. Жалко, че нямаш повечко снимки наистина. Ама другия път няма да се измъкнеш само с една. Поздравления!   bouquet

# 287
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Корни, тортата е върха   bouquet  bouquet  chef Мъжа ми каза да идвам при теб на уроци. Моите приличали на дрипави циганки. А твоите професионални! И е истина де! Сина ми каза - ти кога ще ми направиш такава?
Ми как да направя на детето. Не мога!
barabana, защо не ти харесва динозавъра? Мен ме кефи ужасно много!

Момичета не забравяйте че от страни не се виждат дефектите които ние виждаме Mr. Green
Колегите на мъжа ми харесали тората.Само един кусур имал - млечния марципан бил много тънко разточен, трябвало да е повечко  Joy Joy

# 288
  • Мнения: 2 159
КорНиШонка ти с твоята красота да ми харесаш тортата Blush
Ох аз имах много планове за тортата, исках езеро, даже една мама ми даде синьо, че нямах, исках дракона да държи едни работи, да е жълт, за да не се слива със зеленото на тортата, но нямах време да замесвам още жълто... и т.н. Иначе снимки имам ама са главно на малката и тортата не се вижда много Sad Може би тук малко повече:

В тялото на дракона има от шоколадовите яйца облото пласмасовото, в което е играчката. Драконът го моделирах с ръце и за качката нож. Големите цветенца направо не е за разказване - наплясках ги нарочно да са по-големи, че да заемат място - нямах време за мънички и финни. Зеления цвят - сложих малко боя, за да е по-светъл.
Просто малко, т.е. доста ми стана гадно понеже толкова се готвих за тортата, даже демо правих, че не бях правила до сега и на вас досадих с куп въпроси и накрая нищо не стана както си го представях, но както и да е това май само аз си го знаех, всички много я харесаха и малката Ема също Mr. Green

# 289
  • Мнения: 1 271
barabana , не се къхари толкова.Нали всички са харесали тортата?А най-важното е че детенце я е харесало.Това е най-голямото признание.
Аз помня преди години когато  започвах, детенцето на една приятелка ми каза, че тортата, която съм направила приличала на разбит вулкан  Joy .
Идеята за дракона е супер. Поздравления още веднъж   bouquet

# 290
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Корнишонка, личи си, че си артист по душа - голяма красота.

barabana , много е сладурска твоята тортичка.

# 291
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Привет на всички!
Да ви поздравя за чудесните неща! Ще пиша повече явно в следващата тема, че днес няма да имаме ток, очаквам всеки момент да го спрат... А пък имам няколко въпроса... Но утре повече. Лек ден на всички.

# 292
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Нова тема, дами!!!!! - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=232896.0

# 293
  • Мнения: 400
Корнишонка, тортата ти е страхотна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт