За един филим...

  • 1 091
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Мацки, издирвам един филм,много искам да си го сваля, ама не знам откъде  Embarassed Филмът е "Изневяра" с Ричард Гиър и Оливие Мартинес,направо умирам за него,помощ  Praynig

# 1
  • Мнения: 2 550
CD1
CD2
SUBS CD1
SUBS CD2

клик с десен бутон на мишката върху линка - save target as
не става с директно кликване върху линка

# 2
  • Мнения: 2 039
Сърдечно благодаря, тегля го в момента   Heart Eyes Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 559
В събота вечер го даваха по канал 1.
Бях впечатлена, готин е наистина. Удоволствието ми беше леко помрачено от коментарите на приятелката ми, с която го гледах (тя го знаеше наизуст Crazy).

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз го гледах в събота. Мен пък ме дразнеше дублажът. Отврат просто  Sick особено гласът на Р.Гиър.

# 5
  • София
  • Мнения: 408
В data.bg мисля,че го намерих

# 6
  • Мнения: 2 039
Дааа, именно, даваха го, аз го гледах за 2 път и пак бях очарована, неее, потресена от кеф  Crazy Такава актьорска игра, такова заснемане, направоооо  Shocked Искам пак да го гледа, да си го имам,пък и този Оливие направо изкъртва  Whistling Много як филм  Heart Eyes Учи на доста неща, кара те да се замислиш   Grinning

# 7
  • Мнения: 1 559
Наистина много як филм.  Рядко ми се случва филм да прикове изцяло вниманието ми от началото до края (обикновено или задрямвам или дребното ме разсейва) и да настръхвам докато го гледам.
И аз ще си го дръпна да го гледам пак и пак. Grinning
А пък този Оливие...мдам, Оливие... Whistling

# 8
  • Мнения: 2 039
Аххх,Оливие, Оливие  Whistling Whistling Whistling Mr. Green

# 9
  • Мнения: 422
И на мен ми един от любимите филми .
Аз направо си го купих на двд  newsm10 , а музиката от филма съм си свалила още като излезе филма, не помня ве4е откъде.
Ма страаааашен е Оливие, само дет е дребни4ък Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 039
Абеее, и дребничък няма да му простим, то в хоризонтална позиция нама значение  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт