БисИри и правописТни консОлтациЙ 16

  • 37 525
  • 993
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 924
Клонка,и аз моля за линкчи Laughing

# 31
  • Мнения: 412
Може би е "либерален" живота на хлебарката Thinking Grinning
Клонка, дай линк Praynig

Бе и аз така си мислех, но няма лоДЖик.  newsm78
А може ли лабораторен да им
е живота?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 716
LABOUR

...
4. родилни мъки, раждане

to be in LABOUR раждам

woman in LABOUR родилка

Който не е разбрал - става дума за бременна хлебарка.

# 33
  • Мнения: 412
Имаме си работа с пУлиглот, значи
Клонка, дай линк моля. Любопитството ми надделя. Embarassed

# 34
  • Мнения: X
"сиа на маики и на басти ли 6те се обиждаме бе *************************??????????????
ади да не ти казвам каква маика си ми в представите 4е ми е жал за дететоти.
преди даже не само да се съмниава6 в моите родители ами и да ги наименува6 не гаргари с белина ами с киселини траа да си измие6 устата¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡
надиавамсе да ти е за последен път¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡
да не нару6аваме спокоиствието вав форума осте един път и да си се обиждаме, като мнамери6 каде съм обидила твои 4овек ми свирни¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡
знам си аз 4е си долен 4овек, ми как да не те нарека такава. ахххх и не знаех 4е цариците хлебарки ставали във лаборалниа си живот, аде да не те по4вам пак.
и за останалото ами да, знаех си 4е ниама да ми отговори6 ами сте смени6 темата както винаги па и този път за да опбижда6 родителитеми, ако инйтелигентността е ло6о васпитание хое а дано си4ки са такива кат мене, нали знае6 4е такива като тебе ниама6е да виреиат даже и вав форумите.
и ти не си ми сафорумни4ка ама за нисто, ти си една лъжкиниа дето незнае и да лъже та нито тези ни аргументи нито застита в алармен слу4аи на хвастане на пместопрестъплението ниама6.
ади вла4и "

 Shocked

# 35
  • София
  • Мнения: 900
LABOUR

...
4. родилни мъки, раждане

to be in LABOUR раждам

woman in LABOUR родилка

Който не е разбрал - става дума за бременна хлебарка.

 newsm78
"Фрълих" се у размисъл  newsm78
У наше село, "викаме" бременна с думичката PREGNANT

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
LABOUR

...
4. родилни мъки, раждане

to be in LABOUR раждам

woman in LABOUR родилка

Който не е разбрал - става дума за бременна хлебарка.

 newsm78
"Фрълих" се у размисъл  newsm78
У наше село, "викаме" бременна с думичката PREGNANT


Е, тая хлебарка е родилка Mr. Green

Това не пречи да не схващам какво и на кого се случва - на цариците да стават хлебарки, на обикновените хлебарки да стават царици...

Тая метафора ме съсипа от размисли.

# 37
  • Мнения: X
Цитат
 аз са6то сам доволна от кал4ева две седмици бях с адски болки в краката ган4ев ми каза 4е е нормално от бременноста но аз нямах албумин имам камак в бабрека но тои дори не ми обарна внимание 4е имам камак или пак за отока кал4ева веднага ми пусна един куп изследвания и веднага ласна от каде е сега ве4е нямам такав оток нито ме болят краката много сам доволна докато родя 6те давам урина на 15дни да не стане някоя беля за мен тя е наи добрата

# 38
  • София
  • Мнения: 2 840
Цитат
 аз са6то сам доволна от кал4ева две седмици бях с адски болки в краката ган4ев ми каза 4е е нормално от бременноста но аз нямах албумин имам камак в бабрека но тои дори не ми обарна внимание 4е имам камак или пак за отока кал4ева веднага ми пусна един куп изследвания и веднага ласна от каде е сега ве4е нямам такав оток нито ме болят краката много сам доволна докато родя 6те давам урина на 15дни да не стане някоя беля за мен тя е наи добрата

Абе, ясно, че няма "Ъ", може да липсва от клавиатурата, нещо да е зациклил клавишът, ама много лошо така, защото не се разбира дали лекарката е КАлчева или КЪлчева.
Едно е да идва фамилията ти от "кал"/я кал, я "кало"-хубаво"/, а друго е да си имал в рода си някоя "кълка", дето се е "кълчила" Joy

# 39
  • Мнения: 2 018
 Peace И аз се нареждам на опашката за линк от Клонка.  Praynig

# 40
  • Мнения: 412
щях да кажа, че най ми допада последното изречение, ама то май цялото е едно. Та най ми допада за белята ,дето е най-добрата Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 2 840
Момичета, искате линк, не съм пропуснала да забележа, ама нали не е коректно да се цитират никове, та реших да не пускам.

# 42
  • Мнения: 2 018
Е, ти няма да цитираш ник.

Може и на лични. 

# 43
  • Мнения: 412
Мда, може. Пък и ти няма да цитираш имато на автора, сигурна съм че ние сами ще го забележим - с този писателски похват надали ще са много в темата. Shocked

# 44
  • София
  • Мнения: 2 840
толкова съм искренна 4е пониакога ставам вулгарна и банална и ме банирват но едвали ниакои е седнал да разбере засто то4но се вприагам.......

 doh


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228423.60

Общи условия

Активация на акаунт