БисИри и правописТни консОлтациЙ 16

  • 37 482
  • 993
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Напоследък нямам много време за форума, но продължавам да следя любимата си тема  Mr. Green
Късмет в улова  Joy

# 1
  • Мнения: 24 467
"Да- 2 челни сблъсака. Аз на нудиски плажове.
1. Изгорелите ми цици, скрити под фланела, защото предишния ден се пекох нудистката на "нормален плаж" 
2. В седмия месец аз, гости сме на нуди-семейство, на брега, на палатка. 40-год жена кльопа чорба от мазен зелен фасул и се капе... в/у всичките си видове косми, най-вече...там... 

Няма за мен нуди плажове, нещо се обърна в мен..."

Тази сутрин попаднах на това, нищо, че не е толкова ново чак. Може и още да спя, май нещо не съм доразбрала. Не е само правописа в, да речем, "капе", цялото № 2 да не се чете, ако човек, да речем, е седнал да се храни или да пие кафе.

# 2
  • Мнения: 953
"Това вече за мен е извретено. Няма да обяснявам защо... "

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Джуди, уби всичко детско в мен с номер 2  Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
здравейте.капи ли ви косата след раждането.какво използвате.взех си един тоник на лореал против косопад,но маи няма ефект от него.и това нормално ли е така да капе косата.

Капи, тоник, Кока-Кола може би  Thinking

Имам косми по гърдите, около зърната.Само аз ли съм така?Махам ги с пинсета, но наистина са много.Какво да правя?Дайте ми съвет моля ви?
Вие имате ли? Принципно не съм чак толкова космата, по лицято нямам, дори и мустачки.Имам проблем с счетовидната жлеза но си пия хапчетата редовно.
Ужасноо е!


Наистина е ужасна тази счетовидна жлеза  ooooh!

# 5
  • Мнения: 4 418
готен
а Джуди това №2 откъде го изкопа  Shocked Sick

# 6
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 371
Имам проблем с счетовидната жлеза но си пия хапчетата редовно.
Ужасноо е![/i][/b]

 Joy hahaha е т`ва ме закова

# 7
  • Мнения: 4 447
Джуди - Джизъс Крайст, Майко Пресвета Дево от Гвадалупе! Просто със второто "нуди"  - Crazy Crazy Crazy Crazy

# 8
  • Мнения: 24 467
Беше тема, озаглавена с нещо от сорта "Ходите ли на нудистки плаж?".

# 9
  • Мнения: 4 447
"...купил някаква специална апаратура за 200 000 евро за да поддържат момичето в кома... "


 Shocked

# 10
  • София
  • Мнения: 2 840
сиа на маики и на басти ли 6те се обиждаме бе *************************??????????????
ади да не ти казвам каква маика си ми в представите 4е ми е жал за дететоти.
преди даже не само да се съмниава6 в моите родители ами и да ги наименува6 не гаргари с белина ами с киселини траа да си измие6 устата¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡
надиавамсе да ти е за последен път¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡
да не нару6аваме спокоиствието вав форума осте един път и да си се обиждаме, като мнамери6 каде съм обидила твои 4овек ми свирни¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡
знам си аз 4е си долен 4овек, ми как да не те нарека такава. ахххх и не знаех 4е цариците хлебарки ставали във лаборалниа си живот, аде да не те по4вам пак.
и за останалото ами да, знаех си 4е ниама да ми отговори6 ами сте смени6 темата както винаги па и този път за да опбижда6 родителитеми, ако инйтелигентността е ло6о васпитание хое а дано си4ки са такива кат мене, нали знае6 4е такива като тебе ниама6е да виреиат даже и вав форумите.
и ти не си ми сафорумни4ка ама за нисто, ти си една лъжкиниа дето незнае и да лъже та нито тези ни аргументи нито застита в алармен слу4аи на хвастане на пместопрестъплението ниама6.
ади вла4и


 Shocked

Само искам да питам какво е "лаборален" живот на хлебарката?!
Честно, много мислих.
Някаква метафора, термин?
К'во е това, бе хора?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 696

Нали е ясно? Който се е родил с такава жлеза, каква професия ще избере?

# 12
  • Мнения: 24 467
Ма тя жената има проблеми с тази професионална жлеза, по- скоро ще си наеме счетоводител, да й ги реши.
Пък това на Клонка не мога и да го изчета в цялост. То за т'ва са виновни "сафорумни4ките".

# 13
# 14
  • Мнения: 4 447
Клоне, тва с "лаборалния" ме разби. нЕмам идея, како кво ще е туй.... Shocked Shocked Shocked

Общи условия

Активация на акаунт