Нещо за имунната система на малко детенце?

  • 1 846
  • 9
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Здравейте! Искам да ви попитам за някакви билкови или хомеопатични имуностимулатори, подходящи за малко дете на 2.5-3 годинки. Понеже на дъщеря ми й предстои детска градина, а тя не е била на ясля и съответно няма никакъв изграден имунитет за болестите, които най-често хващат от градината, се притеснявам да не е непрекъснато болна. Чудя се дали Осцилококцинума е подходящ newsm78? Моля ви, да ми препоръчате нещо, без значение билки или хомеопатия, а само да е ефективно. Благодаря ви предварително  bouquet.

# 1
# 2
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
agneshka, едно огромно БЛАГОДАРЯ от мен за полезните линкове Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 1 097
Коластра, Зелена енергия.  Hug нищо по-добро от храната няма.

# 4
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Коластра, Зелена енергия.  Hug нищо по-добро от храната няма.
Аз спрях да я кърмя преди 6 месеца, кърма нямам, камо ли пък коластра Shocked. Дино, я ми обясни, защото усещам, че аз нещо не те разбирам какво имаш предвид newsm78.

# 5
  • Мнения: 4 414
Коластрата е от австралийски крави и е продукт на Аквасорс -продава се под наименованието Колактив или Колактив 3
ето темата за Аквасорс:

а това е сайта на компанията в БГ

# 6
  • Мнения: 84
Да попитам, доктор ли изписва продуктите, от къде се купуват, по колко се дава на малко дете на 1 г. и колко струват.
Благодаря предварително.

# 7
Здравейте! Искам да ви попитам за някакви билкови или хомеопатични имуностимулатори, подходящи за малко дете на 2.5-3 годинки. Понеже на дъщеря ми й предстои детска градина, а тя не е била на ясля и съответно няма никакъв изграден имунитет за болестите, които най-често хващат от градината, се притеснявам да не е непрекъснато болна. Чудя се дали Осцилококцинума е подходящ newsm78? Моля ви, да ми препоръчате нещо, без значение билки или хомеопатия, а само да е ефективно. Благодаря ви предварително  bouquet.
Здравейте! Искам да ви попитам за някакви билкови или хомеопатични имуностимулатори, подходящи за малко дете на 2.5-3 годинки. Понеже на дъщеря ми й предстои детска градина, а тя не е била на ясля и съответно няма никакъв изграден имунитет за болестите, които най-често хващат от градината, се притеснявам да не е непрекъснато болна. Чудя се дали Осцилококцинума е подходящ newsm78? Моля ви, да ми препоръчате нещо, без значение билки или хомеопатия, а само да е ефективно. Благодаря ви предварително  bouquet.

# 8
SINAT MI E NA 2 GODINI I NEPREKASNATO BOLRDUVASE -VSEKI MESEC A DORI I PO 4ESTO IZPIL E KUPISTA ANTIBIOTICI I IMUNITETA MU E SRINAT BIAH OT4AIANA SPASIHA GO PRIRODNITE IMUNOSTIMULANTI NA FOREVAR LIVING -GEL OT ALOE PROPOLIS P4ELNO MLE4ICE I ESTESTVENI MULTIVITAMINI PRODUKTITE SA MNOGO KA4ESTVENI I NIAMAT STRANI4NI EFEKTI SINAT MI GI PI 2 MESECA I 4UDOTO STANA  TOI E PALEN S ENERGIA IMA 4ERVENI BUZKI I NE BOLEDUVA   AZ IZU4IH VSI4KI PRODUKTI  STARATELNO I SEGA ZNAM ZASTO SA POMOGNALI KAKVI VITAMINI MINERALI AMINOKISELINI FITOKOMPONENTI I ANTIOKSIDANTI OT PRIRODATA IMA V TIAH  AKO ISKATE MOGA DA VI RAZKAGA DSM MI E 0889813866

# 9
Здравейте! Искам да ви попитам за някакви билкови или хомеопатични имуностимулатори, подходящи за малко дете на 2.5-3 годинки. Понеже на дъщеря ми й предстои детска градина, а тя не е била на ясля и съответно няма никакъв изграден имунитет за болестите, които най-често хващат от градината, се притеснявам да не е непрекъснато болна. Чудя се дали Осцилококцинума е подходящ newsm78? Моля ви, да ми препоръчате нещо, без значение билки или хомеопатия, а само да е ефективно. Благодаря ви предварително  bouquet.

Зависи какво сте склонна да изпробвате. Има доста родители, които дават добавките на Аквасорс, Вижън или някоя от другите фирми, разпространяващи хр.добавки, вкл. и с имуномодулиращ ефект в България. По-голяма част от продуктите са доста добри.
Ако се боите на този етап да давате нещо, за което се нуждаете от повече инфо, междувременно може да давате на детето таблетки Есберитокс Н/Esberitox N или някакъв друг продукт, съдържащ ехинацея. Това растение се използва от столетия от древните индианци за лечение на какви ли не заболявания и има широк спектър на въздействие.
В същото време може да слагате по шепичка морска сол във водата за къпане ... и още куп неща. Изпробвала съм какво ли не върху дъщеря ми, която вече е почти 7-годишна и за мое щастие почти не е приемала "сериозни" лекарства. Голяма част от нещата действат. Ако искате, пишете ми на ЛС или в кюто.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт