Къде в София продават форнетти?

  • 24 467
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 81
А, да сега прочетох, че ги има в някои от кварталите на Варна.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 074
Има и на пазара "Герена". Наистина са много вкусни.А вчера май видях и на "Аксаков" до градинката на Кристал. Не май сетих се, че точно там.

# 17
  • все тук
  • Мнения: 1 716
И тук при нас (в Шумен) голяма зарибявка стана с тия форнетти. Засега фурната е само една и едва смогва, но щели да правят още 4-5. Ама наистина са си вкусни нещата.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Има ги и на Димитър Петков, но до Стамболийски в едно магазинче за захарни изделия - снощи мъжо донесе един плик да ги опитаме - харесаха ми  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 81
И тук при нас (в Шумен) голяма зарибявка стана с тия форнетти. Засега фурната е само една и едва смогва, но щели да правят още 4-5. Ама наистина са си вкусни нещата.

Къде в Шумен, аз нищо не съм разбрала досега????

# 20
  • София
  • Мнения: 160
На пазар Д.Петков точно на ъгъла с ул. Пиротска. И аз много ги обичам

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Във Варна има в Младост на пазар Орехчето и сега едни познати ще правят до читалище Маяковски-не знам как се казва училището което се намира там

# 22
  • София
  • Мнения: 9 110
Днес пробвах още няколко вида. За сега с кайсия са ми фаворит. С вишна не ми харесаха- накиселяват и не са особено сладки. Със сирене са хубави докато са топли, с кашкавал и не чак толкова топли стават. С крокет (картоф) наподобяват тези с кашкавал, но малко са си като чист хляб. С ябълка не са лоши. Сладките и като не са топли са хубави май-май.
Иначе установих, че на спирката на Зимния дворец също има- до Китайския ресторант, което перфектно ме устройва, защото е на 200 метра от нас. За съжаление не бяха топли  Wink.

# 23
  • Мнения: 529
Във Варна има в Младост на пазар Орехчето и сега едни познати ще правят до читалище Маяковски-не знам как се казва училището което се намира там
ОУ"Стефан Караджа"

 Тъкмо щях да тръгвам към Младост и ме зарадва, че ще има и до нас.
Много ме заинтригувахте с тези форнети. Дайте снимки, моля!

# 24
  • Мнения: 1 355
Във Варна има в Младост на пазар Орехчето и сега едни познати ще правят до читалище Маяковски-не знам как се казва училището което се намира там
ОУ"Стефан Караджа"

 Тъкмо щях да тръгвам към Младост и ме зарадва, че ще има и до нас.
Много ме заинтригувахте с тези форнети. Дайте снимки, моля!
Снимки и повече инфо на: http://www.fornetti.bg/

# 25
  • Мнения: 1 881
Още две места в София......Едното е точно на спирката на автобусите на Сточна гара, а другото пак на Сливница, в отсечката между Бърза помощ и Раковска. Там ги пекат на място.
На мен лично ми харесват само солените, въпреки , че съм голям фен на сладкишите newsm78

# 26
на  солунска  към ъгъла със самуил скоро отвориха магазинче където продават форнети

# 27
  • Мнения: 154

 Видях на Симеоновско шосе в близост до Химическия факултет, а също и на бул. Ал. Стамбоийски, в отсечката от Ботев до Мария Луиза.

# 28
  • Мнения: 183
И аз съм на мнение ,че са много ,ама много вкусни и за това се включих още лятото в тяхната франчайзинг система Mr. Green.Така че за варненци още един обект,който е до Икономическия техникум /алеята с дюнерите/ Embarassed.Май прозвуча като реклама ,но във Варна обектите наистина са много и на различни места ,сигурно вече са около 25-30 обекта в града.

# 29
Скоро си купих случайно такива в Люлин в едно магазинче за сладкиши зад 12-та поликлиника. Направо са божествени- мн са вкусни наистина!!!!!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт