Чакаме нашето АПРИЛско мъниче да ни поздрави с ритниче

  • 12 156
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 116
Мириел при мен отшумя  Hug

# 46
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Леле, за 1 ден 3 страници сте изписали, ама аз не мога да ви изчета само........

# 47
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Мириел при мен отшумя  Hug

Искам да съм на твоето място Sad

# 48
  • Мнения: 2 751
Момичета не съм писала от доста време, но нямах никакво настроение. Повръщанията ми зачестиха вместо да се разреждат. Вечер се чудя дали изобщо да ям нещо като след това ще го повърна newsm78
Има ли момичета, на които да им отшумява прилошаването?
НА мен ми отшумя в 15та седмица. Ти в коя си?
Търпение...  Hug

# 49
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
13-та седмица

# 50
  • Мнения: 139
Здравейте и от мен! Бих препоръчала веднага да си смените тези псевдо лекари! Аз имах същия проблем-когато и казахрче искам да чуя сърчицето на бебо тя ми твърдеше,че не може преди 5 месец и когато и казах,че това не е вярно тя ми се разкрещя,че много мрази информирани пациенти!!! Съответно потърсих друг лекар и имах късмет-д-р Карагьозова от Майчин дом,която е невероятен специалист! Не съм си изтеглила документите от първата лекарка,защото е мн сложно-ще продължа да ходя там,но и д-р Карагьозова ще ме гледа! Но тя не работи със ЗК! Успех на всички! Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 912
Да, естествено, че тези които са по-хуманно настроени(както би трябвало да бъдат заради професията им и хипократовата клетва, която са положили) са платените-тези, които не работят със ЗК.
Ох, вечерно време мие изключително зле-лошо ми е, боли ме глава, чудя се какво да ям, за да не ми стане още по-зле...
аз м/у др. не съм имала запис на бебето досега (нито на първото Rolling Eyes)

# 52
  • Мнения: 371
Забравих да ви кажа, че днес специално питах лекарката за къпането с гореща вода, тя каза че няма абсолютно никакъв проблем  newsm44 Пак ще мога да си се къпя както обичам  newsm37

# 53
  • Мнения: 200
Момичета аз днес звънях на лекаря си , за това жълто течение и парене което имам, защото днес много ми пареше.В петък съм на микробиология моля ви стискайте ми палци резултатите да са добри, макар че чак др седмица ще са готови  smile3518 Страх ме е да не е нещо сериозно. Бях за първи ден на работа и ми беше хубаво.Всички се суетят покрай мене да ме питат как сме с бебчо. Почувствах се много добре. Бях се затъжила за всички муцуни newsm44

SUNI_22 бебчето ти е страхотно! newsm03 И как хубаво мърда newsm32.Да са ни живи и здрави всичките мъничета хубави Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 23:03 от Aquariel

# 54
  • Мнения: 371
Имаш моите стиснати палци Aquariel  thumbsup

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 262
 Aquariel, разбира се, че ще стискаме! А  ти бъди спокойна! Всичко ще е наред!  Hug
Доста сте изписали. Поздрави на всички, споделили хубави новини!   bouquet На тези, които още им прилошава, дано съвсем скоро отмине!  Peace
И аз съм на мнение, че лекарят трябва да е човек, на който да можем да се доверим и който да се държи добре и да върши работата си съвестно! Дано тези, които не са попаднали още на точния човек, скоро да успеят да го сторят!!!

# 56
  • Мнения: 6 713
Забравих да ви кажа, че днес специално питах лекарката за къпането с гореща вода, тя каза че няма абсолютно никакъв проблем  newsm44 Пак ще мога да си се къпя както обичам  newsm37

Това са супер новини Grinning Аз също обичам топличка вода, хладка - не Naughty.

Aquariel, стискам палци fingerscrossed
Чудесно, че се чувстваш добре на работа.  Hug

# 57
  • Мнения: 139
Аз пък не работя,защото ми се спи по цял ден и защото уча и това ми е много голям проблем! Страшно ми е тъпо и скучно така и не знам как ще издържа до появата на бебчо! Не знам вече какви занимания да си търся! Tired

# 58
  • Мнения: 200
Благодаря за подкрепата момичета  newsm76
Днес тък като се движих повече на работа вече усетих че коремчето почва да ми понатежава леко, не съм вече толкоз пъргава, пък и гледам да си пестя силите че бързо се измарям. Лека нощ на всички  newsm46

# 59
Zdraveite! E, neka i o6te edna nova mama se vkliu4i v novata temi4ka  Wink

Общи условия

Активация на акаунт