Кога усетихте бебето?

  • 3 614
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 817
13 г.с.  Peace Много се съмнявах, че това което усещам е бебето, но когато трепкането се усили, се уверих  Laughing Не съм слаба, нормално ми е телосложението и въпреки това си го усетих раничко  Simple Smile . Всичко е строго индивидуално. Не си обяснявам, защо някои жени усещат бебетата по-рано, други по-късно, но е факт newsm78

# 31
  • Мнения: 991
В началото на 17 г.с. Първоначално като къркорене на червата, но малко по различно, ритмично. И после като почукване, все едно усещаш пулс.

Това с пулса може би най-точно описва моето усещане в началото - мисля че беше към края на 15-тата седмица. А сега го усещам по отчетливо, точно все едно нещо шава вътре в мен и лекичко ме потупва. Хем е много вьлнуващо, хем е малко странно и дори страшничко.

# 32
  • Мнения: 1 919
4-5 месец

# 33
  • София
  • Мнения: 3 787
В 14 г.с.Беше съвсем леко усещане,и много приятно WinkВ 16 г.с го усетих по-осезателно,а в 19 г.с вече беше постоянно Grinning

# 34
  • Мнения: 3 478
В 16-та и 13-та седмица.

# 35
  • Мнения: 4 496
В средата на третия Grinning месец,беше като пърхане на пеперуда...

# 36
  • Мнения: 418
в началото на 5 месец

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 817
........все едно усещаш пулс.


 Peace . Точно с пулс мога да сравня усещането. Усетих бебо около 13 г.с.(с нормално телосложение съм), но не бях сигурна, че е това наистина. После "пулса" се усили  Mr. Green. Вече бях сигурна  Hug

# 38
  • Мнения: 1 233
В 18- та седмица.

# 39
  • Мнения: 519
В 15-та седмица. В началото се чудех кога ще усетя мъничето. smile3506 Не знаех как ще го позная, но когато го усетих за първи път, бях сигурна, че е то. Побутва ме често, когато се возим в колата, но най-ясно се усеща като легна по гръб.
Смешно ми става като кихна по-здраво, защото сякаш го стряскам и се започва едно лудо шаване.  newsm32 newsm62

# 40
  • Мнения: 3 611
Много е странно някой да те подритва отвьтре  Grinning Още по странно усещане е, ако се и раzхьлца...
Чувството е ужасно, щото не можеш да го спреш и така хьлцук, хьлцук преz равни интервали  Crazy
Иначе усетих бебето мисля някьде в 4ти месец.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 588
Около 18 г.с. го усетих, но не знам как да го определа...Може би като пърхане. Heart Eyes

# 42
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
В началото на пети месец - беше много хубаво като пърхане на пеперуди в корема от радостно очакване за нещо...

# 43
  • Мнения: 56
  Peace И аз тогава .Като пърхане на пеперуда.Разпознах го веднага,тъй като бях чела във форума за усещането.

# 44
  • Мнения: 528
към средата на $-тия Като леко гъделичкане на корема ми от вътрешната страна и следвашия месец направо се виждаше ако се загледаше човек.Мойта се въртеше все едно бях глътнала пералня и я бях пуснала на центрофуга

Общи условия

Активация на акаунт