Клиник - промоция

  • 10 254
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 492
50 лв за мостри от по 30 мл - тц мерси , предпочитам както до момента да си дам към 120 лв  за трите продукта в оригинални размери .
Не може нищо да ме накара да пазарувам от нашите магазини откакто надуших Ягодка .  Flutter

От безмитните магазини също е по евтино ... онзи ден си взех за 12 евро много сладки червила , тук в Бюти зоната едното е над 35 - 40 лв  Confused

# 31
  • Мнения: 2 673
миналата седмица имаше прИмоция за ..ако купите продукти за 190 лв, получавате ето това ..и имаше сет от червило и някакви мострички newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 183
Невъзможно е да са били за 89лв.! Че и травел сета в подарък...  newsm78

Със сигурност бяха. Може би наистина овлажнителя е бил в по-малката разфасовка от 50 мл. но имаше и травъл сет в 5 продукта. имаше и каре в тогавашния Космополитън, аз поне така разбрах за това.

Иначе и аз от Ягодка съм си поръчвала до сега, защото разликата в цените е съществена. Peace

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз за тази промоция си спомням, че тоникът наистина беше само 2 (200 мл), течното сапунче и ДДМЛ (50мл) с травел сета от 5 продукта подарък. И тези неща бяха около 120 лв.
Но може и аз да бъркам.

# 34
  • Мнения: 624
Снощи бях в м-н Lero в Пловдив и си взех тестери на 3-те стъпки. Има в момента комплект малки разфасовки, които излизат 50 лв. Иначе, ако си вземеш 3-те големи /за около 120 лв./ получаваш подарък чантичка с козметични продукти на Клиник /мисля че само декоративна козметика имаше вътре/

Fru-Fru,къде се намира магазина newsm78

# 35
  • Мнения: 236
До магазина на Адидас и преди стълбите на Каменица  Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 183
Аз в събота ще отида да проверя каква е тази промоция по 50 лв. и ще ви докладвам със сигурност. Peace

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Аз да кажа,който иска мостри-има в новото списание"Ева"-и на трите стъпки на Клиник.
Shocked ето това е добър вариант, пък дори и да е само за еднократно ползване  Peace /така де, ще ми се да ги пробвам, а цената ще е под 50 лв  Flutter

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз да кажа,който иска мостри-има в новото списание"Ева"-и на трите стъпки на Клиник.
Shocked ето това е добър вариант, пък дори и да е само за еднократно ползване  Peace /така де, ще ми се да ги пробвам, а цената ще е под 50 лв  Flutter

Мострите в списанието не съм виждала, но предполагам, че са такива, каквито дават в представителните магазини в Клиник, т.е. малки са, за проба. Не са по 15 мл определено. Другите, по 15 мл, са sample.
Някой, който има списанието, да разясни какви са мострите в него?

# 39
  • Мнения: 240
Мострите са в пакетчета по около 1мл, за 2-ри тип. Течен сапун mild, clarifying lotion 2 /по-точно памучен тампон напоен с него, доколкото напипвам/ и ДДМЛ.

# 40
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Мострите са в пакетчета по около 1мл, за 2-ри тип. Течен сапун mild, clarifying lotion 2 /по-точно памучен тампон напоен с него, доколкото напипвам/ и ДДМЛ.
Егати скръндзавите мостри  ooooh! Нашите списания са много свидливи на мости и подаръци, незнам защо, прибират ли си ги, що ли  Tired

# 41
  • Мнения: 35 950
Мострите са в пакетчета по около 1мл, за 2-ри тип. Течен сапун mild, clarifying lotion 2 /по-точно памучен тампон напоен с него, доколкото напипвам/ и ДДМЛ.
Егати скръндзавите мостри  ooooh! Нашите списания са много свидливи на мости и подаръци, незнам защо, прибират ли си ги, що ли  Tired

 hahaha hahaha hahaha

разбира се, че самите хора от списанията не ги взимат  Joy

и най-вероятно не е памуче с тампон, а са три малки "чинийки" с всеки продукт - внимавайте със стъпка 2, не я оставяйте "за утре", защото ще се изпари  hahaha
точно това са мострите, които ти дават в магазин, поне в Бг не са ми давали по-големи

# 42
  • Мнения: 240
Напротив, мострите в кутийка, който дават в Бюти зоун са други. Тези са именно в пакетчета.

# 43
  • Countryside
  • Мнения: 11 626

 hahaha hahaha hahaha

разбира се, че самите хора от списанията не ги взимат  Joy

и най-вероятно не е памуче с тампон, а са три малки "чинийки" с всеки продукт - внимавайте със стъпка 2, не я оставяйте "за утре", защото ще се изпари  hahaha
точно това са мострите, които ти дават в магазин, поне в Бг не са ми давали по-големи
Как, бе жена  Shocked на мен досега в магазина на клиник на витошка са ми давали мостри от по 15мл за всяка една от 3те стъпки, 7мл за крем (супердефенс) и 5мл за околоочен, което си е стабилна мостра откъдето и да го погледнеш. Не са ми давали разни плюнки, дет само името им е мостра  Tired

# 44
  • Мнения: 35 950
предполагам, че с покупка на нещо са ти ги давали

на мен без покупка на нещо друго са ми давали само тези "паничета", който са като по-големи блистери за хапчета /специално за 3те стъпки става дума/

Общи условия

Активация на акаунт