Отговори
# 15
  • Мнения: 823
Съни, искам да те поздравя за хубавата и свежа тема   bouquet  bouquet

Поли, пък аз помислих, че сте се забременили и съм изпуснала клюката  Grinning Blush

Казах ли колко сте хубави всички на РД купона?! Пипи67, Тея наистина е много, много красива! Пу-пу!  bouquet

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 01:05 от Пепа

# 16
  • Мнения: 5 393
Добър вечер!

Съни- браво HugСтрахотна темичка Peace

Аз днес по спешност бях на работа, и утре пак.Иво пак е при майка ми.

Роси- и аз се притеснявам от прекъсването на яслата.Тамън посвикна и сега пак наново ще има рев и дърпане Tired

Пепа- приятно "черпене" Joy

За срещата- нямам претенции за мястото.Където кажете-идвам Party

# 17
  • Мнения: 1 599
Ей Браво Пепа, много се радвам, че ти харесва и ти завиждам за пазарлъка  Embarassed аз си търся усилено обувки ама май ще подновя търсенето чак след пренасянето
Съни, то хубаво ама си е гърч  ooooh! а пък на всичкото отгоре местото, в което ще са всичките глезотии още не е готово. Казват след месец и половина, ама аз не им вярвам. Тук всичко е Иншала (или Когато Господ реши) Добре че се записах да ходя на тренировки на друго място
Роси, браво че нещата са ок. Но не бих се очудила ако ги пошляпват
Аз имам проблеми с храненето на Ади. Не иска да яде нищо друго освен глупости (бисквите, питки, банички) и пюрета Hipp и Semper  Shocked преди ми ядеше манджите и пюре отвреме навреме когато ме мързи да готвя, а сега отказва. Не знам защо така..а кофтиот е, че тук не ги продават и мъжа ми ги носи от Европа когато ходи. Ужас направо. Тук продават някакви Organic Hipp, които струват 8лв едното и на всичкото отгоре Ади не ги иска. Само като си види неговите умира от щастие. Аз се пробвах да му сложа в бурканче Hipp мое ядене или друг вид пюре-ама не, познава ги диването  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 823
Мариска, много скъпи пюретата на Хип при вас бе  Shocked Тук са същите като вашите, ама са доста по-евтини. Мисля, че в бг пари излизат няма и 3лв.

А пък докато ви прекарат нет в новото жилище, ще ходиш в зала да ни пишеш  Hug  Hug

Пипиоле, скоро снимки не си пускала, а толкова места обиколихте.  Blush

Лека вечер и целувки за всички дечица сладки!   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 01:04 от Пепа

# 19
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добро утро, сега виждам, че чакате не мeн за кафенце....




Съни, на ракиената тема не устоя, нали?!?!  Joy Браво, страхотно си се справила! Hug Нищо ,че трябва да тичаш на срещата след Яни, ела с него! Ако трябва и часа ще сменим с по- ранен! Peace


Ще попитам дали се иска капаро и ще ви кажа по-късно  Peace


Мацки, нека Пипиоле да пита за капарото и направо да решаваме, че няма време!

На мен Добро ми звучи също супер, разгледайте и си кажете мнението!

Ако не- давайте предложения за МЯСТО НА СРЕЩАТА!


ЖЕНСКА СРЕЩА  ПО ШЕВ И КРОЙКА-

ДАТА-19-ТИ ОКТОМВРИ

ЧАС-20.30 Ч.



Главни плетачки и кроячки- aniK, mama rosi,  mam4e_mia, Мечо Пух Пипи, Съни-?, pipiole

  bouquet


Пипи, това е техен сайт, има меню, на което незнам до колко са актуални цените, но като ги разгледах ми се струват същите като в Лозенец. Намира се на ул. Якубица, ама незнам кой номер. Детският клуб е вътре в ресторанта. Ако решим там, можем да резервираме най-близката маса до детската стая, за да виждаме какво става. Бих казала, че е много прилична кухнята и  е доста посещаван ресторант. Управителят ми е познат и гарантирам, че ще се погрижат за нашия комфорт. Така си мисля....

Пипиполе, доколкото ми става ясно, те имат един ресторант в центъра на Янко Сакъзов- да речем- и един в Лозенец, за който ти говориш, и където искаме да направим срещата, така ли?

Аз предлагам, ако няма други предложения, да се спрем на този в Лозенец, само че кажи точно къде е да решат другите майки! Peace Менюто им е страхотно и цените са отлични, така че щом и  управителят е познат  Mr. Green, това решава нещата!


Момичета, предлагам по традиция на срещата да съберем по  малко парички за СимонаHug

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 08:32 от Пипи 67

# 20
  • Мнения: 398
Съни, страхотно заглавие на темичката - с пожелания за по често приложение на заглавието в ежедневието Simple Smile

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Пепе, какви ботуши, каква черпня  newsm78 Нещо си "редактирала" май Wink Ама аз съм си любо...знателна  Mr. Green
Габи и снощи и през нощта доста плака и се свива, дали го болеше кормече  Confused Какво давате за стомах? Аз един път дадох лъжичка Алмагел и му мина за 1/2 час, но това беше в екстремна ситуация и бях сигурна, че е коремче. От сутринта е със сопол, но дано удържим фронта  Praynig
Пипи, има още едно Добро, но то не ни касае  Grinning

# 22
  • Мнения: 919
http://www.programata.bg/index.php?page=details&city=1&pid=4120&ln=1 това открих за заведението. Искам само да уточня, че салонният управител не ми е първи приятел, познаваме се от заведения, на които е бил управител, а аз съм била редовна. Тук бях приятно изненадана да го срещна. Та с него ще говоря, ама да видим кога, че сега с дребосъчето у дома, малко по-сложно. Но обещавам следобяд катозаспи Они да отида и да проверя  Peace
aniK Пепи наистина писа, че си е купила разни хубавини, но нещо явно после е редактирала. И да питам - защо не започнеш с този имуностимулатор, за който писа Пипи67, че започва да дава на малката Тея? Не са хубави тези постоянни болести. И ти , и той се тормозите  Heart Eyes
Maris миличка, малко ще се понатовариш, но това са общо взето хубави емоции. Ние сме на финалната права и вече малко сме без сили, но мисля, че си заслужаваше зора. А за пюретата - Вероника яде само два вида на Нестле и то от тези, които се правят в БГ. Внесените не ги иска да ги помирише. Ама аз и рядко давам де...
s_sunny склонна ли си да дойдеш с Яни? Вероника много го обича това място, може и на Яни да му хареса. Какичките са много милички Simple Smile

# 23
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Мисля, че няма да мога или по-скоро няма да мога.

Дядото на съпругът ми се влошава и положението става...
Съпругът ми започна да заеква Cry

# 24
  • Мнения: 919
Съни, много неприятности ви се натрупаха напоследък Sad Сигурно ви очаква нещо много хубаво след толкова проблеми  Hug Дано!

Аз съм сама и не мога да отида все още до Добро, но като се прибере Любимия ще отскоча.
И един въпрос имам - ако няма да има дечица, придружаващи майките си, остава ли същия ресторант?

# 25
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Съни, много неприятности ви се натрупаха напоследък Sad Сигурно ви очаква нещо много хубаво след толкова проблеми  Hug Дано!

Аз съм сама и не мога да отида все още до Добро, но като се прибере Любимия ще отскоча.
И един въпрос имам - ако няма да има дечица, придружаващи майките си, остава ли същия ресторант?

Аз предлагам да остане, нека да го видим какъв е, нали може следващият път да сме там, иде зима все пак и ни трябват места, където сме добре дошли с деца!  Peace
Гледам, че повечето мами са съгласни, все пак където Лозенец, там и центъра.А, сега се сещам къде е ,точно до моята гимнация, предполагам, че е на мястото на едно невзрачно кръчме...  Joy Малко е далече пеша  Sad , ходи се с 94 и после пеша или с трамваите по Баучър и после пеша, момичета, казвайте за мястото!!!! Съгласни или не!

Ако не -остава пак Атлетик, там не е лошо също и е по- в центъра....

# 26
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
По молба на Пипи67 пускам анкета за избора Ви на място където ще споделите и размените някоя и друга хитринка по шев и кройка. newsm48
Крайната дата, може да бъде променена, но мисля, че трябва да имате време за дълбоки размисли  Mr. Green, а пък и в същото време да имате време и да резервирате избраното място от Вас.

# 27
  • Мнения: 817
Ходили сме във всички Добро и навсякъде е много хубаво ,кухнята е на ниво.В Атлетик също е вкусно,но все пак аз гласувах за Добро.И само да кажа ,че това в Лозенец най ми харесва ,но пък си мисля ,че другите /Атлетик и другото Добро/ са на по комуникативни места.
Аз даже днес запланувах и едно "Син Сити "-ретро парти по женски след това ,така ,че на който не му се прибира след ресторанта да се чуства поканен Laughing

# 28
  • Мнения: 1 599
Здравейте мили дами
От днес тук се закрива Рамдана и са празници - ужас! Никой не работи по моловете народ. Ади не е на градина...А аз започнах да пазарувам за другия апартамент, че там няма да имаме нищо - даже и виличка.
Съни, много тежки дни нешо,но аз съм ЗА думите на Пипиоле, че ви чака нещо много хубаво  Hug
А пък все забравям да ви кажа какво беше. т.нар. първо изречение на Ади - Не пей (обръщение към мен, когато пея в колата)  Joyне знам защо така...а пък второто е This is apple и общо взето с това се изчерпваме. Като ви чета как говорят мъниците не знам какво да мисля  newsm78

# 29
  • Мнения: 3 595
Съни и аз бях в серия, но идват и по весели и усмихнати дни  Hug
Марис не се тревожи за Ади, все пак говори и то изречения, а има деца, които дума не обелват до 3  Peace
Пепе честити покупки благородно завидях  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт