Кога се дава сокчето?

  • 3 563
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 93
 Аз дадох на сина си сок след 2 месец, но мисля че ти сама трябва да решиш кога е най-подходящия момент за твоето дете. На моето дете му хареса и не повлия на коремчето му Simple Smile

# 76
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
А пък  който е склонен към объркване и не може инсайтно да си реши кога какво да дава, най-добре да чете - статии има, има телевизионни предавания, има етикети. Верно, че и там големи небивалици се срещат, ама не съм видяла на някой сок да пише, че се препоръчва на 20тия ден...

# 77
  • Мнения: 311
Аз започнах да давам сок от 4 месец. Давам го сутрин в 10, между храненията. Според мен сокчето е важно, защото има витамини. Хубаво е все пак да са свършили коликите.

# 78
  • Мнения: 2 274
Охххххх, като сте зациклили с моето изказване да си кажа: Големият е почти на 9г. и няма 22 кг. и е много по-дребен от връстниците си! Започна с нежеланието да се храни откак го отбих т.е. на 10 месеца! Малкият е на 11 месеца и е 10 100 гр.! Не мисля, че е дебел, но все пак е по-едър от батко си и на кг. и на височина  Peace, а е по-подвижен от батко си! Има далеч по-добър апетит от батко си на тази възраст!
 Нямам намерение да споря, това са лично мои наблюдения и ги споделям като свободен гражданин  Mr. Green! Когато отбих баткото, кърмата ми беше силно намаляла, именно от това че се водех по старата схема на захранване и кърмех под час  Peace! Прояви АБКМ и минахме на гадно горчиво АМ, което той отказа да пие и така стана капризен към храната, а преди това си хапваше всичко  Peace!

  Колкото до захранването на 50 годишните  Mr. Green-именно баба ми ме подкрепи пред майка ми за късното захранване и непиенето на вода! Каза, че някога не се е давало толкова рано сокове, а вода майка ми лично била пропила към 8 месечна възраст  Mr. Green! Този тип захранване го въвели през 70-те по руска схема, която сега и руснаците отричат  Peace!

  Хубав ден на всички   bouquet! Нека всеки да си храни детето както намери за добре, аз просто споделих опита си  Peace!

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 15:15 от benighted

Общи условия

Активация на акаунт