Бърз,лесен и невероятен десерт!!!

  • 6 035
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 795
Супер лесно, ще го опитаме! Hug

# 16
  • софия
  • Мнения: 25 444
Когато бях малка майка ми редовно го правеше и слагаше настъргана кора от лимон, което аз мразех.
Днес и аз го направих - с парченца банан и ябълка + малка кофичка сметана. Нооооо ... другият път ще сложа по-малко желатин от 3 пакетчета д-р Йоткер, че стана някак си сухо (беше ме страх да не би да не стегне).

# 17
  • Мнения: 244
Здравейте Hug препоръчвам на всеки да го пробва! Две кофички кисело мляко се разбиват със захар и две пакетчета    chef (разтворен в топла вода)желатин и пожелания може плодове .  chef Всичка се бърка и се разсипва в купички.В хладилника докато    chef  се стегни и готово.Нападайте десерта !!!  chef

Опитай този вариант на този баварьоз:
Вместо 2 коф.кисело мляко - 1 кофичка кисело мляко и 1 кофичка сметана;
За аромат - 2 прахчета ванилия;
След като смесиш желатина с млечната смес - отдели 1 чаша от сместа. В нея прибави какао. След това в кексова форма наливаш първо бялата смес, а после - отгоре кафявата. Кафявата (защото е по-тежка) потъва в бялата - доста неравномерно, но когато стегне после и се обърне и нареже - става много приятно шаренко.
Вярно е, че върви с всякакви плодове, но не опитвайте с пияни вишни от ликьор - при мен такъв вариант бе пълно фиаско - не беше вкусно от алкохола.
Успех и браво ! Laughing

# 18
  • Мнения: 330
Благодаря за рецептата. Десерта наистина е невероятен.
Аз прибавих банан и овесени ядки с плодове.

# 19
  • Мнения: 7 474
И аз правя пълнеж за торти с тази смес Crazy

http://images13.snimka.bg/002091116.jpg

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Много обичам такива лесни десерти,веднага ще го пробвам.  bouquet

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Заминава за изпробване!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт