Какво правихте първата брачна нощ??

  • 14 551
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 798
След сватбата май се събрахме с кумовете в къщи, аз блажено късах панделки, шарени хартии и др. амбалаж. Четох картички, поглеждах какво има по пликовете...Броихме каквото имаше в пликовете...И си легнахме. Ние май имахме първи брачен обед или следобед....не помня.... Mr. Green

# 46
  • Мнения: 207
Аз толкова танцувах,че краката едва ги чувствах,а и ушите ми кънтяха,така че след като взехме по един душ се заровихме в подаръците - аз четох картичките и късах опаковките,а Скъпичкото брои парите  Mr. Green А после... luvbed И досега се чудя откъде намерихме сили  Joy

# 47
  • Мнения: 2 161
След сватбата ни родителите забравили да приберат подаръците от ресторанта.Обаждали им се после да се върнат и да си ги вземат.

# 48
  • Мнения: 11 747
След сватбата ни родителите забравили да приберат подаръците от ресторанта.Обаждали им се после да се върнат и да си ги вземат.
е,то хубаво,че им се обадили,можеше да се простите с тях... Confused

# 49
  • Мнения: 2 161
За кое ли щеше да ми е по-мъчно?за часовника?За вазите?Или за сервизите за чай и кафе? Grinning Имахме кошмарни подаръци,с изключение на тези в плик.

# 50
  • София
  • Мнения: 12 554
Гледахме си болното детенце Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 4 733
Почти нямахме такава, защото има много нахални и несъобразителни хора. Натикаха се у нас, заседнаха на софрата и не мръднаха до 6 сутринта. Аз след това какво по-напред да направя...да си отлепя роклята залепнала за тялото ми, да спя или да се правя че ми се иска секс ooooh! Никак не са ми хубави спомените, следващия път ще бъде по друг начин  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 455
Настанихме гостите по стаите и в един момент се оказа, че ние няма къде да спим /не искахме да ходим в хотел/ и отидохме в една моя приятелка - спахме там, на единично ъглово легло ........  Mr. Green Спахме като "заклани" от умората през деня и на сутринта се събудихме не по-малко отпочинали предвид условията, но си бяхме щастливи ......... нали бяхме вече семейство! Сега с умиление си спомняме за тогава.  Hug

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
разопаковахме подаръците и броихме кинти. Прозаично, но с гости от Червен Браг това се прави  Laughing

# 54
  • Мнения: 6 992
той игра на компютъра, аз заспах Joy

# 55
  • Мнения: 101
Нашата сватба беше вечерна и божествена!!! txtloves
Върнахме се към 2.00 в полунощ и първо се преоблякохме, после отидохме в майкини. Там се бяха събрали моите роднини и до 5.00 ч луд купон с китари, гайди и песни.   Party Time newsm18  costumed034  4uuПосле се прибрахме у дома и уважихме и родата на мъжо.  lalalala След това разглеждахме подаръците, без това беше станало седем часът сутринта. Аз отделях картичките с пожеланията, а мъжът ми - разглеждаше подаръците! Бяха прелестни, сякаш бяха прочели мислите ми, какво искам. Имахме и малко пари, за сватбената ни почивка. След това легнахме за малко да отпочинем и като станахме, отидохме да върнем таблата от тортата на сладкарницата, да вземем сватбения албум и чак след това правихме Любов!!! luvbed  и  smile3524  newsm10А после и двамата искахме да повторим тържеството!

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
За кое ли щеше да ми е по-мъчно?за часовника?За вазите?Или за сервизите за чай и кафе? Grinning Имахме кошмарни подаръци,с изключение на тези в плик.

Ееее, Chanel, грубичко, недей така. Защо сервизите и часовника да не са били от сърце?

# 57
  • Мнения: 234
Аз спах като пън.А съпругът ми се въртя цяла нощ.Спахме у моите родители и за него леглото беше съвсем чуждо.Консумирането на брака на следващата вечер.

# 58
  • Мнения: 2 161
За кое ли щеше да ми е по-мъчно?за часовника?За вазите?Или за сервизите за чай и кафе? Grinning Имахме кошмарни подаръци,с изключение на тези в плик.

Ееее, Chanel, грубичко, недей така. Защо сервизите и часовника да не са били от сърце?
В темата за грозните подаръци нямам спомен дали съм писала,но моите сватбени подаръци меко казано не бяха от най-красивите.С изключение на един много елегантен сервиз за чай.

# 59
  • Мнения: 11 747
излизам от темата,но сватбените подаръци рядко са от сърце... Confused

Общи условия

Активация на акаунт