Какво ви липсва в менюто на българските ресторанти?

  • 4 990
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 216
НА мен ми липсва истинският италиански ресторант. Sad

# 46

desitto, благодаря ти за линка, звучи интересно, ще го пробвам!

# 47
  • Мнения: 3 268
Кьополуто ми липсва и печените чушки с доматен сос с чесън Wink.
Все едни и същи салати навсякъде Crossing Arms
Иди във Весело село,имат и кьополу,и чушки.Аз не съм претенциозна към менюто като цяло,а към салатите.Има ли интересни салати,аз съм доволна.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 999
НА мен ми липсва истинският италиански ресторант. Sad

Ако си от София - веднага мога да ти препоръчам такъв. Собствениците, персонала, че и по-голяма част от клиентите са Италианци.
Има го от около 1,5 год. вече.

# 49
  • Мнения: 3 268
НА мен ми липсва истинският италиански ресторант. Sad

Ако си от София - веднага мога да ти препоръчам такъв. Собствениците, персонала, че и по-голяма част от клиентите са Италианци.
Има го от около 1,5 год. вече.
Какво чакаш,казвай.Може и на лични

# 50
  • Мнения: 3 216
Не сьм от София,от Пловдив сьм,но кажи все пак като идваме кьм София да го имам предвид.

# 51
  • София
  • Мнения: 6 999
Коза Ностра е ресторантът.

Единствения му недоастатък е, че е в стара къща и на мен лично ми е хладно. До колкото знам се рекламира вече тук и там, което надаявам се няма да го развали.  Whistling

# 52
  • Мнения: 3 216
Коза Ностра е ресторантът.

Единствения му недоастатък е, че е в стара къща и на мен лично ми е хладно. До колкото знам се рекламира вече тук и там, което надаявам се няма да го развали.  Whistling

Аууууу ми единя от тях е станал управител на един ресторант тук,дано му вдьхне малко италиаснки дух да си хапна истинска паста.  smile3508

# 53
  • Мнения: 460
да ви кажа понякога ми липсва културното обслужване!
в някои заведения направо сервитьорите като че ли ги е яд ,че си отишъл! Twisted Evil
наскоро имах такъв случай и сервитьора мн.добре разбра къде миу е мястото! Close

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да ви кажа понякога ми липсва културното обслужване!
в някои заведения направо сервитьорите като че ли ги е яд ,че си отишъл! Twisted Evil
наскоро имах такъв случай и сервитьора мн.добре разбра къде миу е мястото! Close
Да, това е голям порб;лем.
Аз знам жестока пицария в която има детска стая, аниматор и гледат децата безплатно  Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 4 866
Предлагането в Коза Ностра обаче е толкова ограничено, че понякога се чувстваш сякаш си на гости на свидлива домакиня.
По едно време през лятото не работеше градината - топло им било да сервират навън. Казаха, че работи градината на съседния ресторант, ако на някой все пак му се седи навън.  Shocked

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Всъщност на мен не ми липсва храна  аз май ти отговорих на въпроса в горния си пост какво ми липсва в ресторантите - детска стая с аниматор. Преди месец бхме в един италиански р-т с/у Сф ленд изобщо не си спомнм името и на съседната маса 2 семейства с деца вечерят .зЗверски се изнервих те пищят, крещят тичат, а ние излезнахме за да релаксираме да си починем. Бях на ръба да избухна, а като видях, че си тръгват  Grinning ей такава усмивка имах на лицето си.

# 57
  • Мнения: 5 577
МНого е гадно да седнеш на заведение, особено вечер, и 3-4 годишни келеши да бучат на съседната маса.  Sick Не съм длъжна да съм бавачка на техните няколко минути свобода, нито съм виновна, че нямат баби на които да ги оставят. Петък вечер миналата седмица ми се случи такова нещо, една лигла пищеше като световно на съседната маса, точно зад гърба ми и ме следеше.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз наистина се опитвах да  бъда много, много спокойна, а те точно до нас  #Cussing out  На всичкото отгоре едната жена беше и с малко бебе на 3-4 месеца и онова като ревна   #2gunfire Хората пушат, задимено....
Кошмарна съботна вечер

# 59
  • София
  • Мнения: 4 746
Нищо не липсва, ходя в заведения, където знам, че храната е по мой вкус. Ако отивам на ново място общо взето избирам стандартни неща, защото и без това не си падам по експериментите, а и повечето неща са с някакви сосове, каквито аз не харесвам  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт