Парфюми и козметика от интернет информация от източника

  • 2 322
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
Така е всичко зависи от договора и какво пише в него. Ако една фирма е официален представител на дадена марка и тя единствена има правата за дистрибуция на въпросната при паралелен внос могат да си търсят правата по съответния ред. Това разбира се само при условие че има такава клауза.
От опита ми обаче никога до там не се е стигало.

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 18:12 от tsvetkov

# 31
  • Мнения: 994
Относно критиките радвам се че има такива.
Наистина по - добре е трето лице да има поглед, защото аз или някой от колегите сме допуснали пропуски със сигурност Blush.

За тестерите.
Първо искам да отбележа че това е наше мнение и никой не караме да се съобразява с него.  Идеята на тестера, наистина е да ви запознае с аромата няма две мнения по въпроса. Но както всички знаем половината от парфюма е опаковката му, ако не беше така всички парфюми щяха да са наливни.


Относно рекламата не е това целта. Не ви препращам нито към страницата с промоциите, нито говоря за марка продукти. А във форума както виждам вече се прави това за други сайтове. Целите за които съм създал темата са описани по – горе.

Господине, ако наистина не искахте да правите реклама нямаше изобщо да давате вашите сайтове, а просто щяхте да коментирате темата .....Това е мое мнение и не карам никой да се съобразява с него. Освен това, момичета, не ви ли се струва странно, че всички които защитават tsvetkov са или гости или нови потребители.... newsm78 Пак мое мнение - държа да подчертая  Laughing



Относно рекламата както казах по - горе не беше това целта. Ако не спомена сайтове тогава ще съм някой си който твърди че има сайтове, но дали наистина е така...
Ще допълня само че има много по - добри начини за реклама. Останалото съм написано в по-горният пост в който става дума пак за реклама.

Относно потребителите има и стари потребители.
Като гледам и вашата дата на регистрация и вие не сте стар потребител (събота, 08 септември 2007, 21:33).  Laughing Почти месец преди мен сте . Grinning
Това е форум, всики има право да изказва мнение независимо кога е регистриран.

Моля, всеки който иска да каже нещо по-темата или да зададе въпрос да го направи, но нека да спрем да обсъждаме дали това е реклама или не.  Stop
Така или иначе на такива постове повече няма да отговарям.

Затова моля придържайте се по - темата.
Не ме удовлетворява вашия отговор , но както сам казвате това е форум и всеки може да изразява мнение.Та ето го и моето! Не бих поръчала от вашия сайт никога!!!И не защото по принцип не поръчвам от Интернет, а заради подхода Ви и начина по който се опитвате да си правите евтина реклама newsm11 Ааааааааа и още нещо!Не държа да ми отговаряте!

# 32
  • Мнения: 4 916
... От опита ми обаче никога до там не се е стигало.

Не си настъпил достатъчно силно когото не трябва. Ама то да не ти се случва, де  Peace

# 33
Не не става въпрос за мен. Преди сайтовете се занимавах с друг вид търговия и фирмата за която работех превеше някякви такива, но небеше само тя. Peace
Имам предвид че доста често е достатъчно само предупреждение.

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 03:51 от tsvetkov

Общи условия

Активация на акаунт