Възможно ли е да съм бременна?

  • 9 349
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря на всички,които ме разбраха и ме подкрепиха.Днес може така да ми се струва,ама съм убедена,че съм бременна,може и смешно да Ви звучи,въпреки липсата на всчкакви симптоми,освен недостиг на сън и малко позасилен апетит,което го има и преди цикъла.Ама ходих на гинеколог и той ме прегледа и каза,че му се струва,че е възможно да съм бременна,щото на прегледа било му се сторило нещо,вагиналния имам предвид,ама не е сигурен.Тъй че ще чакам!ПОздрави!

# 16
  • Мнения: 1 335
Дано  Hug Стискам здраво палци да има бебе

# 17
  • Мнения: 1 196
 Praynig Praynig Praynig
Чакаме добрата новина!
И аз така забременях,с подобни симптоми като твоите! Wink

# 18
Здравейте пак!Днес ми се случи нещо много странно-станах в 7.30 сутринта...да ям!След което ама така ми се приспа,че права щях да падна.Реших да изляза да се поразходя,обилно преяла с руска салата и солена туршия... #Crazy
По едно време като взе да ми прилошава,гади ми се,повръща ми се и не знам какво изобщо става...А сутринта ми беше добре.Не съм болна,щото нямам симптоми на болест...Купих си тест,въпреки,че днес ми е 27мия ден от цикъла и още нямам закъснение,щото то ми идва около ден-два след датата,на която ми е минала М.Май може и да има нещо...

# 19
  • Мнения: 9 089
Изчакай два-три дни и си направи тест. Прекалено рано е било да ходиш на лекар, защото нищо не може да се види - даже да е явидял удебелена лигавица на матката, тя си е удебелена и преди да настъпи менструация, и когато има бременност, тка че...само търпение и малко закъснение ще са категорични по въпроса Simple Smile
Стискам ти палци!

# 20
  • Силистра
  • Мнения: 288
Изчакай два-три дни и си направи тест. Прекалено рано е било да ходиш на лекар, защото нищо не може да се види - даже да е явидял удебелена лигавица на матката, тя си е удебелена и преди да настъпи менструация, и когато има бременност, тка че...само търпение и малко закъснение ще са категорични по въпроса Simple Smile
Стискам ти палци!

# 21
  • Мнения: 195
Абе, момичето си има толкова хубави симптоми, не го карайте да чака. Всички в началото сме били нетърпеливи.
Маргаритка, щом имаш тест направи си го, и ние сме нетърпеливи да чуем резултата. Дано!

# 22
  • Мнения: 9 089
Ако е отрицателен, което е много вероятно на този ранен етап - ти ли ще й бършеш сълзите?
Много силно й стискам палци, но не знам каква й е психиката, дали ще го понесе тежко ако види отрицателен тест, въпреки убежденията си че е бременна...може пък да е от жените, при които положителен тест има доста преди закъснението - но това никой не го знае. Затова не смея да я окуражавам, въпреки че ако ако бях аз - щях да съм го направила теста, защото знам, че предпочитам да знам, отколкото да не знам още няколко дни Simple Smile

# 23
  • Мнения: 145
Margaritka666 направи си теста ако чак толкова не можеш да чакаш, НО имай в предвид, че първият ми тест беше както при теб на 27 ден и беше отрицателен. След 2 дни направих нов, който се оказа с леко бледа втора чертичка а напълно ясна стана на 12 ден от закъснението! Тест на Престо не си купувай!  Naughty от личен опит ти го казвам, че при бледа втора чертичка при него в рамките на тест времето, бременност нямаше! Вземи си Шуър Чек!
УСПЕХ и дано се похвалиш  с   EFP

# 24
  • Мнения: 975
Направи го и дано ни зарадваш .И аз те съветвам да си вземешШуар чек тест.Стискаме палци!!! newsm10

# 25
И аз смятам да направя тест утре,въпреки,че е Шуър Чек,а на него пише да се направи на първия ден от закъснението.Интересното е,че не чувствам гърдите си напрегнати,само дето зърната ми са лекичко по-чувствителни...Може и да няма нищо,въпреки,че се счупихме буквално от бебеправене,на мъжа ми медал за храброст трябва да му дадат...Освен това забелязвам,че кръстът ми се изморява да го кажем,по-лесно и ме наболява като преди мензис,а дотогава има още  около 5-6 дни май...Ако се престраша утре,май ще опитам...

# 26
Здравейте пак всички!Е,направих го и както и очаквах-беше  EFN                                отрицателен,ама нали нямам още закъснение,а то на Шуър Чека пише да се изчака един ден закъснение.Както и да е ,не съм разочарована или уплашена,защото има още време,но може да не ми повярвате,сигурна съм,че него го има...Реших да чакам яко закъснение и тогава да опитам пак.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
За тестовете преди закъснение повече думичка няма да напиша, защото явно никой не си прави труда да чете ooooh! За симптомите искам да кажа специално на Symphony, че единственият наистина хубав симптом за бременност е закъснението на М.
Маргаритка, стискам палци Peace

# 28
  • Мнения: 194
Здравейте, мамчета! От доста време чета по форумите, но днес за първи път се престрашавам да пиша. Надявам се някоя от вас да може да ми помогне. Вече няколко месеца правим опити за бебе и този месец, когато в понеделник (на датата) започна някакво течение (кафеникаво), си помислих, че ми идва. Обаче това беше за кратко и вечерта спря съвсем. Във вторник нямах нищо и вчера си правих тестове за бременност. И трите бяха положителни, като втората линийка беше доста по-бледа. Температурата ми също е малко над 37 градуса. Днес веднага отидох на гинеколог, но на ехографа той не можа да види сакчето. Първо ми каза, че сигурно е така, защото закъснението ми е само 3 дни, трябвало да мине повече време. Направих си кръвен тест и излезе с резултат на HCG хормона 49.2, което значи, че е положителен. Докторът обаче ми каза, че вече съм направила аборт и за това не вижда нищо, а хормонът ми намалява след аборта  Sad Все пак ми каза след две седмици да отида пак да си направя кръвен тест.
Може ли да съм бременна и просто хормонът още да не се е покачил достатъчно? Дано Чичо Доктор греши  Praynig
Моля ви, момичета, кажете ми какво мислите по въпроса и ми помогнете, защото ще се побъркам до 30 октомври  Shocked

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Танита, здравей Hug Първо, честито - бременна си  bouquet Второ, смени си доктора. Извинявай ама при тридневно закъснение само с кристална топка може да види бременност. На преглед се ходи след поне 10-дневно закъснение на вагинален УЗ и 14-дневно за коремен УЗ. Ако много се тревожиш, повтори кръвния тест след 48 часа да видиш как нараства хормона. Ако зацапването продължи, може да се наложи да приемаш допълнително прогестерон, така че се ориентирай към свестен лекар Peace

Общи условия

Активация на акаунт